2:4
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 04:40 Jakub Sedláček (Petr Molák), 17:01 David Salák (Adam Krejčí), 30:32 Ondřej Blažek (Martin Žák), 40:28 Filip Salák (Petr Molák)
branky (asistence): 08:36 František Donaj (David Kaválek), 08:57 Ondřej Malík (Ondřej Hušek), 09:55 Vojtěch Bureš (Jan Čečetka), 18:56 Ondřej Hušek (Filip Geisler), 37:09 František Donaj (Tomáš Matoulek), 45:09 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), 58:42 Jan Čečetka (Ondřej Hušek), 58:57 Ondřej Malík (Jiří Vlček)

Snipers Třebíč - Florbal Primátor Náchod 4:8
5. Jakub Sedláček, 18. David Salák, 31. Ondřej Blažek, 41. Filip Salák - 9. František Donaj, 9. Ondřej Malík, 10. Vojtěch Bureš, 19. Ondřej Hušek, 38. František Donaj, 46. Vojtěch Bureš, 59. Jan Čečetka, 59. Ondřej Malík; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4 + David Salák 5:6; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Bazala 16 - Vlastimil Skalický 31; po třetinách: 2:4, 1:1, 1:3;
60:00
59:59
Trenér domácích Michal Pazderník: Zápas jsme prospali hned v úvodu, kdy soupeř šel do vedení a následně spoléhal na breaky ze zajištěné obrany. Díky tomu urval vítězství. Díky za utkání
59:59
Trenér hostů Tomáš Třešňák: Děkuji všem svým hráčům za dnešní výkon. I přes spustu indisponovaných hráčů si odvážíme 3 cenné body z těžké půdy v Třebíči. Díky soupeři za utkání.
59:59
Poměr střel: 11:7.
58:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Malík, asistoval Jiří Vlček (4:8).
58:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Ondřej Hušek (4:7).
58:12
Tým Snipers hrají powerplay
58:11
Timeout Snipers Třebíč
56:48
Stále pokračují boje o míček, týmy se posouvají z pásma do pásma, ale stále nic.
54:57
Tým snipers se drží v obranném pásmu Náchoda a nyní přešel do útoku.
53:09
Po opravdu zapeklité situaci se spoustou trestů se situace uklidnila a hra pokračuje.
52:22
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 5 minut za hrubost.
51:10
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
51:10
Vyloučen hráč Ondřej Malík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
50:11
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
50:11
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
50:01
Po střele od Náchodu si Bazala připisuje další zákrok. Snipers ihned přešli do útoku, bohužel byli zastaveni kvůli faulu hráče domácích 22, a hráče hostů 8.
47:45
PO krásné střele domácích gól nepadl. Míček zacinkal na všechny strany, ale vypadl ven.
47:00
45:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (4:6).
45:09
Ihned po vyloučení hráče číslo 96 týmu Snipers, tým Náchod vstřelil branku.
45:07
Vyloučen hráč Adam Krejčí družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
41:33
Tým domácích se znaží hrát ofenzivně a důrazně, aby dohnali rozdíl ve skóre.
40:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Salák, asistoval Petr Molák (4:5).
40:28
Po krátké rozehře domácí vštřelili branku a využili tak posledních sekund jejich přesilovky.
40:00
40:00
39:59
Počet střel na branku je 16:6
39:32
Snipers se v přesilovce drží v útočném pásmu. I přesto že soupeř získal na chvíli míč, Snipers opět pokračují v útoku.
38:32
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
37:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Tomáš Matoulek (3:5).
37:09
Ve chvíli kdy se hráč Náchodu vracel z trestné lavice, hráči Náchodu vstřelili branku.
35:26
Snipers hrají v oslabení, proto se snaží držet si míček na své polovině a posílit svou obranu.
35:08
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
35:08
Ošklivý faul na hráče 26 kterého odvádí spoluhráči na střídačku.
34:18
Hráči Snipers hrají opět v plném počtu.
32:18
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
30:56
Domácí brankář Bazala právě zlikvidoval nebezpečnou střelu špičkou nohy.
30:32
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Martin Žák (3:4).
27:00
Střelec Žák Matrin se pokusil o střelu, bohužel pouze trefil levou tyčku.
25:50
Snipers momentálně zvýšili nátlak a zatím vedou v počtu střel na branku.
24:30
Náchod si opět drží míček ve svém hracím poli. Od začátku hrjí defenzivně a zatím se nepokouší o výrazné útoky.
23:00
Náchod si přidržel míček na své půlce a vystřídal a s novými silami vyrazili do útoku.
20:00
20:00
18:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Filip Geisler (2:4).
17:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Adam Krejčí (2:3).
17:01
V přesilové hře hráči týmu Snipers Třebíč vstřelili branku. Po rychlé rozehře se Náchod pokusil o rychlý útok.
16:13
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
16:13
Snipers přešli do útoku a míček je na soupeřově polovině.
14:00
Náchod si stále snaží držet míček na své půlce a neriskovat výběhem do útoku.
11:20
Je vidět že Náchod v útoku zvolnil a snaží se hrát spíše defenzivně.
09:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Čečetka (1:3).
09:55
Hřáči Náchodu opět skórují. Po velmi silném útoku se jim podařilo vstřelit další branku a skórovat na 3:1
08:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Malík, asistoval Ondřej Hušek (1:2).
08:57
V opravdu krátkém čase se Náchodu podařilo proměnit 2 střely na branku týmu Snipers.
08:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval David Kaválek (1:1).
08:17
V rohu u soupeře byl lítý boj Lukáše Mátla a Jakuba Téry o míček který ukončil až hvizd píšťalky.
06:20
Tým Náchod se snaží dorovnat skóre a i přes spoustu pokusů se jim zatím nepodařilo vstřelit branku.
04:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jakub Sedláček, asistoval Petr Molák (1:0).
04:40
Snipers zvýšili důraz v útoku a v 5. minutě vštřelili branku.
01:57
Právě proběhlo první střídání. Zatím mají převážnou převahu u balónku Snipers Třebíč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Jan Čečetka, David Kaválek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Marek Papoušek, Jan Rakušan, Lukáš Mátl, Filip Salák
00:00
Dobrý podvečer dámy a pánové. Vítám vás u dnešního utkání 2. kola Národní ligy. V modrých dresech nastoupí Snipers Třebíč a v červených dresech Florbal Primátor Náchod. Přeji příjemnou zábavu u dnešního utkání.