2:3
2:4
5:1
- : -
branky (asistence): 03:25 Karel Šavrda (Jakub Kořán), 18:27 Jan Staněk (Jiří Křesák), 20:45 Michael Kolínský (David Chvosta), 36:49 Karel Šavrda (Kryštof Bučok), 40:51 Kryštof Bučok (Jiří Křesák), 42:03 David Chvosta (Jan Staněk), 44:05 Michael Kolínský (Jan Staněk), 53:43 David Chvosta (Jan Staněk), 57:57 Jan Staněk (David Chvosta)
branky (asistence): 12:52 Karel Smutný (Ondřej Policar), 16:05 Karel Smutný (Martin Lazárek), 19:49 Jan Dušek, 26:18 Jan Dušek (Karel Smutný), 26:55 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 33:27 Jiří Šrámek, 38:48 Jiří Šrámek, 53:48 Jan Dušek (Karel Smutný)

FbC Strakonice P.A. - Wizards DDM Praha 10 9:8
4. Karel Šavrda, 19. Jan Staněk, 21. Michael Kolínský, 37. Karel Šavrda, 41. Kryštof Bučok, 43. David Chvosta, 45. Michael Kolínský, 54. David Chvosta, 58. Jan Staněk - 13. Karel Smutný, 17. Karel Smutný, 20. Jan Dušek, 27. Jan Dušek, 27. Martin Lazárek, 34. Jiří Šrámek, 39. Jiří Šrámek, 54. Jan Dušek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0 + David Chvosta 5:4; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Vaníček 22 - Lukáš Vávra 31; po třetinách: 2:3, 2:4, 5:1;
60:00
Domácí trenér Mikeš:"Do zápasu jsme nastoupili vlažně, první a druhou třetinu jsme hráli nekoncentrovaně, ve třetí třetině jsme se zvedli a zvládli jsme zápas strhnout na naši stranu. Děkuji soupeři a hlavnímu pořadateli "
60:00
Trenér hostí Urbanec:"Zápas jsme si prohráli v první pěti minutách třetí třetiny množstvím neproměněných šancí. Děkuji soupeři za zápas"
60:00
57:57
Timeout Wizards DDM Praha 10
57:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (9:8).
53:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Dušek, asistoval Karel Smutný (8:8).
53:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (8:7).
50:21
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry.
50:01
Ani jeden tým neproměňuje vyložené šance.
44:05
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jan Staněk (7:7).
42:03
40:51
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jiří Křesák (5:7).
40:00
40:00
38:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (4:7).
36:49
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Kryštof Bučok (4:6).
35:52
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
33:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (3:6).
28:22
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
26:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (3:5).
26:18
20:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval David Chvosta (3:3).
20:00
20:00
Střely po 1.třetině - Strakonice:8 Wizards:7
20:00
19:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Dušek bez asistence (2:3).
18:27
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Jiří Křesák (2:2).
16:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (1:2).
15:05
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
13:18
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
12:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Ondřej Policar (1:1).
10:58
Karta o to kdo drží míček se celkem rychle obrátila.
05:59
Strakoničtí hráči poslední minuty tlačí na pilu.
03:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Kořán (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Jakub Slavíček, Jiří Šrámek, Martin Lazárek, Jindřich Zoth
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Tomáš Jiřík, Karel Šavrda, Kryštof Bučok