3:0
1:1
2:4
- : -
branky (asistence): 04:04 Martin Neradílek, 10:58 Martin Neradílek (Tomáš Koldinský), 14:30 Jonáš Mikšovský (Matěj Mikšovský), 26:00 Filip Hušek (Tomáš Koldinský), 42:45 Filip Hušek (Marek Čížek), 52:35 Matěj Mikšovský
branky (asistence): 23:52 Tadeáš Knížek, 46:08 David Verunáč (Jan Pozler), 50:29 Radim Křinka (Jan Pozler), 56:07 Radek Mareš (Jan Pozler), 59:36 David Verunáč (Jan Pozler)

FbC Innebandytos Hradec Králové - Orel Přelouč  6:5
5. Martin Neradílek, 11. Martin Neradílek, 15. Jonáš Mikšovský, 27. Filip Hušek, 43. Filip Hušek, 53. Matěj Mikšovský - 24. Tadeáš Knížek, 47. David Verunáč, 51. Radim Křinka, 57. Radek Mareš, 60. David Verunáč; rozhodčí: Tomáš Sommer - Lenka Jansová; vyloučení: 3 + Tomáš Koldinský 10 + Tomáš Koldinský 5 + ČK3:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: David Šimeček 15 - Vladimír Tyller 21; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Tento zápas jsme si prohrály svými individuálním chybám. Soupeři děkujeme.
59:59
Trenér domácích: Jsme rádi že tento zápas jsme vyhráli. Důležité 3 body do začátku sezony. Soupeři děkujeme.
59:36
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jan Pozler (6:5).
58:13
Timeout Orel Přelouč
56:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš, asistoval Jan Pozler (6:4).
53:50
I v oslabení domácí tlačí soupeře.
52:35
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (6:3).
50:29
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Jan Pozler (5:3).
49:13
Vyloučen hráč Tomáš Koldinský družstva FbC Innebandytos Hradec Králové do konce utkání.
49:13
Vyloučen hráč Tomáš Koldinský družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
49:13
Vyloučen hráč Tomáš Koldinský družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 5 minut za nesportovní chování.
49:13
47:48
Vyloučen hráč Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
46:08
44:19
Vyloučen hráč Tomáš Koldinský družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
44:19
Vyloučen hráč Radek Mareš družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
42:45
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Marek Čížek (5:1).
42:40
Skvělou souhru tří hráčů zakončil střelou do horního růžku Filip Hušek.
40:00
40:00
37:10
Tomáš Koldinský prověřil hostujícího brankaře svojí střelou.
35:00
Domácí tlačí hostující tým ale hoste vzdorují.
32:40
Tomáš Koldinský vystihl rozehrávku hostujícího týmu a přihrával před branku na volného Davida Kudelku, který ale bohužel netrefil branku.
26:00
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Tomáš Koldinský (4:1).
24:00
Hosté potrestali chybu domácího týmu a zakončily to střelou na zadní tyčku domácí branky.
23:52
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek bez asistence (3:1).
21:00
Domácí vstoupily do 2 třetiny lepe a už tlačí soupeře.
20:00
20:00
14:30
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (3:0).
14:30
Skvělá souhra bratrů Mikšovských skončila brankou Jonáše Mikšovského.
10:58
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Martin Neradílek, asistoval Tomáš Koldinský (2:0).
07:29
Hoste se snaží vstřelit branku ale zatím marně brankař Šimeček drží čisté konto.
04:04
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Martin Neradílek bez asistence (1:0).
04:04
Martin Neradílek utekl soupeřům a parádně zakončil k zadní tyčce soupeřovy branky.
03:30
Hosté z Přelouče si vytváří tlak a uzavřely domácí tým ve svém pásmu.
02:16
Vyloučen hráč Tomáš Koldinský družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
01:00
Domácí tým si vytváří tlak který končí střelou mimo branku.
00:01
Bylo zahájeno první ligové utkání mezi Hradcem Králové a Orel Přelouč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: David Verunáč, Tadeáš Knížek, Jiří Maček, Radek Mareš, Michal Bulis
00:00
Line-up domácích FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: David Kudelka, Martin Neradílek, Marek Čížek, Filip Hušek, Tomáš Koldinský