3:1
2:0
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 15:07 Karel Horký (Jan Olšiak), 29:00 Matěj Kodl (Petr Duchek), 30:06 Jan Olšiak (Karel Horký), 35:40 Matěj Kodl (Marek Sluka), 56:18 Pavel Dvořák (Jakub Král), 57:01 Michal Kubert (Martin Štěpnička)
TJ Turnov
branky (asistence): 31:18 Tomáš Vitásek (Vojtěch Rondoš)

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Turnov 6:1
16. Karel Horký, 30. Matěj Kodl, 31. Jan Olšiak, 36. Matěj Kodl, 57. Pavel Dvořák, 58. Michal Kubert - 32. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Jan Barna 23 - Jaroslav Švec 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Domácí zvítězili zaslouženě, protože byli silnější na míčku a proměňovali své šance. Nám zápas ukázal, na čem musíme popracovat v následujících trénincích. Díky
60:00
Komentář trenéra domácích: V tvrdé práci, kterou jsme začali, je tohle první vlaštovka. V tvrdé práci budeme pokračovat krok za krokem. Děkuji soupeři za férové utkání a divákům za podporu.
60:00
Počet střel ve třetí třetině 9:6. Celkový počet střel 24:24.
60:00
59:30
Domácí ještě ke konci zápasu zahazují velkou šanci, když Vlček skvěle získal a potáhl balonek, servíroval ho nabíhajícímu Štěpničkovi, který ale pouze promáchl.
57:01
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Martin Štěpnička (6:1).
56:18
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jakub Král (5:1).
56:18
Krásná akce domácích a je to o čtyři branky. Král našel na útočné polovině z poza branky zadovkou nabíhajícího Dvořáka, který zavěsil pod víko.
54:40
Sekyra teď dostal výbornou nabídku na střelu z první do odkryté branky, ale branku netrefil, což jen podtrhuje dnešní střelecké trápení Turnova.
52:10
Vitáskův zajímavý pokus z dálky doplachtil až k Barnovi, který jej viděl na poslední chvíli, ale dokázal zasáhnout a balonek vyrazit.
50:23
Hosté si po faulu Olšiaka zahráli také přesilovku, která byla ve stejném duchu jako ta ze druhé třetiny. Hodně snahy o zakončení, ale kvalita střelby chybí. Na konci oslabení se naopak dostali do velké šance domácí, když Fait vybojoval balon a servíroval ho na střelu Syrovátkovi, který trestuhodně minul odkrytou branku.
50:00
Dnešnímu utkání přihlíží 98 diváků.
47:53
Vyloučen hráč Jan Olšiak družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:17
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:55
Syrovátko střelou z dálky pěkně vystrašil hostujícího golmana,který si ale s jeho střelou nakonec poradil.
43:20
Fait promáchl před téměř prázdnou brankou přihrávku od Olšiaka.
41:40
I do třetice začali třetinu s balonkem na holích domácí. Jejich kombinace však zatím k žádné šanci nevede.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině 11:9.
40:00
39:02
Hosté se snaží hrát přesilovou hru aktivně a svižně zakončovat, ale zatím ani jeden z jejich pokusů Barnu neohrozil. Buď branku netrefí, nebo obránci střelu zablokují.
37:21
Vyloučen hráč Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:00
Vitásek si tentokrát na trestné lavici stihl odpočinout pouze vteřinu hrací doby. Výhodnou standardku totiž domácí přetavili v další gól pěknou sehrávkou na krátko.
35:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Marek Sluka (4:1).
35:39
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:40
Hra teď nabrala trochu na obrátkách a hraje se nahoru a dolů. Objektivně je potřeba říci, že domácí jsou i z těchto akcí nebezpečnější a Švec si moc klidu neužije.
31:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Rondoš (3:1).
31:18
Vitásek nyní natáhl z dálky a jeho projekty prošel clonou před brankářem Barnou až do sítě.
31:07
Domácí nyní dvěma slepenými brankami odskakují již do tříbrankového vedení. Zaslouženě tak vyjadřují svoji herní převahu v tomto zápase.
30:06
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Karel Horký (3:0).
29:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (2:0).
28:10
Hostující Rondoš teď bez skrupulí přetáhl hokejkou svého soupeře v přerušené hře přes hrudník, jako odplatu za tvrdý zákrok. Rozhodčím tento incident unikl, ale nespokojená hala píská. Tohle bylo bez diskuze na červenou kartu.
27:10
Tlak T.B.C. pokračuje i v plném počtu hráčů.
26:05
Domácí roztočili kolotoč přihrávek na útočné polovině a rozhýbali hostující čtveřici. K pořádnému zakončení jim ale chyběla lepší finální přihrávka.
24:27
23:33
Fait z dobré pozice trefil pouze skákajícího golmana hostů, který i ve druhé třetině pokračuje v deptání střelců Králova Dvora.
22:34
Olšiakovu střelu z levého křídla po krásném přenesení hry přes celé pásmo zablokoval jeden z hostujících obránců.
21:20
V první velké šanci ve druhé třetině Vlček před brankou netrefil ze vzduchu vysoko skákající míček.
20:00
20:00
Domácí zatím po první třetině drží hubené vedení 1:0. Nutno říci že zaslouženě, protože mají více ze hry a hosty drží svým výkonem Švec na dostřel.
20:00
Poměr střel v první třetině 8:6.
20:00
19:11
Teď se hrálo trochu nahoru a dolu, jenže bez zakončení.
17:50
Hosté trochu vystupňovali svoji aktivitu a dokonce i zakombinovali na útočné polovině, nebezpečnější zakončení z toho však nebylo.
15:07
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Jan Olšiak (1:0).
14:00
Domácí opravdu kombinují velice trpělivě. Hosté však s posouváním v obraném bloku zvládají.
12:50
Švec nyní drží hostující tým nad vodou. Připsal si dva těžké zákroky proti zakončením Horkého a o chvíli později Kodla.
11:15
Barna nyní neměl z dalekonosným pokusem Havlína žádné větší problémy.
10:10
Uhřík teď táhl protiútok domácích, ale jeho střela ohrozila jen rohový mantinel.
08:30
Zato domácí si vlastnictví balonku snaží užít co nejdéle. Delší kombinaci zakončoval Uhřík pěknou ranou z pozice obránce.
07:40
Hosté zatím útočí velice přímočaře a s balonkem na domácí polovině si zatím moc nezahráli. Většina jejich akcí končí nepřesností v přechodové fázi.
05:55
Domácí teď předvedli krásnou akci na jeden dotek. Čtyřmi přihrávkami přehráli hostující obranu a pokus Syrovátka tancoval na brankové čáře, odkud ho odpálil Grmolec.
03:40
Hosté křižnou střelou z levého křídla orazítkovali vzdálenější tyčku Barnovy branky. První střela na branku tedy o centimetry neskončila golem.
02:02
V úvodu utkání jsou aktivnější domácí, kteří si po chybné rozehrávce hostí vypracovali velkou příležitost, jenže akci překombinovali a hosté jsou nyní opět u balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Daniel Bursa, Vojtěch Rondoš, Tomáš Vitásek, Jan Grmolec, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Tomáš Fait, Jan Olšiak
00:00
Dobrý večer Vážení diváci. Vítám Vás u dnešního online přenosu ze zápasu mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a TJ Turnov.