2:2
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 08:04 Jakub Pecha (Jan Kapucián), 08:43 Ondřej Stuchlík (Marian Jelínek), 37:36 Ondřej Rychetník (Štěpán Raiter), 56:41 Jakub Záň (Petr Hartman), 59:26 Marian Jelínek (Ondřej Stuchlík)
branky (asistence): 16:19 Miroslav Šnajdr (Jan Smolka), 19:45 Jakub Černý (Jan Smolka), 21:17 Daniel Macek (Štefan Nagy), 54:45 Marek Mandler (Michal Klápa)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4
9. Jakub Pecha, 9. Ondřej Stuchlík, 38. Ondřej Rychetník, 57. Jakub Záň, 60. Marian Jelínek - 17. Miroslav Šnajdr, 20. Jakub Černý, 22. Daniel Macek, 55. Marek Mandler; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Martin Dejmal 33 - Daniel Váradi 34; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů, Petra Pánka: Náš výkon v první třetině byl ovlivněn sestavou, která spolu hrála v takovémto složení poprvé. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ve třetí třetině jsme soupeře přehrávali, vytvořili jsme si velké množství šancí, bohužel jsem je neproměnili a soupeř potrestal dvě naše propadnutí. Gratulujeme soupeři, děkujeme divákům, další zápas jdeme vyhrát.
60:00
Střely ve 3. třetině: SKV 10; Hurrican 19
60:00
Střely celkem: SKV - 39; Hurrican - 37
60:00
Komentář trenéra domácích, Michala Pazdery: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. Šťastné vítězství, náš výkon nebyl ideální. Soupeř byl lepší.
60:00
59:59
Domácí tým ubránil hubený náskok a první utkání nové sezóny zakončují vítězně!
59:54
Vinohrady ze všech sil blokují, Macek zkoušel propálit obranu, Raiter jeho střelu zblokoval.
59:26
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
59:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Ondřej Stuchlík (5:4).
59:26
Těžko říct kudy, ale balonek se procpal za Váradiho záda. SKV vede, do konce zbývá něco málo přes půl minuty.
59:02
Nervy pracují, do hry byl vtažen i zapisovatelský stolek.
58:42
Pecha nabízí Hanákovi, ten trefuje blok.
57:54
Skřivánek z druhé míjí branku, stejně tak hosté obstřelují Dejmala.
57:22
Hanák natřikrát doráží, brankář hostů se nedal.
56:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Petr Hartman (4:4).
56:41
Rychlý protiútok a stav je opět nerozhodný.
56:27
Vinohrady se snaží protlačit k soupeřově brance, Vary brání, co to dá.
55:29
Vinohrady mají necelých 5 minut na srovnání.
54:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Mandler, asistoval Michal Klápa (3:4).
54:45
Karlovy Vary se opět ujímají vedení.
53:45
Hra je opět trochu zběsilá, šance i chyby na obou stranách.
50:46
Rychetník se činí, ale jeho šanci likviduje Váradi.
49:06
Raiter vyslal nenápadnou střelu od mantinelu na vzdálenější tyč, kterou těsně minul.
48:18
Macek se mocně rozběh k vinohradské brance, jeho snaha skončila bouračkou do mantinelu.
47:04
Brutální holomajzna před brankou hostí a následně i domácích, v hlavní roli Honza Hanák.
46:11
Malý počet branek bude souviset s nasazením brankářů, oba své týmy drží a v brance čarují.
45:37
Hartman z výběhu minul soupeřovu branku.
43:30
Karlovy Vary teď spálily poměrně tutovou šanci, Krosová přihrávka pouze prosvištěla kolem Dejmala.
43:00
Dosud v dnešním utkání nepadla ani polovina branek, které padly v předchozích vzájemných utkáních.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 15; Hurrican - 11
40:00
39:59
Druhá část opět končí nerozhodně, stejně jako ta první.
37:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Štěpán Raiter (3:3).
37:36
Rychetník si připisuje historicky první ligovou branku za SKV. Nahrával mu na ni spoluhráč už z Hradce Králové, Štěpán Raiter!
36:36
Nebylo by překvapením, pokud by brankář hostů po prvním kole vedl golmanské statistiky, Vinohrady se v tomto ohledu skutečně činí.
34:44
Kapucián to na Váradiho zkoušel trochu hokejově, brankář Varů se nedal.
33:29
První domácí utkání Vinohrad sleduje v hale 110 diváků!
31:44
Vinohradská snaha končí v blocích Karlových Varů. Jejich brejkům chybí přesnost a klid.
29:40
Raiterovu nevydařenou rozehrávku chtěly Vary potrestat v přečíslení 3 na 1. Několik z mnoha dorážek zlikvidoval Dejmal, ostatní se štěstím vyskákaly z brankoviště.
28:38
Hra je trochu zběsilá.
27:46
Intenzivní tlak domácích likviduje brankář Karlových Varů.
24:09
Skřivánkovu střelu od mantinelu Váradi obezřetně chytá.
23:07
Horký testuje Dejmalovu pozornost, ale trefuje pouze boční síť.
21:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Štefan Nagy (2:3).
21:17
Hurrican rozjíždí druhou třetinu stejně, jako zakončil tu první. Ujímá se vedení.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 14, Hurrican - 7
20:00
19:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Jan Smolka (2:2).
19:45
Druhý gól Kralovy vary přidaly až nyní. Brankou "do šatny" vyrovnávají tav utkání.
18:00
Chvilku nám tu haprovalo číslo autora snižující branky. Na dotaz kdo ho tedy dával padla od hostů místo odpovědi upřesňující otázka: "Ten první?"
16:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jan Smolka (2:1).
16:19
Karlovy Vary snižují vedení domácích.
15:02
V sestavě domácích je k v premiéře k vidění více nových tváří. Jednou z nich je Ondra Rychetník, který právě mocně napálil břevno. pár centimetrů a bylo by to epesní víko.
12:03
Tempo hry mírně zpomalilo, Vinohrady si hlídají náskok, Vary nechtějí poskytnout příležitost k navýšení rozdílu.
10:40
Ve žlutém dresu dnes v první lize mužů premiérově nastoupil Pavel Hájek. Ten v říjnu oslaví teprve sedmnácté narozeniny!
08:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Marian Jelínek (2:0).
08:43
Domácí využili svou první přesilovou hru a odskakují soupeřům na rozdíl dvou branek.
08:22
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Petr Hartman.
08:22
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
08:22
Hartman se tlačil před branku ale byl faulován. Trestné střílení nevyužil, Váradi mu míček vypíchl.
08:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Kapucián (1:0).
06:02
Skřivánek po křižné přihrávce prověřil golmana hostů. Ten vychytal nejen první pokus, ale i následující dvě dorážky domácích.
04:34
Vinohrady teď musely zahustit prostor před vlastní brankou.
04:02
Jelínek pálil ze třetiny hřiště, ale pouze po zemi.
02:34
Vary úspěšně blokují pokusy domácích.
00:40
Vinohrady se propracovaly k prvnímu pokusu ohrozit soupeřovu branku. Rychetník dostal stroma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Petr Hartman, Martin Skřivánek, Tomáš Beran
00:00
Hezký podvečer, dámy a pánové, vítejte u dnešního online přenosu z prvního kola 1. ligy mužů. Sezónu v domácí vinohradské sokolovně otevře duel s Karlovými Vary.
00:00
V obou vzájemných utkáních minulé sezóny padlo velké množství branek. Vary doma zvítězily 12:9, Vinohrady v odvetě vyhrály 12:4.