3:1
3:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:29 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 10:51 Filip Kučaba (Stanislav Polanský), 18:08 Leoš Nergl (Martin Zoul), 32:26 Leoš Nergl (Marek Fryček), 36:53 Jindřich Grosse (Filip Kučaba), 38:34 Filip Kučaba (Jindřich Grosse), 46:14 Jindřich Grosse (Martin Zoul), 56:35 Hynek Nikolič (Leoš Nergl)
branky (asistence): 02:09 Jaroslav Bielik (Michal Paseka), 55:43 Jaroslav Bielik (Vladimír Běhavý)

Florbal Ústí B - TJ Lokomotiva Louny 8:2
6. Hynek Nikolič, 11. Filip Kučaba, 19. Leoš Nergl, 33. Leoš Nergl, 37. Jindřich Grosse, 39. Filip Kučaba, 47. Jindřich Grosse, 57. Hynek Nikolič - 3. Jaroslav Bielik, 56. Jaroslav Bielik; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 5:8; využití: 3:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Marek Netopilík 33 - Michal Charvát 36; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí (P.Zelenka): Vybrali jsme si dnes nováčkovskou daň. Chtěl bych především vyzvednout famózní výkon našeho brankáře. Do příště se musíme vyvarovat zbytečným faulům a přestupkům. Bohužel jsme nebyli kompletní, chyběli nám tři kvalitní hráči což výsledný stav také ovlivnilo. Organizace pořadatele byla výborná, která by měla být na každém zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (J. Grosse): Ze začátku jsme byli jako Mašinka Tomáš, ale o první přestávce k nám promluvil kouzelník Zababa a už jsme byli jako ta stará dobrá mašina, které nestaví! Děkujeme soupeři za pěkný zápas, který nabídl velký dobrý florbal.
60:00
57:51
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
56:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (8:2).
56:13
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
55:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Vladimír Běhavý (7:2).
54:39
Domácí tým se statečně brání proti přesile hráčů z Loun.
53:01
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:01
Krásný zákrok Netopilíka!
46:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Martin Zoul (7:1).
39:45
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
39:45
Vyloučen hráč Jan Vitner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
38:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (6:1).
38:30
Atmosféra mezi týmy se přiostřuje.
36:53
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (5:1).
36:10
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
35:37
K dnešnímu utkání přihlíží 31 diváků.
34:32
Vyloučen hráč Miroslav Janeček družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Marek Fryček (4:1).
30:15
Netopilík likviduje všechny střely soupeře a drží domácí tým ve vedení.
25:41
Vyloučen hráč Ladislav Svoboda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
20:49
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
20:24
Domácí tým pokračuje v tlaku i na začátku druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Florbal Ústí-19 TJ Lokomotiva Louny-10
20:00
18:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Martin Zoul (3:1).
16:17
Vyloučen hráč Miroslav Janeček družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
10:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Stanislav Polanský (2:1).
08:09
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Jindřich Grosse.
08:09
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
08:09
Samostatný nájezd pojede hráč s číslem 19 Grosse,nájezd neproměnil.
05:29
04:32
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Leoš Nergl.
04:32
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
04:32
Samostatný nájezd pojede hráč číslo 11,nájezd neproměnil.
03:14
Vyloučen hráč Vladimír Běhavý družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
02:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Michal Paseka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Hynek Nikolič, Ladislav Svoboda, Adam Nikolič, Leoš Nergl, Marek Fryček