0:3
2:3
4:1
- : -
branky (asistence): 30:37 Daniel Macek (Jakub Černý), 37:18 Ondřej Vavro (Michal Klápa), 45:42 Daniel Macek (Ondřej Vavro), 46:39 Daniel Macek (Ondřej Vavro), 46:58 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 48:34 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký)
branky (asistence): 00:24 Lukáš Pudil (Viktor Hocelík), 11:39 Michal Skuhrovec (Lukáš Pudil), 18:56 Daniel Hulič (Viktor Hocelík), 25:04 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 26:49 Ondřej Tichý (David Procházka), 37:57 Lukáš Pudil (Michal Skuhrovec), 54:48 Viktor Hocelík (Michal Skuhrovec)

FB Hurrican Karlovy Vary - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:7
31. Daniel Macek, 38. Ondřej Vavro, 46. Daniel Macek, 47. Daniel Macek, 47. Miroslav Šnajdr, 49. Miroslav Šnajdr - 1. Lukáš Pudil, 12. Michal Skuhrovec, 19. Daniel Hulič, 26. Viktor Hocelík, 27. Ondřej Tichý, 38. Lukáš Pudil, 55. Viktor Hocelík; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Pavel Novotný 7, Daniel Váradi 11 - Milan Stránský 31; po třetinách: 0:3, 2:3, 4:1;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Dostali jsme lekci z produktivity, soupeř vystřelil desetkrkát a dal sedm branek. Chválím kluky za vstup do třetí třetiny. Bohužel po gólu na 6:6 jsem polevili a soupeř to potrestal. Děkuji soupeři a skvělým divákům.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Daniela Huliče: Dneska byli podle mě Vary lepší, my jsme ale byli dobrý v zakončení a dávali jsme opravdu pěkné góly. Pomohlo nám stažení na dvě lajny za stavu 6:6. Díky. Díky.
54:49
Litvínovu tam dnes spadne opravdu všechno.
54:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michal Skuhrovec (6:7).
48:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (6:6).
46:59
Domácí jsou teď na koni. Šnajdr dorážkou snižuje na rozdíl jediné branky
46:58
46:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Ondřej Vavro (4:6).
37:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Michal Skuhrovec (2:6).
37:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Michal Klápa (2:5).
30:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (1:5).
30:37
Domácí využívají přesilovku, tvrdou ranou se prosadil Dan Macek
30:25
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
28:35
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
26:50
Domácím se zatím vůbec nic nedaří a Tichý přidává pátou branku
26:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval David Procházka (0:5).
26:49
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
26:04
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
25:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (0:4).
25:04
Opět chyba domácích a skvělá kombinace Huliče s Hocelíkem
25:00
Klápa s Vávrem skvěle kombinovali, Vávro však v rozhodující moment netrefil míček
19:59
Domácí měli v první třetině více ze hry, bohužel zatím naráží na výborného Stránského. Do druhé třetiny tak budou muset zlepšit střelbu
19:59
Střely na branku- 17:10
18:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Viktor Hocelík (0:3).