2:3
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 11:22 Kryštof Bučok (Pavel Formánek), 12:25 David Chvosta (Dominik Harman), 35:21 Jakub Mikeš (Jiří Křesák), 38:15 Kryštof Bučok (Tomáš Houska), 46:13 Karel Šavrda (Pavel Formánek)
branky (asistence): 08:55 Jakub Doutnáč (Martin Mikšovský), 15:27 Jakub Doutnáč (Lukáš Zadák), 16:16 Ondřej Tichý (Vojtěch Strnad), 52:48 Martin Mikšovský (Vojtěch Strnad)

FbC Strakonice P.A. - ASK Orka Čelákovice 5:4
12. Kryštof Bučok, 13. David Chvosta, 36. Jakub Mikeš, 39. Kryštof Bučok, 47. Karel Šavrda - 9. Jakub Doutnáč, 16. Jakub Doutnáč, 17. Ondřej Tichý, 53. Martin Mikšovský; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Vaníček 18 - Lukáš Pezl 30; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: Gratuluji soupeři k vítězství, byli hladovější. Omlouvám se našim fanouškům u onlajnu. Do příštího zápasu zapracujeme na koncovce a pokusíme se konečně získat tři body. Komentář trenéra domácích: Začátek zápasu jsme zaspali. Od druhé třetiny jsme začali hrát naší hru. Díky naší koncetraci jsme zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům
60:00
57:50
Vyloučen hráč Patrik Totzauer družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
57:50
Strakoničtí hráči mají přesilovku a tlačí Čelákovice
52:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Vojtěch Strnad (5:4).
52:33
Timeout ASK Orka Čelákovice
48:50
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:30
Strakoničtí hráči otočili hru ve svůj prospěch.
46:13
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Pavel Formánek (5:3).
42:03
Vyloučen hráč Dominik Harman družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Za 2.třetinu domácí hráči otočili stav utkání na 4:3
40:00
38:42
38:15
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Tomáš Houska (4:3).
35:21
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Jiří Křesák (3:3).
35:00
Domácím hráčům se vůbec v 2.třetině nedaří.
27:49
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
Hráči odchází do kabin a budou mít co řešit.
20:00
17:43
Strakoniční hráči přestaly tlačit na pilu. Naopak Čelákovice na ní tlačí až moc.
16:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Vojtěch Strnad (2:3).
15:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Lukáš Zadák (2:2).
12:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Dominik Harman (2:1).
11:22
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Pavel Formánek (1:1).
08:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Martin Mikšovský (0:1).