4:2
3:0
1:5
- : -
branky (asistence): 04:54 Jiří Trávníček (Petr Paloušek), 09:56 Petr Matěj (Michal Šíma), 13:31 Ondřej Mrázek (Michal Šíma), 16:31 Petr Paloušek (Jiří Trávníček), 21:09 Petr Matěj (Daniel Venouš), 21:33 Ondřej Kováč (Daniel Venouš), 26:18 Jakub Hruban (Petr Paloušek), 58:51 Petr Matěj (Ondřej Mrázek)
branky (asistence): 08:06 Lukáš Kaďorek (Adam Borges), 19:26 Lukáš Kaďorek (Radim Dvořák), 48:31 Aleš Fafílek (Radim Dvořák), 51:23 Martin Jurečka (Lukáš Kaďorek), 59:19 Martin Jurečka (Lukáš Kaďorek), 59:32 Martin Jurečka (Jakub Vlček), 59:45 Filip Brauner (Lukáš Kaďorek)

FbC Asper Šumperk - FBC MSEM Přerov 8:7
5. Jiří Trávníček, 10. Petr Matěj, 14. Ondřej Mrázek, 17. Petr Paloušek, 22. Petr Matěj, 22. Ondřej Kováč, 27. Jakub Hruban, 59. Petr Matěj - 9. Lukáš Kaďorek, 20. Lukáš Kaďorek, 49. Aleš Fafílek, 52. Martin Jurečka, 60. Martin Jurečka, 60. Martin Jurečka, 60. Filip Brauner; rozhodčí: Matěj Vráblík - Dominik Prosický; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Antonín Byvan 24 - Zdeněk Raška 27; po třetinách: 4:2, 3:0, 1:5;
60:00
Matyáš Zapletal: "Šílená poslední minuta, naštěstí jsme měli nahráno. Je to ale výrazné varování před zítřejším zápasem s Hranicemi."
60:00
Pavel Hausner, trenér Přerova: "Klasicky vyhecované utkání, které rozhodovaly maličkosti a lepší souhra Šumperka. Gratulujeme k vítězství."
60:00
59:45
Timeout FBC MSEM Přerov
59:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Lukáš Kaďorek (8:7).
59:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Jakub Vlček (8:6).
59:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Lukáš Kaďorek (8:5).
58:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Ondřej Mrázek (8:4).
58:16
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:54
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
57:54
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
51:23
48:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Radim Dvořák (7:3).
40:00
40:00
30:23
29:54
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
29:54
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
26:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Hruban, asistoval Petr Paloušek (7:2).
21:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Daniel Venouš (6:2).
21:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Daniel Venouš (5:2).
20:00
20:00
19:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Radim Dvořák (4:2).
18:47
Vyloučen hráč Petr Matěj družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
18:25
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Paloušek, asistoval Jiří Trávníček (4:1).
13:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Šíma (3:1).
13:29
Vyloučen hráč Martin Jurečka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (2:1).
08:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Adam Borges (1:1).
04:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Petr Paloušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Dominik Prosický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Martin Jurečka, Aleš Fafílek, Lukáš Kaďorek, Adam Borges
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Matyáš Zapletal, Petr Paloušek, Petr Matěj, Michal Šíma, Daniel Venouš