3:0
0:0
2:0
- : -
branky (asistence): 02:38 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 03:58 Lukáš Vancl (Radek Dřevěný), 10:45 Tomáš Foret (Lukáš Vancl), 46:32 Lukáš Vrtěl (Jan Zbořil), 56:20 Lukáš Vancl

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:0
3. Adam Bouška, 4. Lukáš Vancl, 11. Tomáš Foret, 47. Lukáš Vrtěl, 57. Lukáš Vancl; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Daniel Chrást 19 - Martin Frühbauer 18; po třetinách: 3:0, 0:0, 2:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10:8
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Tomáše Rezka: Bohužel v takovémto počtu se proti takto připravenému týmu hrát nedá, takže by se někteří měli zamyslet nad svým přístupem. Děkuji soupeři a divákům, jak těm tady, tak u obrazovek.
60:00
Střely celkem: 23:19
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Dnes nás kvalita na hokejkách zradila v tom, abychom vstřelili víc branek. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
57:56
Bajgar trefil tyč, a zas běží pryč.
57:23
Malásek, ten lump, teď právě málem okradl Chrásta o nulu.
56:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl bez asistence (5:0).
56:20
Bon Gioornoo nestihl ani říct Vancl, jak pádil kupředu a dělal si dobrý z jednoho soupeře po druhém až si nakonec udělal dobrý den i z golmana a čau a nashledanou...5:0.
55:13
Paraz Chrástův zákrok!
54:20
Dřevěný dnes stále na suchu.
53:04
Havlíček byl na hřišti tak trochu navíc, což přeci jen krapet znervóznilo Bořeckého a spol.
49:23
Vyloučen hráč Martin Veverka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:56
Bajgar to teď schytal, chudák. Golman hostí přepl do m´do "vybiša" naprášil to do Bajgara.
47:09
Házy provětral golmana hostí, když mířil, zcela zjevně, do levé šibenice...no pavouk už se třásl.
46:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Jan Zbořil (4:0).
46:32
Huráááá!!! Vrtělův premiéroví gól za Gulls. Viva!
44:58
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
41:18
Svoboda chtěl z přečíslení 3 na 2 udělat něco víc a vlastně se mu to i povedlo. Šedivost Bořeckého vlasů exponenciálně roste.
40:41
Bajgare, ty uličnííku!!!!! Prázdná brána ale neee, proč dávat gól co?
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 4:5
40:00
39:24
Být mistr Jan Hus živ, upálen by si přál být.....poslední minuta této nezměrné šedi.
36:29
48 diváků, no my tu tedy žasneme. To je u nás pro tuto sezonu rekord v návštěvě....vděčnost!!!
35:05
Bořeckého postoj při pobouzení Házyho by byl příhodný pro vytesání.
34:27
Letíííím, mohl si zařvat Bouška, ale s bolestivou grimasou to asi není easy.....2 minuty pro hosta.
34:09
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:17
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
33:17
Zelená je tráva, florbal to je hra, fauly se tu trestají a přesilovka začíná.
31:25
Házy míjí z výborné pozice. Jeho naštvaný výraz se stejným způsobem míjí účinkem...nic se nezměnilo.
30:38
Jako ryba mezi velbloudy v ZOO působí nyní střela hostí, která míří nad.
29:24
Malásek se nyní ocitl sám před Fruhbauerem, ten však stihl vyjet a z Maláska udělal hříšníka....měl holt zvolit lobík.
28:54
Dle výrazu štístko Bajgar se rozběhává.
26:18
Vzhledem k tomu, že se nic neděje a je to bídná nuda natolik vystihujíc bídnou sobotu, dle počasí, pojďme si nyní říct, kdo měl ve čtvrtek narozeniny. Není to nikdo jiný, než aktuální bůh nad střídačkou a president oddílu, Jiří Bořecký. Popřejme mu tedy hodně štěstí, zdraví, a hodně vlasů.
24:02
Ohně pálí lesy, pepřák pálí oči a Dřevěný spaluje přečíslení 3 na 1.
23:15
Míček, neposeda jeden, nyní pěkně vylekal Chrásta.
21:21
"Vůbec, co blázníš", ohání se Dřevěný po sudím.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 9:6
20:00
19:55
Nakládaný Svoboda....ten kluk dostal neskutečný strom, až hanba.
16:32
Dřevěný vypadá jak z animáku. Nohy stojí, trup se točí.
15:58
Ty vrahuu! Videman si nebral s hráčem hostí servítky.
13:15
Hosté nyní, vskutku ukázkově, zazdili situaci 2 na 1.
12:04
Malásek byl nyní v zakončení tak malátný, že sám, vstříc golmanovi, neskóroval.
10:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Lukáš Vancl (3:0).
10:45
To ako som to urobil?...diví se sám nad sebou Foret, aneb takový gól nevymyslíš.
09:37
Modní policie vol.1: Házy zjevně rád určuje trendy, a tak si dal štupny obráceně.
06:24
Zbořil opět boří předpoklad, že je v zakončení pánko.
05:55
Házy hází kyselé ksichty, po faulu hostí.
05:33
Dřevěný přenechal tandemem balonek Bouškovi a ten vyzkoušel výplet masky golmana hostí.
03:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Radek Dřevěný (2:0).
03:48
"Don´t hold his hand, baby!"...sudí na Vlka.
03:26
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za držení.
02:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (1:0).
02:38
"Golasoo!!!", mohl si v duchu mocně zařvat Bouška.
02:09
Havlíček provětral své tělo výletem do útoku.
00:48
Vancla jako by snad popadla bázeň...nad skórováním jen ohrnul nos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Vojtěch Jonák, Tomáš Rezek, Jan Suchý, Tomáš Pešek, Dušan Čapek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Tomáš Foret