1:0
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 18:50 Vít Strouhal (Michal Matějček), 23:24 Lukáš Malý (Michal Matějček), 24:06 Petr Dvořak (Václav Bíca), 24:50 Vít Strouhal (Michal Matějček), 39:22 Vít Strouhal (Michal Matějček), 43:17 Radek Hanák (Lukáš Svintek)
branky (asistence): 26:10 Martin Kalous (Tomáš Hradec), 54:53 Jaroslav Janoušek (Patrik Míka)

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 6:2
19. Vít Strouhal, 24. Lukáš Malý, 25. Petr Dvořak, 25. Vít Strouhal, 40. Vít Strouhal, 44. Radek Hanák - 27. Martin Kalous, 55. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Josef Macek 21 - Martin Hruška 10, Rastislav Mazák 6; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích : Vybojované vítězství, nemůžeme říct, že jsme byli lepší. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Děkujeme za sledování dnešního online-přenosu doufám že jste se bavili a příště na shledanou.
59:59
Komentář trenéra hostí : Dneska jsme nebyli schopni normálně hrát, všechno nám trvalo a vystřelit na bránu byl úkol dne, navíc soupeřův brankář měl prostě všechno. Po opatrné první třetině přišla malátná pasáž v druhé části, domácí po odskočení ožili a i když jsme se zlepšili a měli šance, nešlo to. Poučíme se a na domácím hřišti budeme lepší. Díky všem za zápas.
59:59
Střely ve třetí třetině 6:8
59:44
Hanákovu dělovku vyrazil Mazák svojí helmou.
59:09
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
59:09
Štíři na závěr dostávají možnost přesilové hry, výsledek už by měli udržet.
58:45
Dvořák nabídl Šimkovi míček do prázdné brány ale Šimek překvapivě odmítl.
57:59
Malý si připravil svojí klasickou "Malinovku" ale trefil pouze tyč.
57:34
Krůšek ze standartní situace minul bránu o velký kus.
56:44
Tlak Panterů je mohutný ale netrefují zařízení, takže gól přijít nemůže.
55:55
Hosté dostali chuť na góly a dravě se snaží ohrozit branku soupeře a vyrovnat.
54:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Patrik Míka (6:2).
54:53
Panterům se povedla využít početní výhoda a mají šanci na obrat zápasu.
53:42
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:42
Bíca byl při souboji až příliš aktivní a agresivní a doslova zbořil soupeře nekompromisním KO a dostává 2 trestné minuty.
53:15
Štíři se postupně zatahují do obraného bloku a jejich styl začíná připomínat beton, který hraje Londýnská Chelsea.
51:45
Hosté ne a ne najít recept na prostřelení Macka, protože on jim dnes jako terminátor likviduje jednu šanci za druhou.
50:50
Panteři tlačí na domácí obranu ale zatím bez úspěchu.
49:50
Dnešní utkání sleduje 65 diváků. Děkujeme.
48:30
Hra se nyní mísí ze strany na stranu a tak nejsou k vidění žádné šance.
46:59
Hejplík udělal obrovskou chybu při rozehrávce ale hned ji napravil a tak je stav stále 6:1
46:14
Domácí jsou v plném počtu.
45:36
Štíři drží míček v oslabení a Panterům jejich přesilovka vůbec nevychází.
44:42
Macek ukazuje Panterům co to znamená neinkasovat, opět předvedl fantastický zákrok a jen díky jemu dnes Štíři vedou takovým rozdílem.
44:14
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
44:14
Panteři mají početní výhodu 5 na 3 tak uvidíme jak se s ní popasují.
43:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Svintek (6:1).
43:17
Štírům očividně přesilovka vůbec nevadí, Svintek utekl po křídle a po skvělém průniku geniálně našel Hanáka a ten zasunul do odkryté klece.
42:57
Vyloučen hráč Václav Liška družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:40
Zmar Panterů v dnešním utkání je jasně vidět například v jejich koncovce, protože nemůžou trefit bránu.
41:15
Dvořák se z ničeho nic ocitl sám před Mazákem ale zřejmě byl také překvapený a šanci neproměnil.
40:20
Panteři něco musí změnit jestli chtějí vyhrát a hned první změna je změna brankáře.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina byla jasně pod taktovkou Štírů a proto odskakují Panterům na rozdíl čtyř gólů. Ve třetí třetině uvidíme jestli Panteři chtějí s tímto zápasem ještě něco udělat a tak musí zabrat.
39:59
Střely ve druhé třetině : 12:10
39:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Michal Matějček (5:1).
39:22
Strouhal a Matějček tito dva se hledali, opět spolu zakombinovali a Strouhal je nezastavitelný a střílí hattrick a čepice létají na hrací plochu.
38:20
Nevím čím se dnes Macek posilnil ale chytá jako dobře promazaný stroj.
37:40
Liška pálil nad a Panteři získávají rozehru.
37:07
Hosté jsou v plném počtu.
36:11
Protištírská blokáda zatím funguje na výbornou.
35:40
Hosté zatím bez větších problémů zvládají oslabení.
35:07
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:07
Hanák byl v útočné šanci faulován a je tu první přesilovka pro domácí.
34:26
Svintek byl až moc agresivní při průniku a míček se stěhuje na čepele Panterů.
33:01
Strouhal šel po hattricku ale jen těsně minul Hruškovu svatyni.
32:25
Pokorný byl sám před Mackem ale nad očekávání všech mu selhala mířidla a netrefil zařízení.
31:01
Nyní se zaskvěl Hruška po Malého jedovce.
30:14
Hanák měl odkrytou bránu po Slepičkově nahrávce ale tento zkušený matador v jasné šanci minul cíl.
29:15
29:00
Hosté se snaží obléhat branku domácích ale nejlepším mužem na hřišti je znovu maskovaný muž Macek.
27:15
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Lukáš Pokorný.
27:15
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
27:15
Po Bícovo faulu měli hosté příležitost skórovat z trestného střílení ale Macek je dneska jako zvíře a nechce nic pustit za svá záda, následovat bude přesilová výhoda pro Pantery.
26:42
Nyní Panteři znovu dostali chuť na svojí kořist a jsou velmi nebezpeční před brankou domácích.
26:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Tomáš Hradec (4:1).
26:10
Panterům se přece jen povedlo skórovat po hrubé chybě v obraně domácích.
24:50
24:50
Stejná spolupráce jako u první branky zafungovala znovu a stav je už 4:0 pro domácí. Zatím to vypadá na debakl.
24:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Petr Dvořak, asistoval Václav Bíca (3:0).
24:06
Bíca nabil Dvořákovi a ten se trefil přesně mezi nohy Hrušky a Štíři zatím dominují.
23:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Michal Matějček (2:0).
23:24
Nyní už se povedlo Štírům zarýt svůj jedový hrot do obrany Panterů a Malý střílel neomylně nad nohu brankáře.
22:10
Štírům se zatím nedaří vymanit z Panteřího sevření.
20:43
Panteři chtějí zvrátit nepříznivý výsledek na svojí stranu ale Macek se dnes opravdu dobře vyspal a podává skvělý výkon.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině : 4:5
19:59
První třetina nabídla výbornou hru obran a pěkné zákroky brankářů.
19:42
Chyba v rozehře domácích ale Panteři ji nedokázali využít.
18:50
18:50
Po nádherné kombinaci až do kuchyně zakončuje do prázdné brány Strouhal.
17:42
Po nahrávce z rohu byl před brankou domácích volný útočník Panterů ale Macek dnes zatím chytá bezchybně.
17:05
Větší aktivitou aktuálně oplývají Štíři a soupeř se musí pouze bránit.
15:49
Hosté z Prahy zatím fungují jako Berlínská zeď a Štíři ji nemohou prostřelit.
14:45
Panteři také netrefují bránu Macka
13:35
Hanák se prokličkoval do zajímavé příležitosti ale jeho střelu vyrazil Hruška na tyč.
12:30
Po pohledné kombinaci Panterů se opět ukázal domácí gólman Macek.
11:20
A když už Panteři střely nezablokují střely domácích, tak mají Štíři problém trefit zařízení.
10:30
Panteři nyní zablokovali tři střelecké příležitosti Štírů.
08:45
Obrany obou týmů jsou velmi disciplinované a zatím se hraje velmi vlažně.
07:45
Oba týmy hrají dobře odzadu a proto nejsou k vidění žádné šance.
05:50
Macek velmi jistě chytá míček do náručí.
05:12
První třetina má zatím velmi svižné tempo, uvidíme jak dlouho to oběma celkům vydrží.
03:50
Zajímavá standartní sitauce pro domácí končí opět střelou nad branku.
03:30
Macek se blýskl svým prvním zákrokem.
03:02
Malého prudká střela končí nad brankou hostí.
02:32
Velká šance Panterů, kterou zneškodnili domácí beci.
01:20
Panteři zkouší vysoké napadání a zatím jim to vychází a drží míček .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Lukáš Svintek, Radek Hanák