3:0
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 01:15 Jan Švejda (Richard Klíma), 08:04 Marek Mikeš (Michal Vlk), 09:06 Matěj Špaček (Jan Švejda), 36:45 Marek Mikeš (Vojtěch Máca), 57:58 Michal Vlk (Filip Horák)
branky (asistence): 26:05 Jan Štípek, 52:19 Ondřej Štifter (Jan Štípek), 53:51 Ondřej Štifter (Jan Štípek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Kutná Hora  5:3
2. Jan Švejda, 9. Marek Mikeš, 10. Matěj Špaček, 37. Marek Mikeš, 58. Michal Vlk - 27. Jan Štípek, 53. Ondřej Štifter, 54. Ondřej Štifter; rozhodčí: David Hejzlar - Petr Herman; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 26 - Jaroslav Dlouhý 34; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 12, Kutná Hora - 6. Střely celkem: SKV - 39, Kutná Hora - 29.
60:00
Komentář trenéra hostů, Jana Třískaly: "Děkujeme soupeři a divákům za zápas."
60:00
Komentář vedoucího domácích Viktora Vondry: "Děkujeme houževnatému soupeři z Kutné Hory za návštěvu a pěkný zápas."
57:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Filip Horák (5:3).
57:58
Rejna odklidil Švejdu za mantinel, což bylo oceněno dvěma minutami. Po nařízené rozehrávce se do prázdné branky prosazuje tvrdou střelou Vlk
57:53
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
53:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Štípek (4:3).
52:19
Povídali, že mu hráli :) Štifter procedil míček mezi nohama Šimka až za brankovou čáru
51:30
Šíří se nám tu spoustu nepříjemných zvuků hokejek
48:58
To byla asi spíš nahrávka než střela, ale přesto lobík Špačka Dlouhého trošku překvapil. K Tůmovi se ale míček už nedostal
45:15
Další rozehrávka z blízkosti branky pro Kutnou Horu. Štípek pěknou žabičkou vyzval ke skórování Štiftera, ten ale zaspal a nestihl položit hokejku na zem.
45:05
Schwarz pěkně z první, Šimek taky pěkně betonama
43:58
Neuman dal ukázkový gól patičkou v pádu, to bylo skoro na borce na konec do telky
41:21
Tak to vůbec nechápu, jak to mohl Neuman teď nedat. A podle jeho výrazu to nechápe ani on :)
41:07
Vyloučen hráč Jan Štípek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
39:45
Štípek nepříjemně dorážel na Šimka, ten ale míček z rukou nepustil ani za cenu klepance přes prsty
38:30
Mikeš nahrávku nechtěl (a Neumanovi to zřetelně říkal), ale stejně jí dostal. Po faulech ale zůstávají domácí na balonku
37:26
Klíma vyzkoušel, zda Tůma pochytil něco od své domácí vlčice a zatím nic. Rozumějte - nahrávka jak pro psa. Ale omluvil se :)
36:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Mikeš, asistoval Vojtěch Máca (4:1).
36:45
Abych mu nekřivdila, teď si Mára připsal krásný gól ve stylu - čím víc rána, znáte to :)
36:30
Mikeš vyslal další ze svých oblíbených rohovkových střel
36:16
Dlouhý na druhé straně pozorní proti přízemní střele Špačka a o pár okamžiků později si připisuje další pohotový zákrok pravačkou
35:32
Tečovaná střela Zeleného z půlky Šimka trošku vyděsila, naštěstí pro SKV zaplachtila opačným směrem, než se nachází branková čára
34:40
Máca si po dnešku může napsat Ježíškovi o novou hokejku
34:09
Reitharova dělovka prosvištěla okolo domácí branky, Šimek ale nemusel zasahovat
33:28
Velká šance kutnohorských končí ránou do masky Šimka. Vinohrady vyhazují co nejdál od své branky
32:32
Vokřál z první, mimo
32:15
Vyloučen hráč Marek Mikeš družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:43
Petrásek hezky vystihl nahrávku mezi Horákem a Vlkem a zabránil tak rodícímu se přečíslení
26:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek bez asistence (3:1).
26:05
Štípek se jako první dostal k odraženému míčku a využívá přesilovku
25:51
Špaček zpátky na hřišti a pokračuje klasická přesilovka 5 na 4
25:23
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za zdržování hry.
25:00
Šimek si připisuje další úspěšný zákrok po střele od mantinelu
24:40
Rejna vyslal z první pěknou střelu po křižné nahrávce, Šimek se stihl přesunout
23:51
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
20:02
Buly opět pro domácí, ale míček si zase vzali hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 16, Kutná Hora - 12.
20:00
19:35
Klíma radí Vlkovi, ať zatlačí na hostujícího obránce, tomu se ale moc nechce
18:28
Střela Schwarze z velké dálky vypadla Šimkovi z rukou. Dorážet se snažil Petrásek, byl ale odbráněn oběma vinohradskými obránci
17:40
Chalupa vystrčil přes mantinel o hlavu vyššího Neumana a ten se tomuto počinu vcelku diví
14:02
Kutnohorští rozehrávají z velkého brankoviště ...
12:59
Schwarz z dálky protáhl Šimka
12:15
Hampl z otočky vyslal rychlou střelu, domácí brankář jen tak tak vyráží mimo tři tyče
11:00
Klíma si potrénoval přehazování bekhend-forhend a pak prověřil Dlouhého. Ten byl pozorný a vyráží
10:35
Špaček zadupal na Tvrdíka a vytlačil jej z útočné poloviny
09:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Jan Švejda (3:0).
09:06
Švejda přistrčil rychlejšímu Špačkovi a ten krásně umístěnou střelou nad nohu o vzdálenější tyčku zvyšuje náskok domácích
08:13
Vlk do boční sítě
08:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Mikeš, asistoval Michal Vlk (2:0).
08:04
Rozehrávka z rohu a další dorážka z brankoviště znamená pro Vinohrady náskok 2:0
07:30
Špaček nechává vystřídat své spoluhráče a byl vysunutým napadáním zatlačen až za vlastní branku
06:15
Kutnohorští se na tři nahrávky dostali na útočnou polovinu, ale nezakončili
05:24
Mikeš nehleděl na volání "Nahoru, nahoru" a jal se přes pět hráčů zakončovat. Míček přes chumel lidí před brankou končí za mantinely