5:3
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 00:33 Matěj Surák (Ondřej Budek), 06:51 Ondřej Budek (Ondřej Valíček), 08:06 Matěj Surák (Ondřej Budek), 14:09 Ondřej Valíček (Josef Svoboda), 15:33 Ondřej Budek (Matěj Surák), 20:27 Josef Svoboda (Ondřej Valíček), 24:49 Matěj Surák (Petr Torma), 40:38 Matěj Zicho (Josef Svoboda), 56:18 Petr Torma (Matěj Surák)
branky (asistence): 00:57 Lukáš Jarolímek (Lukáš Hlava), 09:51 Dominik Reczai (Vojtěch Cvrček), 16:55 Jan Novotný (Leoš Kopáček), 50:12 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai)

Florbalová škola Plzeň A - TJ Sokol Koberovy 9:4
1. Matěj Surák, 7. Ondřej Budek, 9. Matěj Surák, 15. Ondřej Valíček, 16. Ondřej Budek, 21. Josef Svoboda, 25. Matěj Surák, 41. Matěj Zicho, 57. Petr Torma - 1. Lukáš Jarolímek, 10. Dominik Reczai, 17. Jan Novotný, 51. Vojtěch Cvrček; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 2:6; využití: 4:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Mayer 11 - Jan Kvíčala 11; po třetinách: 5:3, 2:0, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 9:7
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jana Kováře: Pokud budeme hrát nedisciplinovaně a nezrychlíme naši hru, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Soupeř hrál výborně, gratulujeme k zaslouženému vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Trnky: V zápase jsme byli aktivnější a kontrolovali hru téměř celou dobu. Škoda, že se soupeř chvílemi soustředil více na faulování než na florbal. I tímto nám usnadnil vstřelení branek v přesilovkách. Děkujeme za zápas a přeji hodně štěstí do sezony.
56:18
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (9:4).
54:47
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády.
54:47
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
54:47
Hráč hostí Lukáš Hlava dostává trest 2+2 minuty
53:44
Mayer se blýskl třemi zákroky v krátkém čase
51:50
Z hrací plochy se nám pomalu stává bitevní pole. Hráči obou týmů si nic nedarují..
50:12
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (8:4).
50:12
Domácím přesilovka hrubě nevychází a hosté snižují
49:04
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
47:13
Krásná akce domácích, která ovšem nekončí gólem a z při následném úniků hostů se musel se skvělým zákrokem vytasit brankář domácích Mayer.
44:20
Hosté přidali v aktivitě a snaží se ještě se zápasem něco udělat. Gólman domácích musí být v pozoru.
42:20
Domácí od začátku třetí třetiny kontrolují hru.
40:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Josef Svoboda (8:3).
40:00
40:00
Dáme si další kafe z automatu a za chvilku jsme tu jako na koni.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 7:2
40:00
39:30
Dlouhý lob, hostující brankář Kvíčala vyráží před sebe, další střela a nádherný zákrok obránce před prázdnou brankou.
38:35
Hra se začíná přiostřovat.
37:20
Janouškovec střílí na bránu a brankář Kvíčala lehce chytá do ruky. Rychle vyhazuje a zakládá protiútok hostů. Ten však narazil na plzeňskou obranu.
34:58
Ostřílený harcovník svoboda ukazuje proč je v Plzni tak platný hráčem, nahrává, střílí, míchá míčkem... Kdyby jste si prohlédli tvar jeho čepele, nevěřili by jste jak to dokáže.
34:23
Zdá se že tato třetina bude rozhodující pro vývoj celého utkání.
34:15
Koberovy mají rozehrávku ve slibné vzdálenosti od plzeňské branky. Nahrávka na střed a střela letí daleko od Mayerovi svatyně.
31:13
Koberovy účinně napadají. Obraly Vadinského o míček a šli ve 2 na jednoho obránce. Střela letí mimo branku.
30:32
Štěpánek účinně napadá a získává balonek pro Vandáka. Ten však se střelou váhá až o míček přijde.
29:57
Štěpánek pod tlakem odpaluje. Za tento odpal by se nestyděl ani kdejaký hráč baseballu.
28:00
Plzeň pomalu převzala iniciativu a tlačí Koberovy na jejich půlce. Koberovy však stále nebezpečně hrozí z
27:15
Zicho se snažil doklepnout míček za záda brankáře Koberov, dnes mu zatím není přáno.
26:50
Petr procházka je v tomto zápase jako chobotnice, má hokejku doslova všude.
26:07
Nebezpečný brejk Koberov hasí Václav Lauda zvaný Forest. V tomto souboji dostál své přezdívce.
24:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (7:3).
24:48
Souhra plzeňských mladíků po ose Surák - Torna. Nádherný gól.
23:56
Svoboda míchal míček na hraně velkého brankoviště, střílí a brankář pohotově zasahuje.
23:39
Hraje se silový florbal a akce se přelévají ze strany na stranu.
20:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Josef Svoboda, asistoval Ondřej Valíček (6:3).
20:26
Valiček se vrátil z trestné lavice, nahrává Svobodovi a ten nekompromisně zavěsil.
20:01
Koberovy přišli pozdě na zahájení druhé třetiny a za odměnu dostávají 2 minuty - zdržování hry.
20:00
Vyloučen hráč Adam Kuršel družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Konec první části. Dáme si výbornou kávu z místního automatu a za 10 minut se zase přihlásíme.
20:00
Střely na branku po první třetině: 4:6
20:00
19:34
Domácí Plzeň se zatím brání na výbornou.
18:18
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
18:18
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
18:18
Exekutor položil Mayera na zem ale netrefuje horní část odkryté branky. Koberovy budou mít přesilovku.
18:18
Valíčkovi přeskakuje míček čepel hokejky, hasí faulem a je z toho nájezd.
16:55
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Leoš Kopáček (5:3).
16:54
Nedúraz v obraně a Plzeň zase lehce inkasuje.
15:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (5:2).
15:32
Střelo z první a Budek dává krásný gól.
14:09
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Josef Svoboda (4:2).
14:08
Plzeň opět odskakuje do dvougolového vedení.
13:41
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
13:35
Poměr sil na hřišti se vyrovnal. Oddechnutí Štěpánka, který si odpykává svůj trest bylo slyšet přes celou halu.
12:48
Vyloučen hráč Filip Štěpánek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:36
Mayer vytáhnul ze svého rukávu další skvělý zákrok. Úplně jako kouzelník Pokustón.
12:35
Štěpánek zablokoval vysokou rozehrávku Koberov a rukama ve své uhlazené patce pochoduje na trestnou.
12:00
Plzeň má více ze hry, ale Koberovy využívají jejich chyb a přečíslují obranu Plzně.
11:07
Domácí Firla vyzkoušel pozornost svého spoluhráče Janouškovce, který však přihrávku v úrovni kolen nezpracoval.
09:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Vojtěch Cvrček (3:2).
09:50
Pěkná nahrávka, pěkná střela a pěkný gól. Koberovy stahují na jednogólové manko.
09:00
Mayer vytáhl perfektní zákrok a dál pevně střeží svoji svatyni.
08:57
Zmatky v obraně domácích vyvrcholily malou domů.
08:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (3:1).
08:05
Plzeňský Surák peláší s míčkem kolem mantinelu a nahrává před bránu na volného Budka. Krásná střela a gól.
06:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Valíček (2:1).
06:50
Rozehra domácích, závar před brankou a plzeňští se ujímají vedení.
06:29
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
06:28
Zicho udělal na hřišti výkrut za který by se nestyděl ani Harapes a je faulován.
04:20
Chyba v rozehrávce Koberov, plzeňský kapitán Vandák zachytil přihrávku na středu hřiště a posílá na bránu svoji pověstnou mušku . Maskovaný muž zasahuje bez problému.
02:26
Torma nahrává Surákovi a ten trefuje pouze tyčku odkryté brány.
01:39
Po divokém začátku žádný tým nechce udělat další chybu, a proto se hraje velice opatrně.
00:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Lukáš Hlava (1:1).
00:57
Plzni vedení dlouho nevydrželo. Po buly ihned inkasují.
00:33
00:32
Domácí od začátku napadají a nese to své ovoce.
00:01
Domácí se chystají na začátek nové sezony v nových slušivých stejnokrojích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Matějka a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Jan Kvíčala; hráči v poli: Václav Hartl, Adam Kuršel, Jan Novotný, Leoš Kopáček, Michal Slavík
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Petr Torma, Marek Osvald, Matěj Surák