6:2
6:1
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 21:23 Milan Koubek (Adam Kobr), 25:45 Martin Kadavý (Milan Koubek), 29:02 Adam Kobr (Ladislav Rozlivka), 31:25 Václav Vilímek (Michael Sháněl), 35:15 Adam Kobr (Milan Koubek), 39:26 Martin Kadavý (Adam Kobr), 44:45 Michael Sháněl (Martin Kadavý), 45:30 Vojtěch Pavlák (David Šimáček), 49:56 Milan Koubek (Adam Kobr), 54:00 Václav Vilímek, 54:40 Martin Kadavý (Libor Knypl), 59:10 Martin Kadavý (Libor Knypl)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:04 Jan Horský, 16:44 Matyáš Kolátor (Jan Horský), 27:02 Tomáš Kasper, 32:54 Jan Horský (Tomáš Kasper), 58:47 Jakub Horský (Jan Dočekal)

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Jihlava 12:5
22. Milan Koubek, 26. Martin Kadavý, 30. Adam Kobr, 32. Václav Vilímek, 36. Adam Kobr, 40. Martin Kadavý, 45. Michael Sháněl, 46. Vojtěch Pavlák, 50. Milan Koubek, 55. Václav Vilímek, 55. Martin Kadavý, 60. Martin Kadavý - 9. Jan Horský, 17. Matyáš Kolátor, 28. Tomáš Kasper, 33. Jan Horský, 59. Jakub Horský; rozhodčí: Vladimír Lešák - Vojtěch Typl; vyloučení: 4 + Lukáš Večeře 10:4; využití: 2:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 25 - Jan Pražák 33; po třetinách: 0:2, 6:2, 6:1;
60:00
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ FBŠ JIHLAVA: 76 HORSKÝ JAN NEJLEPŠÍ HRÁČ FTC VYSOKÉ MÝTO: 27 MARTIN KADAVÝ
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH: Vědeli jsme,že nás nečeká lehké utkání, na soupeře jsme se dobře připravili a dle mého názoru zaslouženě zvítězili. Přejeme hráčům Jihlavy štastný návrat domů. KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ: Místní skvělé obecenstvo by si zasloužilo o trochu více florbalové krásy, bohužel v prostřední části se nám nedařilo vůbec nic a po dvou vlastních brankách už posledních patnáct minut bylo bezstarostná exibice. Děkujeme pořadatelům za vyjímečnou atmosféru a těšíme se na odvetu.
59:59
V poslední hrací části jsme mohli vidět 19 střel domácích a 15 střel hostí. Ke konci byla hra velmi vyostřena, ale Mýto mělo výsledek pod kontrolou. Děkujeme vám za návštěvu.
59:40
Vynikající zákrok domácího brankáře Tomáše Hynka.
59:20
Mýto má výsledek pod kontrolou.
59:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (12:5).
59:00
V posledních minutách můžeme vidět hru na ostří nože.
58:47
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Jan Dočekal (11:5).
56:57
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
56:00
Fanoušci se snaží o tzv. mexickou vlnu, která se jim moc nedaří.
55:00
I přes velký gólový náskok domácího týmu se nemůžeme spolehnout na konečný stav, proto FTC Vysoké Mýto nepolevuje a hraje pořád velmi intenzivní hru.
54:40
54:40
Hattrick Martin Kadavý!!
54:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek bez asistence (10:4).
54:00
Vilímek zvyšuje na 10:4.
53:40
Gólman hostí si připisuje další zákrok.
52:40
Tým hostí se snaží o kombinace k zakončení, ale i přes oslabení domácího týmu se jim to nedaří.
52:20
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
51:43
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:43
Tým hostí si zahraje další přesilovou hru.
49:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (9:4).
49:56
FTC Vysoké Mýto zvyšuje svůj náskok o pět gólů.
49:00
Hra se spíše odehrává na polovině hostí.
48:00
FTC Vysoké Mýto má hru pod kontrolou.
47:00
Střídací lavice obou týmu jsou prozatím klidné.
46:10
I přes čtyřgólový náskok Vysokého Mýta se FBŠ Jihlava nechce vzdát a bojuje o snížení.
45:30
Timeout FBŠ Jihlava
45:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval David Šimáček (8:4).
45:30
Po dalším gólu si musela FBŠ Jihlava poradit o hře.
44:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Martin Kadavý (7:4).
44:45
Domácí vedou o tři branky.
42:30
Domácí v plném počtu.
41:00
I přes oslabeni domácí tým nepouští hostí k ohrožující akci.
40:28
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
40:28
V úvodních vteřinách můžeme vidět vyloučení domácího hráče Rozlivky za nedovolené bránění ve hře.
40:28
Hostí si zahrají druhou přesilovou hru.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině jsme mohli vidět 11 střel domácích a 9 střel hostí. Gólově Mýto vede. Tempo je pořád intenzivní a hráči nevypadají vůbec unaveně. V průběhu přestávky si nahrávají. Fanoušci fandí pořád ve velkém stylu. Můžeme se těšit na poslední třetinu, která bude zajímavá.
39:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (6:4).
39:26
Domácí tým vede 6:4 v podání Kadavý, Kobr.
38:17
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
38:17
Domácí tým si opět zahraje přesilovou hru.
35:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (5:4).
35:15
Domácí tým si to nenechal líbit a opět vede!
32:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (4:4).
32:54
Domácímu týmu dlouho vedení nevydrželo a Horský Jan vyrovnává na 4:4.
32:00
Hra se začíná přiostřovat.
31:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Michael Sháněl (4:3).