2:2
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:58 David Mati (Jaroslav Řeháček), 14:51 Roman Houbal (Jakub Gregor), 54:24 Tomáš Brom (Patrik Fabián), 57:47 David Mati (Jan Vojtíšek)
branky (asistence): 06:21 Jan Kapucián (Jiří Buchta), 16:37 Jakub Pecha (Jan Kapucián), 42:09 Jakub Záň (Ondřej Stuchlík)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3
6. David Mati, 15. Roman Houbal, 55. Tomáš Brom, 58. David Mati - 7. Jan Kapucián, 17. Jakub Pecha, 43. Jakub Záň; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Jan Chrást 14 - Jiří Buchta 16; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Pulkrábka: Bohužel neoblíbený soupeř, doufám že už se neuvidíme v playoff.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Po většinu zápasu jsme byli o fous lepším týmem, jak s balónkem, tak bez něj. Jako první zápas v sezoně pro nás bylo utkání s jedním z hlavních adeptů na postup velmi náročné po fyzické stránce. Máme obrovské rezervy, které budeme postupně odstraňovat a věřím, že naše výkony budou mít vzestupný trend. Soupeři a divákům děkujeme za utkání.
60:00
58:22
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jan Vojtíšek (4:3).
57:47
Mati vymetl šibenici střelou tahem od levého mantinelu.
54:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Patrik Fabián (3:3).
54:24
Fabián od mantinelu nahrál do středu hřiště, odkud zakončil Brom.
53:00
Medek nabral u mantinelu balón a oběhl obránce, následně přestřelil při zakončení.
52:01
Hra obou týmů se výrazně zrychlila.
49:21
Vojtíšek trefil ze standardní situace zeď hostí.
48:53
Hattrick tlačil po dobu asi dvou minut. Hosté tlaku odolali a nyní jsou na míčku.
46:31
Matiho střelu od mantinelu vychytal maskou Buchta.
46:04
Dnešnímu utkání přihlíží 115 diváků.
44:23
Hosté nevyužili únik jeden na nikoho.
42:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Ondřej Stuchlík (2:3).
42:09
Po krosové přihrávce golfem nekompromisně zakončil Záň.
41:40
Domácí nevyužili zbytek přesilovky.
40:00
40:00
39:47
Vinohrady zblokovaly dvě střely brněnských obránců.
39:18
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
39:08
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:01
Tři vteřiny před koncem přesilovky nebyla Vinohradům uznána branka.
35:24
Hattrick se zmocnil míčku ve vlastním oslabení.
35:04
Vyloučen hráč Jakub Gregor družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
33:36
Brno má mnohem větší držení míčku, ale zatím se mu nepodařilo toho využít.
32:13
Utkání se začíná přitvrzovat.
30:56
Brno klidnou rozehrávkou získalo standartku v rohu na půlce soupeře.
27:49
Hattrick nevyužil rozehrávku na velkém brankovišti soupeře.
27:12
Fabiánova střela proletěla kolem vzdálenější tyče.
25:08
Vinohrady v přečíslení dva na jednoho ztratily balónek nepřesnou nahrávkou.
21:34
Malich zblokoval střelu obránce Vinohrad.
21:01
V první třetině střílel Hattrick na branku devětkrát, zato Vinohrady ohrozily pouze pětkrát.
17:31
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
16:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Kapucián (2:2).
16:37
Krosová přihrávka přes celou šířku hřiště a zakončení do prázdné branky.
14:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Jakub Gregor (2:1).
14:51
Houbal si vyběhl z rohu a od mantinelu zakončil ke vzdálenější tyči pod ruku brankáře.
13:42
Hosté hrají v plném počtu.
13:10
Brnu zbývá půlminuta do konce přesilovky.
12:40
Brno se snaží probojovat přes oslabenou obranu Vinohrad.
11:42
Vyloučen hráč Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
11:12
Bude se vylučovat, Hattrick má výhodu a hraje v šesti.
10:04
Hattrick střídá na míčku a začíná klidně rozehrávat.
06:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jiří Buchta (1:1).
06:21
Kapucián unikl středem a zakončil na bližší tyč.
05:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jaroslav Řeháček (1:0).
05:58
Hattrick skóroval protiútokem a následnou nahrávkou do prázdné brány.
05:29
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
03:21
Vinohrady vyřešily rozehrávku dlouhým balónem, kterým získal tlak na straně soupeře.
00:23
Po necelé půl minutě od počátečního hvizdu budou Vinohrady rozehrávat od své branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Jakub Pecha, Petr Hartman, Martin Skřivánek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jakub Gregor, David Mati, Petr Ondráček, Roman Houbal, Jaroslav Řeháček