3:1
1:2
6:1
- : -
branky (asistence): 01:05 Lukáš Kratochvíl (Pavel Barabáš), 15:04 Lukáš Kratochvíl (Josef Viktořík), 18:38 Vladislav Kittel (Pavel Barabáš), 24:32 Lukáš Novosad (Filip Kristek), 44:46 Vladislav Kittel (Pavel Barabáš), 46:20 Jakub Štůsek (Petr Krhut), 46:49 Lukáš Novosad (Vladislav Kittel), 46:58 Lukáš Kratochvíl (Patrik Hegar), 57:12 Patrik Hegar (Marek Obšivač), 59:35 Petr Krhut (Josef Viktořík)
branky (asistence): 12:44 Tomáš Trentin (Ondřej Dvořák), 30:32 Michal Mazánek (Petr Zavadil), 32:01 Petr Zavadil (Jaromír Chocholáč), 53:39 Jaromír Chocholáč (Rudolf Mazánek)

1. FBK Rožnov p/R - ASK Bystřice n.P. 10:4
2. Lukáš Kratochvíl, 16. Lukáš Kratochvíl, 19. Vladislav Kittel, 25. Lukáš Novosad, 45. Vladislav Kittel, 47. Jakub Štůsek, 47. Lukáš Novosad, 47. Lukáš Kratochvíl, 58. Patrik Hegar, 60. Petr Krhut - 13. Tomáš Trentin, 31. Michal Mazánek, 33. Petr Zavadil, 54. Jaromír Chocholáč; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Marek Obšivač 25 - Radek Šejnoha 32; po třetinách: 3:1, 1:2, 6:1;
60:02
Komentář trenéra domácích, Pavla Barabáše: Když jsem viděl, že přijeli pouze v deseti, tak cílem bylo jít do třetí třetiny za rozumného stavu. Třetí třetinu jsme vyhráli díky tomu, že jsme měli daleko více sil. Druhá třetina opět zklamání, ale už to bylo o něco lepší. Děkuji soupeřům za férovou hru a přeji jim bezstarostnou cestu domů.
60:01
Komentář trenéra hostů, Ondry Dvořáka: O vítězství rozhodla třetí třetina a naše neproměněné šance. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Ve třetí části se domácí rozstříleli poměrem 18:9 - celkově v utkání byli taktéž aktivnější, v celkovém poměru 42:29.
60:00
59:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (10:4).
59:35
Z přesilové hry se krásnou střelou prosazuje kapitán domácích Krhut Petr.
59:33
Domácí se již nikam netlačí a kombinují na polovině soupeře.
59:12
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
58:40
Krhut obešel skoro 4 hráče a krásnou nahrávkou dostal do šance Viktoříka, ten však nezpracoval.
57:12
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Marek Obšivač (9:4).
57:12
Po krásné akci se do šance dostal Hegar a proměňuje jí.
56:53
Domácí jsou v plném počtu.
56:40
Rychlý break Viktoříka a následná střela končí mimo.
54:53
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
53:39
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Rudolf Mazánek (8:4).
53:39
Hosté právě vsítili branku, střelcem je Chocholáč Jaromír a asistoval Mazánek Rudolf.
53:08
Krásným výjezdem do středu hřiště se převedl dnes skvěle hrající David Žniva.
51:54
Kristkova střela končí již před brankářem, jelikož byla tečována obráncem.
51:00
Krásná výměna mezi Viktoříkem a Štuskem končí střelou do prostřed branky.
49:38
Série střel hostujícího týmu končí vedle.
48:00
Rožnovští jsou nyní na míčku a snaží se dostat do střelecké pozice.
46:59
Nyní můžeme vidět velké množství branek v síti hostů.
46:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Patrik Hegar (8:3).
46:58
Již osmou branku nyní vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval mu Patrik Hegar.
46:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Vladislav Kittel (7:3).
46:49
Další branka domácích. Střelcem je Novosad Lukáš, asistoval mu Kittel Vladislav.
46:28
Šestý gól domácího týmu vstřelil Štusek Jakub po krásné kombinaci. Ten pak měl před sebou pouze poloprázdnou bránu.
46:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Petr Krhut (6:3).
45:58
Hra hostujícího týmu se zvedla a tvoří si řadu šancí.
45:24
Famózní zákrok domácího brankáře.
44:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Pavel Barabáš (5:3).
44:46
Rychle proměněná přesilová hra. Gól dává Kittel Vladislav, asistoval Barabáš Pavel. Stav utkání je nyní 5:3.
44:07
A máme tu další trest. Sekáním se provinil Mazánek michal.
44:04
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
43:18
Krásná střela ze středu hriště od Petra Krhuta. Brankář chytá.
42:22
Hrači rožnova již dnes po třetí trefují tyč.
41:44
Útočná akce hostů zastavena Filipem Kristkem, bude se rozehrávat ve středu hřiště.
40:38
Hosté se snaží kombinací dostat na polovinu soupeře.
40:01
Právě začala třetí třetina.
40:00
40:00
Druhá třetina byla se stejným počtem střelcem, jen poměr se změnil na 10:12 - celkově po dvou třetinách 24:20.
40:00
39:45
Pěkná akce hostujícího celku, ovšem tvrdou střelu zabránil skvěle bránící Žniva David. Míček končí za mantinelem.
38:41
Domácí drží míček na své polovině a kombinují.
37:16
Krásný únik Trentina Tomáše, Obšivač napotřetí míček zkrotil.
34:46
Hrači rožnova drží míček na polovině soupeře.
33:28
Vyloučen hráč Pavel Kuda družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za špatné střídání.
33:28
Za špatné střídání si půjde sednout Kuda Pavel.
33:24
Špatné střídání na straně hostů. Ti budou hrát oslabení.
32:01
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
32:01
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Jaromír Chocholáč (4:3).
32:01
Tým Bystřice opět vsítil branku, po chybě ve středu hřiště se z breaku prosadil Zavadil Petr a asistoval Chocholáček Jaromír. Stav utkání je 4:3.
32:01
Timeout domácích.
31:59
Ztráta Hegara na polovině hřiště a rychlý break hostujícího týmu.
30:32
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Michal Mazánek, asistoval Petr Zavadil (4:2).
30:32
Střelcem branky je Mazánek Michal, asistoval mu Zavadil Petr.
30:31
Standartní situace hostujícího týmu z nebezpečné vzdálenosti končí brankou.
29:38
Filip Kristek nahrával Vladislavovi Kittelovi do prázdné brány, ten však pouze promáchl
28:51
Bystřice se dostává konečně do hry, svou kombinační hrou nyní přehrávají svého soupeře.
28:25
Nebezpečná akce hostí končí v gólmanově náruči.
27:48
David Žniva opět minul branku. Střela končí vysoko nad brankou.
26:58
Timeout ASK Bystřice n.P.
24:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Filip Kristek (4:1).
24:32
Další branku domácích obstaral Novosad Lukáš, stav utkání je nyní 4:1.
24:22
Hosté se dostávají do standartní situace, ale domácím se daří střelu blokovat.
24:06
Pěkný střelecký pokus Ladislava Kittela.
22:22
Hosté se nedostávají příliš do hry.
21:32
David Žniva se opět ocitl ve velké šanci, ale asi dnes nemá svůj den. Jeho další střelecký pokus končí opět mimo.
20:42
Pěkná střela Viktoříka končí mimo branku.
20:01
Práve začala 2. třetina dnešního utkání.
20:00
20:00
V úvodní části domácí přestříleli hosty v poměru 14:8.
20:00
19:38
Lukáš Kratochvíl má dnes chuť a neustále to zkouší. Jeho poslední pokus skončil na tyči.
19:01
Do velká šance se objevili hosté, ovšem pohotovým zákrokem Obšivače byla akce zastavena.
18:38
18:38
O třetí branku domácích se postaral Ladislav Kittel a asistoval mu Barabáš Pavel. Stav utkání je 3:1.
16:40
Štusek se ocitl sám před brankářem, ovšem míček mu sjel z čepele
15:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Josef Viktořík (2:1).
15:03
Druhý gol na straně domácích zařídíl Kratochvíl Lukáš. Domácí proměňují přesilovou hru.
13:47
13:47
Máme tady vyloučení, hostující celek bude hrát ve čtyřech. Na trestné lavici je Mazánek Rudolf.
13:37
Výhoda domácích.
12:44
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Ondřej Dvořák (1:1).
12:41
A máme tady gól, o ten se postaral hostující tým. Střelcem branky Trentin Tomáš a asistoval kapitán hostů Dvořák Ondřej.
11:45
Hostí v šanci, ovšem Obšivač drží čisté konto.
11:01
Pěkná střela domácích končí vedle.
09:42
Jaromír Chocholáč stříli z poloviný hřiště, nadějný pokus byl však zastaven domácím brankáře. Ten vytahuje další skvělý zákrok.
09:01
Tomáš Knebl trefuje na území velkého brankoviště míček ze vzduchu, ale hostující brankář se pro něj natáhl a akci zastavil.
06:56
Hosté se ocitli v nadějn akci, ale domácí gólman Marek Obšivač byl pozorný a svým zákrokem akci zastavil.
06:38
V krásné šanci se ocitl David Žniva, ale svou přihrávkou celou akci zastavil.
06:28
Pěkná kombinace hostů, ale domácí brankář opět pozorný.
05:45
První střelecký pokus hostů letí pouze mimo, brankář byl bez práce.
04:58
Rožnov zatím svou kombinační hrou nepouští soupeře k míčku.
03:54
V nadějné šanci se ocitl opět Kratochvíl, ovšem minul branku.
02:39
Tým ASK Bystřice je již od začátku utkání pod neustálým tlakem domácích.
01:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Pavel Barabáš (1:0).
01:05
A hned ze začátku utkání zde máme gól, střelcem je Kratochvíl Lukáš a asistoval Barabáš Pavel.
00:01
Vítáme vás u dnešního utkání - prvního pro tým Rožnova po delší době v Národní lize. Soupeřem budou hráči Bystřice pod Pernštejnem a všichni doufáme, že se Rožnovu podaří napravit úvodní těsná porážka z 1. kola z hřiště nepopulární Horní Suché. Domácí tým s několika novici v sestavě určitě na hřišti nechá rožnovské srdce.
00:01
Začala první třetina dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Michal Mazánek, Jan Svoboda, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák, Pavel Kuda
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Tomáš Knebl, Denis Zimmer, Lukáš Kratochvíl, Jan Doležel, Patrik Hegar