4:5
1:3
5:3
- : -
branky (asistence): 05:33 Jiří Knotek (Radek Felkl), 06:40 Daniel Hruška (Jan Novotný), 11:05 Radek Felkl (Vít Mlejnek), 19:38 Radek Felkl (Jan Novotný), 24:07 Petr Voltner (Radek Felkl), 46:25 Rudolf Večeřa, 53:11 Rudolf Večeřa (Richard Plhal), 54:06 Daniel Budík (Petr Voltner), 57:45 Daniel Budík (Jiří Knotek), 59:34 Jiří Knotek (Petr Jeski)
branky (asistence): 03:24 Daniel Opatřil, 04:21 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil), 11:47 Daniel Opatřil (Ondřej Kubátko), 15:07 Vojtěch Zátopek, 18:49 Lukáš Vávra (Daniel Šimíček), 29:30 Daniel Opatřil, 32:45 Ondřej Kubátko (Lukáš Vávra), 38:52 Adam Lichnovský (Daniel Šimíček), 51:05 Lukáš Vávra (Ondřej Kubátko), 53:05 Vojtěch Zátopek (Adam Lichnovský), 54:31 Lukáš Vávra (Jakub Kresta)

FK Orel Telnice - FBC Vikings Kopřivnice 10:11
6. Jiří Knotek, 7. Daniel Hruška, 12. Radek Felkl, 20. Radek Felkl, 25. Petr Voltner, 47. Rudolf Večeřa, 54. Rudolf Večeřa, 55. Daniel Budík, 58. Daniel Budík, 60. Jiří Knotek - 4. Daniel Opatřil, 5. Ondřej Kubátko, 12. Daniel Opatřil, 16. Vojtěch Zátopek, 19. Lukáš Vávra, 30. Daniel Opatřil, 33. Ondřej Kubátko, 39. Adam Lichnovský, 52. Lukáš Vávra, 54. Vojtěch Zátopek, 55. Lukáš Vávra; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 18 - Jan Klinka 24; po třetinách: 4:5, 1:3, 5:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Dnes mě těší pouze tři body. Předvedená hra, zejména dozadu, byla z naší strany hodně špatná. Zápas rozhodla kvalita našeho brankáře. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí do dalších kol.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Soupeř nám ukázal, že kvalita v národní lize je o kousek výše než v divizi. My se postupně lepšíme, ale stále nedosahujeme kvality sehranosti z loňské sezóny. Máme tak témata na další práci a přístí zápas to zas bude lepší. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:34
Timeout FK Orel Telnice
59:34
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (10:11).
57:45
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (9:11).
54:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (8:11).
54:06
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Voltner (8:10).
54:06
Krásně svou střelu umístil Budík!
53:11
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Richard Plhal (7:10).
53:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Adam Lichnovský (6:10).
51:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (6:9).
46:25
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa bez asistence (6:8).
46:25
Po mnoha krásných leč marných střelách vyslal tu úspěšnou Ruda Večeřa.
43:50
Telnice opět tlačí a tlačí, ale zatím to nenese své plody.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 5:8,
38:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Daniel Šimíček (5:8).
38:10
Tohle oslabení přežili Telničtí bez ztráty květinky!
36:10
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:10
Po dlouhých diskuzích vyloučen Jiří Knotek za údajné nesportovní chování...
36:07
Telnice teď dlouho tlačila. Zmobilizovala všechny síly, dvakrát nadějně vystřelil Knotek.. Ale nic z toho.
32:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (5:7).
32:45
Telničtí hráči teď pravděpodobně udělali světový rekord v počtu hrubek za půl minuty. A byli potrestáni.
29:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil bez asistence (5:6).
28:42
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
28:42
Polda si nedal pokoj a dvě minuty si posedí v chládku.
24:07
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Radek Felkl (5:5).
24:07
Nádhernou střelou vsítil Voltner!! Srovnáno a boj začíná nanovo!
23:11
A nyní se krásným zákrokem blýskl i brankář domácích!
22:02
Brankář hostů svůj tým zatím hodně drží nahoře. Připsal další pěkný zákrok.
20:01
Začala druhá třetina. Doufejme, že se domácí hráči vyvarují chyb a předvedou střeleckou hitparádu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 10:9.
19:38
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Radek Felkl, asistoval Jan Novotný (4:5).
19:38
Jan Novotný dnes poprvé oblíkl dres Telnice a hned zapisuje bod nahrávkou na druhý gól Radka Felkla.
18:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (3:5).
16:28
Mikrofon Ivoše vyhrát nenechá.
15:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek bez asistence (3:4).
12:40
Hra se přelívá ze strany na stranu. Nebezpečnou střelu hostů úspěšně pokryl brankář Bartek.
11:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Ondřej Kubátko (3:3).
11:05
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Radek Felkl, asistoval Vít Mlejnek (3:2).
11:05
Gól domácích. Po pěkné akci téměř z půlky zakončil Felkl. Mlejnkovi výlet na Bali prospěl - zapsal asistenci!
09:25
Hlasatel Ivo Bartek právě vyhrál svůj malý zápas s mikrofonem.
06:40
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška, asistoval Jan Novotný (2:2).
06:40
A je vyrovnáno!
05:33
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Radek Felkl (1:2).
05:33
Hra nabrala rychlý spád! Nejprve přesilovku využili hosté, hned vzápětí však šli do oslabení a byli potrestáni. Vsítil Sypač!
05:17
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
04:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (0:2).
04:10
Vyloučen hráč Radek Felkl družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za vražení zády.
03:24
02:05
První střela na bránu v podání Kopřivnice. Neměla však šanci - brankář Bartek zakročil.
01:30
Hra obou týmů je prozatím velmi opatrná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jakub Kresta, Lukáš Soukal
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Jeski, Daniel Budík, Petr Voltner, Jan Charvát