3:0
1:3
1:0
- : -
branky (asistence): 08:08 Ondřej Baroch (Jan Kašpar), 11:06 Pavel Honzík (David Malkus), 16:58 Ondřej Baroch (Tomáš Katolický), 37:27 Ondřej Baroch (Tomáš Katolický), 49:09 Martin Drobný (Pavel Stuš)
branky (asistence): 24:43 Jakub Pecháček (Roman Maňák), 34:39 Jakub Rais (Roman Maňák), 38:30 Jakub Rais (Dominik Bohuslav)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Liberec B 5:3
9. Ondřej Baroch, 12. Pavel Honzík, 17. Ondřej Baroch, 38. Ondřej Baroch, 50. Martin Drobný - 25. Jakub Pecháček, 35. Jakub Rais, 39. Jakub Rais; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jiří Paleček 20 - Miroslav Svoboda 35; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:0;
60:00
Komentář kapitána hostů (ladislav Láska): Z naší strany celkem povedené utkání. Škoda neproměněných šancí, soupeř měl velice dobrou obranu, která mu vyhrála utkání. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích (Zdeněk Novák): Děkujeme soupeři za zápas, jsme rádi, že se nám podařilo vstoupit do soutěže výhrou, která nebyla vůbec lehká. Zápas nám ukázal spoustu rezerv, ale i pozitivní věci.
54:39
Domácí mohli rozhodnout, ale nejprve za libereckým brankářem zazvonila tyč, další pokus skončil na masce libereckého brankáře Svobody
53:47
Přečíslení 2 na 1 domácí opět překombinovali
52:38
Hosté v plném počtu
50:38
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil David Malkus.
50:38
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
49:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martin Drobný, asistoval Pavel Stuš (5:3).
49:09
Ale prosazují se hned vzápětí. Střílenou přihrávku od Stuše tečuje do liberecké branky Drobný
48:46
Hosté zahrozili i v oslabení, jejich střela skončila ale nad brankou. Domácí přesilovku nevyužili
47:53
Svoboda si připsal další dva skvělé zákroky. Nejdříve vychytal Vykoupila, a vzápětí vyráží nebezpečnou střelou Tkadlece
46:48
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení.
38:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Dominik Bohuslav (4:3).
38:30
Hosté ale rychle odpovídají, a je tu znovu o gól
37:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Tomáš Katolický (4:2).
37:27
Baroch si skvěle naběhl před branku mezi obránce Liberce, kde ho našel KAtolický, a je to 4:2
34:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Roman Maňák (3:2).
34:39
V závěru přesilové hry se trefuje Rais, a domácí vedou už jenom o gól
32:40
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:51
HEzká křižná přihrávka na KAšpara, ten ale v pádu nezamířil přesně a střela letěla mimo branku
28:21
Kašpar prověřil Svobodu střelou z dálky, ten si s ní bez problémů poradil
27:35
Střela Blechy zazvonila na břevno domácí branky
24:43
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Roman Maňák (3:1).
24:43
Hosté snižují. Po závaru před domácí brankou a nepřehledném souboji na brankovišti skončil balonek v domácí brance
24:39
Maňákovu střelu Paleček vyráží
22:34
Hezkou kombinaci domácích zakončil Vykoupil střelou nad
21:29
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:49
Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
14:25
Domácí v plném počtu
13:11
Dvě střely Liberce, PAleček zatím bez problémů chytá
12:25
Vyloučen hráč Martin Drobný družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval David Malkus (2:0).
11:06
Honzík přesnou střelou zvyšuje na 2:0
10:42
Příhoda se hezky vytáčel do střely, v poslední chvíli byl zastaven faulem
08:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jan Kašpar (1:0).