1:3
0:1
4:4
- : -
branky (asistence): 05:36 Lucie Kloutvorová (Eliška Kučová), 43:26 Lucie Kloutvorová (Andrea Satýnková), 45:11 Markéta Kosová, 55:09 Lucie Kloutvorová (Andrea Satýnková), 56:39 Gabriela Žůrková (Andrea Satýnková)
branky (asistence): 05:14 Eliška Císařová, 13:52 Andrea Kadidlová (Natálie Višvaderová), 14:14 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 36:02 Jessica Zlámalová (Veronika Loudová), 42:57 Lucie Šindelářová (Adéla Bočanová), 51:20 Hana Poláková (Monika Slavíková), 53:57 Hana Poláková, 54:31 Eliška Císařová (Eliška Nová)

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 5:8
6. Lucie Kloutvorová, 44. Lucie Kloutvorová, 46. Markéta Kosová, 56. Lucie Kloutvorová, 57. Gabriela Žůrková - 6. Eliška Císařová, 14. Andrea Kadidlová, 15. Adéla Bočanová, 37. Jessica Zlámalová, 43. Lucie Šindelářová, 52. Hana Poláková, 54. Hana Poláková, 55. Eliška Císařová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Eliška Kučová 10 - Jitka Omelková 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:4;
60:00
59:59
Zápas je u konce. Jičínské ženy bohužel nenapodobily ženy B, které si z turnaje přivezly plný počet bodů. Těšíme se na příští zápas 29.9. ke kterému Vás srdečně zveme.
59:59
Komentář trenéra FbŠ Bohemians pana Krbce. Náš výkon šel nahoru až ve 2. třetině. Když jsme začali přehrávat balón přes obránce. Projevila se naše lepší produktivita v koncovce. Zápas byl určitě napínavý pro diváky až do poslední minuty. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
59:59
Střely ve 3. třetině 6:8
59:59
Komentář trenéra FBK Jičín Petra Čiháčka: Dnešní zápas nevyhrál lepší tým. Soupeř skvěle projevil umění zakončovat, na rozdíl od nás. Spousta neproměněných "tutovek" nás stálo dnešní 3 body. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí.
59:59
Střely v celém turnaji 18:18
59:01
Kůželová nahazuje, Kosová bekendem netrefuje. Poslední půl minutka
58:03
Poslední dvě minutky třetí třetiny. Zdramatizuje ještě Jičín zápas?
56:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Andrea Satýnková (5:8).
56:39
Žůrková do prázdné brány po křižné přihrávce od Satýnkové
55:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Andrea Satýnková (4:8).
54:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová, asistoval Eliška Nová (3:8).
54:31
Střelu Satýnkové po volném úderu doráží Kloutvorová, Jičín se ještě nevzdává
54:31
Jičín trochu zaspal a Bohemka opět proměňuje, střelkyní dalšího gólu je Císařová
53:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (3:7).
53:57
Branku z boku proměňuje Poláková. Bohemka odskakuje na rozdíl čtyř gólů
52:30
Kloutvorová v šanci, ale balónek jí před bránou ujíždí a do zakončení se nakonec nedostane
51:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Monika Slavíková (3:6).
51:20
Bohemka přesilovku proměňuje a po pěkné a rychlé kombinaci zakončuje Poláková
50:32
Kloutvorová bojuje a šetří Jičínu čas
49:50
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
45:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová bez asistence (3:5).
45:11
Chybu Bohemky trestá domácí Kosová a brankářce Omelkové vymetá pravou horní pavučinu
44:58
Další střelu z hokejky vypálila Kadidlová, Kučová pozorná
43:26
43:26
Jičínské hráčky ještě neházejí hokejky do žita a Kloutvorová snižuje
42:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Adéla Bočanová (1:5).
42:57
Z nepřehledné situace vypadl balónek přímo do branky a hostující hráčky navyšují skóre zápasu
39:54
Další střelu na branku má ve svých rukou Císařová. Střela není nebezpečná a ukončuje druhou třetinu
36:56
Floriánová prověřuje střelou z veliké dálky, brankářka Omelková připisuje zákrok bez problémů
36:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Veronika Loudová (1:4).
36:02
Teprve třetí střela na branku ve druhé třetině, Zlámalová střílí čtvrtou branku hostí
35:08
Kloutvorová z otočky je sražena. Míček ale rozehrává Bohemka
33:05
Volný úder Žůrkové vytěsnila Omelková na tyčku
32:00
Krásnou přihrávku T.Mrázkové neproměnila Kůželová. Brankářka vyrazila před sebe a ani Satýnková nevyužila druhou šanci ke skórování
26:29
Hostující hráčky zkouší prostřelit brankařku, před bránou je husto. Ani nařízená standardka není proměněna
25:04
Chlumská ve velké šanci, jičínské hráčky chvilku v tlaku
24:13
Ze strany Bohemky vcelku nepovedená přesilovka. Hráčky po dobu dvou minut nevystřelily na branku.
22:13
Vyloučen hráč Tereza Mrázková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:13
Hostující hráčky si poprvé zahrají přesilovku. A to po zákroku u mantinelu.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 6:7
19:41
Bohemka střílí v podání Bočanové, golmanka Jičína si připisuje poslední zákrok první třetiny.
18:52
Jičín se pokouší o rozehrávku, Bohemka bere míček a hra se přelévá na druhou stranu
16:34
Jičín se snaží snížit skóre, nicméně střela Svobodové je zblokovaná
14:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:3).
14:14
O rychlé navýšení skóre se postarala Bočanová, která společně s Polákovou skvěle sehrála volný úder
13:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Natálie Višvaderová (1:2).
13:52
Jičínskou obranu překvapila Kadidlová, která krásně proměnila svojí šanci.
12:30
Satýnková střílí přímo do náručí Omelkové
10:49
K míčku se dostává také Adrejka Langraf, její průnik však končí bez navýšení skóre
10:11
Střelu z dálky zkouší také domácí Floriánová, střela je však zblokovaná
08:07
Žůrková nabídla krásnou přihrávkou šanci Satýnkové, ta však neproměňuje
07:16
Po přihrávce Svobodové střílí Bachmaierová vedle branky.
05:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Eliška Kučová (1:1).
05:36
Velice rychlá odpověď. Jičínské diváky potěšila Lucie Kloutvorová, která skórovala po asistenci Elišky Kučové
05:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová bez asistence (0:1).
05:14
Císařová otevírá pro hostující hráčky skóre. Střela z půlky končí v brance.