4:0
2:1
5:0
- : -
branky (asistence): 09:51 Tomáš Černý (Jan Škola), 14:56 Tomáš Černý (Jan Škola), 15:55 Dominik Emlar (Jakub Kopecký), 19:47 Petr Hofman (Petr Hašek), 36:03 Jan Škola (Petr Hašek), 39:53 Jan Hrobský (Tomáš Černý), 41:37 Petr Hofman (Petr Hašek), 41:48 Michal Nožička (Tomáš Hejzlar), 42:11 Petr Hašek (Jan Škola), 44:52 Dominik Emlar (Jakub Kopecký), 45:28 Tomáš Hejzlar
branky (asistence): 33:09 Dalibor Michálek (Lukáš Janů)

TJ Sokol Jaroměř - Fortel TJ Kobylisy 11:1
10. Tomáš Černý, 15. Tomáš Černý, 16. Dominik Emlar, 20. Petr Hofman, 37. Jan Škola, 40. Jan Hrobský, 42. Petr Hofman, 42. Michal Nožička, 43. Petr Hašek, 45. Dominik Emlar, 46. Tomáš Hejzlar - 34. Dalibor Michálek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4 + Jan Škola 10:5; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 29 - Ladislav Vavřínek 24, Tomáš Palička 9; po třetinách: 4:0, 2:1, 5:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Soupeř nás přehrával od první do poslední minuty. Byl důraznější, lepší na balonu. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme kontrolovali celý průběh zápasu, ale i tak jsme se bohužel nevyhnuli několika hluchým pasážím, na kterých musíme zapracovat. Děkuji divákům za podporu a soupeři přeji šťastnou cestu.
59:59
Střely ve třetí třetině: Domácí 16, Hosté 11
58:23
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 10 minut za nesportovní chování.
58:23
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
57:38
Domácí hráče burcuje Flégl a žádá je o vyšší aktivitu.
55:41
Černý si málem vstřelil vlastní branku. Flégl byl však pozorný.
53:06
Jaroměř znatelně polevila a pouští Kobylisy více do hry.
50:40
Flégl vytáhl nádherný zákrok!
49:58
Přesilovka vypadá velmi dobře, spousta šancí, bohužel neproměněných.
48:40
Vyloučen hráč Vojtěch Press družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar bez asistence (11:1).
44:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (10:1).
44:52
Flégl odrazil míček hlavou k Hofmanovi, který nahrál Kopeckému, který následně nahrál Emlarovi, který vsítil 10. gól.
42:25
Teď se nám tu sype jeden gól za druhým. Emlar posunul míček pod golmana, ten zůstal stát na čáře.
42:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (9:1).
42:11
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Palička družstva Fortel TJ Kobylisy
41:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Tomáš Hejzlar (8:1).
41:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Petr Hašek (7:1).
41:37
Krásná souhra až do prázdné branky.
40:45
Jsme svědky přesilové hry domácích.
40:42
Vyloučen hráč David Mühlbach družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
40:01
Třetí buly v zápase vyhrávají hráči domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Domácí 13, Hosté 12
39:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Tomáš Černý (6:1).
39:53
Po krásné akci střílí gól Hrobský Jan.
37:44
Hofman se dohaduje s rozhodčím. Z následné standardní situace nevzešlo nic zajímavého.
36:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hašek (5:1).
35:3O
Emlar s Kopeckým v úniku dva na jednoho, neproměnili.
34:19
Flégl na poslední chvíli zabránil vstřelení branky.
33:48
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
33:40
Cestu do Jaroměřské haly si našlo krásných 102 diváků.
33:26
Nebezpečná rozehra z velkého brankoviště pro hosty.
33:09
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Lukáš Janů (4:1).
32:53
Emlar, Kopecký a Hofman se snaží si nahrát až do "kuchyně", ale je to bez střelby.
31:28
Černý poslal kros na Školu, který v telemarku střílí na bránu.
28:05
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
27:48
Hra je nyní plná nepřosností, kterou avšak hráči nahrazují bojovností.
25:52
Přesilová hra se domácím zatím nedaří.
24:45
Kubina zachránil svojí nohou jasný gól! Skvělá obranná hra a obětavost.
24:17
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
24:15
Šance mají spíše domácí tým, i když jsou v oslabení.
23:14
23:14
Škola v pozici vleže vyloučen za hrubost.
22:27
Nožička byl naramplován na stěnu haly.
21:33
Kopecký fauloval na půlce hrací plochy a hosté z toho vymysleli nebezpečnou standardní situaci, kdy míček projížděl brankovištěm sem a tam.
18:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Hašek.
18:48
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
17:44
Čejka fauloval tak nešťastně, až si sám podvrtnul kotník.
16:49
Hostují trefují první tyč.
15:55
15:55
Krásná souhra mezi Emlarem a Kopeckým. Emlar střílel do prázdné branky!
14:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Jan Škola (2:0).
14:56
Škola sám v úniku míček ještě do brány nedostal. K odraženému míčku se dostal Černý, který měl jednoduchou práci a do odkryté klece vstřelil dnes již svůj druhý gól!
14:15
Hašek si hrudí sklepl míček z první vystřelil, pouze však do boční sítě.
12:51
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
11:20
TJ Kobylisy v šanci, Flégl vyráží.
09:51
09:51
Můj spolužák Černý krásně natáhl a prostřelil tak hostujícího golmana.
09:30
Nožička se hnal do šance, Před brankářem však promáchl.
08:30
Přesilová hra bohužel pro domácí nevyužita.
07:20
Brankáři hostí už musí cinkat v uších, další tyč trefil Černý.
06:30
Další břevno trefuje Emlar!
06:28
05:10
Kopecký trefuje břevno!
03:30
V úniku byl jeden z hráčů Fortel TJ Kobylisy, Flégl dva krát zachránil svůj tým před jasným gólem.
02:45
Na míčku je spíše Jaroměř.
00:50
Pěknou přízemní střelu vyslal Hrobský jen těsně vedle.
00:01
První buly vyhrál hostující tým.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás u druhého kola Národní ligy západ. Dnes proti sobě stojí domácí tým Jaroměře proti hostujícímu týmu nováčků z Kobylis.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Kobylisy: brankář: Ladislav Vavřínek; hráči v poli: Šimon Paldus, David Mühlbach, Boris Nouzák, Lukáš Janů, Lukáš Panenka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Škola, Patrik Horčička, Tomáš Černý, Petr Hašek, Jakub Kubina