1:3
3:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 32:22 Vítězslav Matěj, 42:53 Jan Žigmond (Michal Nekovář), 51:23 Kryštof Antůšek (Michal Nekovář), 57:56 Tadeáš Brož (Kryštof Antůšek)
FBC Texas
branky (asistence): 12:28 Petr Melník (Martin Piala), 12:56 Martin Vichnar (Vojtěch Mlnářík), 29:05 David Musil (Martin Vichnar), 31:28 Daniel Drake (Petr Melník), 33:18 Martin Vichnar, 45:00 Martin Vichnar

Prague Tigers - FBC Texas 4:6
33. Vítězslav Matěj, 43. Jan Žigmond, 52. Kryštof Antůšek, 58. Tadeáš Brož - 13. Petr Melník, 13. Martin Vichnar, 30. David Musil, 32. Daniel Drake, 34. Martin Vichnar, 46. Martin Vichnar; rozhodčí: Patrik Šaroch - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Pavel Dundr 9, Dominik Řečník 4 - Martin Šimůnek 26; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:1;
60:00
Trenér domácích Roman Janeba: ,,Zápas jsme si prohráli díky individuálním chybám a neproměňováním vyložených šancí. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na dnešním utkání podíleli a také skvělým divákům. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji k výhře.``
60:00
A je tu konec velmi pohledného utkání. Prague Tigers ve své premiéře v divizi před vlastním publikem body nezískali. Velmi dobře organizvanou hrou, skvělým gólmanem a rychlými protiútoky si je zaslouženě na své území odváží šerifové z FBC Texas. Potlesk slušně zaplněné Čako Arény však patří oběma týmům a také rozhodčím, kteří podali velmi dobrý výkon. Další šanci získat tři body budou mít domácí Tygřu již zítra, kdy doma v Čako Aréně přivítají SK Florbal Benešov. Děkuji za pozornost a př
60:00
59:59
Ladislav Hrma - trenér hostujícího týmu: První zápas v divizi jsme si moc užili i s bodovou třešnickou. Děkujeme domácímu týmu za zápas, skvělým 120 divakům za atmosféru a pořadatelům za kvalitní program. Přejeme Tygrům hodně štěstí do dalších zápasů.
59:04
Poslední minuta, zápas graduje, Tygři se snaží, ale naráží na pevnou obranu.
57:57
POZOR! Bude drama, Brož prostřelil Šimůnka střelou z dálky a Tygři smečka je na dostřel Texasu. Vyplení Tygři Texas jako hurikán Irma? Minuta a půl do konce.
57:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Kryštof Antůšek (4:6).
57:49
Poslední dvě minuty, Texas drží Tygry na dostřel své branky.
57:05
Hráči Texasu teď přistupují k hráčům Tigers stejně rychle jako Halil Altintop, takže Tygři mají dost času pro zakončení, avšak nepřesnou mušku.
56:29
Řečník opět prchá na střídačku, Tygři jsou v šesti.
54:41
Informaci níže potvrdil manažer Tigers Večeřa, velký milovník tohoto seriálu.
54:40
Timeout Prague Tigers
54:40
Tygři si vyžádali poradu pro závěrečný nápor, tribunami se proslýchá, že pokud dnes nebudou bodovat, budou mít příští týden zákaz se dívat na Ordinaci v růžové zahradě 2. Řečník již zůstal na střídačce.
54:19
Antůšek hledal před brankou Žigmonda, který však trestuhodně minul, to byla velká šance Tigers.
53:37
Souboj výškově nevyrovnaných hráčů Konečného (Tigers) a Petra (Texas) vyzněl lépe pro toho o metr menšího.
53:01
Čeká nás velmi zajímavých 7 minut, tempo opět nabírá na obrátkách.
52:41
Fanoušci povzbuzují oba týmy, musíme ocenit i fanynky družstva Texasu.
51:24
A jen jsem dopsal minulý řádek, prosazují se manželé Antůškovi, nerozlučná dvojice Nekovář, Antůšek. Michal Nekovář nalajnoval přihrávku na Kryštofa Antůška, který zatáhl balonek od mantinelu a nechal Šimůnka sledovat jak letí do sítě.
51:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Antůšek, asistoval Michal Nekovář (3:6).
50:42
Již jen necelých deset minut zbývá domácím na vyrovnání, bohužel zatím nic nenasvědčuje, že budeme svědky velkého obratu.
50:12
Utkání sleduje solidní návštěva 121 diváků, jen pro srovnání na utkání Slovanu Bratislava ve slovenské první fotbalové lize chodí 298 diváků.
49:03
Domácí nutně potřebují Pyt(e)l gólů, aby mohli pomýšlet na bodový zisk.
48:15
Důrazný zadák Jan Hruška (Tigers) teď přejel Vichnara jak řidič Lubomíra Zaorálka.
47:41
Tvář hry se stále nemění, Texas trpělivě čeká na chyby, které bohužel pro domácí přicházejí.
46:13
Další rychlý útok Texasu zastavil Řečník, domácí jsou lehce opaření, ale mohou se opřít o pomoc věrných ultras.
45:01
Ouuu... Adam ,,Barbr`` Barbořík namazal Martinu Vichnarovi, který se nezalekl pavouka na dresu Řečníka a přesnou ranou pod břevno opět mění skóre. Velmi laciný gól.
45:00
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar bez asistence (2:6).
44:19
Tigers stáhli hru na dvě lajny a snaží se stupňovat tempo, Texas stále výborně brání.
43:52
Nabito na druhý gól měl Víťa Matěj, ale jeho střela letěla asi až do Globusu....
42:54
A podpora publika je znát! Po přiťuknutí Michala Nekováře se trefuje střelou zápěstím k tyči Jan ,,Djokovič`` Žigmond.
42:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Žigmond, asistoval Michal Nekovář (2:5).
42:01
Čako Aréna cítí, že hráči Tigers potřebují podporu a jejímí ochozy zní dělený pokřik: Prague - Tigers!
41:20
Texas v plném počtu. Ani přesilovka nenapáchala na jejich území žádné škody.
40:02
Tygři mají ještě 1:40 dlouhou přesilovku, zatím se ke střele nedostali.
40:01
Tigers do třetí třetiny nastupují se změnou v brankovišti, do branky nastupuje Dominik Řečník, kterého přišel povzbudit i jeho zraněný kolega a první ženáč v bývalém týmu Vikingů Filip Kulhánek. Filipe a Barčo, ať vám to klape lépe než Tygrům v dnešním utkání!
40:00
40:00
Skončila nám druhá třetina, která ve své podstatě navazovala na tu první, domácí drží balonek, vytváří si brankové možnosti, ale hřeší na neproměňování šancí. Hosté drží nad vodou skvělý Šimůnek, dobře organizovaná obrana a bleskově zakončené protiútoky. Jejich vedení po dvou třetinách je naprosto zasloužené. I přes to vládne v Čako Aréně příjemná atmosféra, kterou te'd povzbudí další přestávkový program - Čako Tigers losovačka.
40:00
39:21
Domácí mají šanci při přesilovce, Sládek zbytečně fauloval Matěje u mantinelu a dostal dvouminutový trest, svůj zákrok si následně vysvětloval s Kryštofem Antůškem, tito dva hráči asi po utkání nepůjdou na kávu a rakvičku.
39:20
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC Texas na 2 minuty za hrubost.
37:39
Další střela dvojice Antůšek + Nekovář končí na tyči. Tigers bojují o snížení.
35:56
Ani vášnivý rybář Kryštof Antůšek (Tigers) nedonutil Šimůnka, aby lovil balonek ve své síti. Předtím vyděsil Dundra střelou do tyče Minařík.
35:13
Domácím se nedaří chodit do branky a dorážet své střely, u všech balonků, které vyrazí gólman Šimůnek jsou první hráči FBC Texas.
33:19
Domácí radost netrvala dlouho, velký zápas hraje Martin Vichnar, který po individuální akci zvyšuje vedení Texasu. Žvýkačka v ústech domácího manažera Večeři teď pracuje na plné obrátky, domácí zhruba v polovině utkání prohrávají s Texasem o 4 góly, nervozita v Čako Aréně stoupá.
33:18
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar bez asistence (1:5).
32:23
Tak se domácí nakonec dočkali, před brankou Šimůnka se rozjela trma vrma, ve které se nejlépe zorientoval ostravský Chachar Matěj a snižuje.
32:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj bez asistence (1:4).
31:28
Branku družstva FBC Texas vstřelil Daniel Drake, asistoval Petr Melník (0:4).
31:28
A domácí jsou na ručník, krásnou kombinaci hráčů FBC Texas zakončil do prázdné branky Daniel Drake.
30:50
Freestylovou vložku teď obstaral hráč Texasu Jiří Petr a vysloužil si obdiv svých spoluhráčů na střídačce.
29:05
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Martin Vichnar (0:3).
29:05
7 sekund před návratem hráče Tigers na hřiště se krásně k tyči trefil hráč Texasu David Musil. Texas přes počáteční potíže nakonec přesilovou hru využil. Žvýkačka v ústech GSM Tigers Tomáše Večeři teď pracuje na plné obrátky, blíží se polovina utkání a Texas vede v Čakovicích nad Tigers o tři branky.
28:37
Přesilovku zatím domácí brání bez větších obtíží, dokonce se jim podařilo i ohrozit branku soupeře.
27:12
Vyloučen hráč Pavel Dundr družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
27:12
Nepochopitelný zákrok gólmana Tigers Pavla Dundra, který vyrazil ze svého brankoviště k mantinelu a tzv. na Řepku sestřelil hráče Texasu. Za tyhle sáně by byla žlutá karta i ve fotbale.
26:03
Hráči Texasu zblokovali nespočet střel, zatím takticky velmi dobrý výkon tohoto mužstva
24:49
Dobré šance měli Hruška a po něm i Antůšek (Tigers), diváci ženou Tigers směřem dopředu.
23:38
Domácí obraně teď nadělal starosti hráč Texasu s vizáží Dana Bilzeriana Fiala. Dundr byl však pozorný.
22:13
Texas zaparkoval před svoji brankou autobus a trpělivě čeká na chyby Tygrů, ti zatím marně dobývají výsostné území Texasanů.
20:02
Utkání si nenechalo ujít mnoho osobností z historie Athletics i Vikings, mezi diváky nalezneme takové legendy jako Kryštof Štěpnička, Zbyněk Pšenička nebo Petr Kašpárek. O pánech Novákovi a Jamborovi již byla řeč.
20:01
Začíná nám druhá část hry, domácí trenér Janeba kromě nasazení Bodláka zatím do složení svých útoků nesahal.
20:00
20:00
Přestávkový program vyplní utkání mládežníků Tigers. Tento klub patří momentálně k největším na Praze 9 a dle sdělení GSM Tomáše Večeři má ambice postoupit do vyšší soutěže. Před sebou má ještě dvě třetiny a touhu utkání zvrátit a získat tři body z dnešního utkání.
20:00
Texastí Rangers se pomalu vracejí na hřiště, jejich Walkerem za první třetinu je určitě brankář Šimůnek. Domáci si toho po první části měli co říct více a zatím zůstávají v útrobách Čako Arény.
20:00
První třetina nám končí, viděli jsme pěkný rychlý florbal. Domácí hřeší na neproměňování šancí, za to Texas jim v této třetině udělil lekci z produktivity a vede 2:0.
20:00
19:55
Vágnerovi (Tigers) bohužel trvala střela podobně jako otevření jeho restaurace a obrana Texasu se stihla zformovat.
18:50
Své zkušenosti z bojových sportů teď prodal u mantinelu Jan Hruška (Tigers) a odrazil Vichnara (Tigers) mezi diváky.
18:19
Pernica (Tigers) orazítkoval pouze pozadí jednoho z bránicích hráčů.
17:39
Domácí zkusí vyzrát na zkušený Texas mladou krví, do utkání nastupuje Teodor Bodlák.
16:27
A když už domácí Šimůnka překonají, zaskočí za něj branková konstrukce, elitní lajna Tigers zazvonila na tyčku.
14:34
Domácí sice drží balonek, stříli, ale narážejí na dobře organizovanou obranu Texasu a vynikajícího gólmana Šimůnka. Hosté využívají své rychlosti a brejkových situací, gólman Dundr se také musí činit.
12:56
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Vojtěch Mlnářík (0:2).
12:56
Hodně hořká pilulka pro domácí, po vynikajícím důrazu se prosazuje Martin Vichnar. Trenér domácích má podobný výraz jako trenér Sparty Stramaccioni po většině utkání.
12:28
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Melník, asistoval Martin Piala (0:1).
12:28
Otřepané kliše, nedáš dostaneš platí i v tomto případě. Melník zakončil rychlou souhru střelou za Dundra. Tigers jsou teď trochu opaření.
11:32
Spolupráce manželů ,,Antůškových`` (Antůšek + Nekovář - Tigers) končí nepřesnou střelou.
10:44
Domácí stále topí pod kotlem, osmělují se i diváci, které kromě kvalitního florbalu jistě nalákalo i pivo zdarma.
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního online zápisu z pražského derby mezi týmy Prague Tigers a FBC Texas. Domácí prožívají po spojení dvou pražských týmů Athletics Praha a Prague Vikings svoji divizní premiéru v tomto soutěžním ročníku. Doufáme, že slušně zaplněná Čako Aréna uvidí solidní zápas. Právě došlo k představení zbrusu nových dresů Prague Tigers, kterým dominuje černá, oranžová a bílá barva.
09:21
Branka ale mohla padnout na druhé straně, Dundrovi ještě asi zvoní v uších, poté co hráči Texasu trefili brankovou konstrukci.
08:08
Sledujeme svižný florbal ve vysokém tempu, domácí tým je v úvodu mírně aktivnější. Veké šance měli Žigmond a především Konečný.
07:21
Jako lev v kleci chodí po domácí střídačce trenér domácích Roman Janeba a emotivně koučuje své svěřence.
06:33
Tigers jsou při domácí premiéře při chuti, dobré střídání dvojice Žigmond a Barbořík, jejich střely brankou neskončily.
05:43
Jako vodník dušičku do hrníčku chytil střelu Antůška brankář Texasu Martin Šimůnek.
04:28
Na tribuně právě probíhá diskuze mezi pány Novákem a Jamborem o životosprávě hráčů Tigers. Její výsledek nám však není znám.
04:01
Balonek se už třepetal v síti Texasu, branka Tigers, ale nebyla rozhodčími uznána, nutno dodat, že správně.
03:28
Antůšek ztratil balonek v nebezpečném prostoru, čehož využil Vichnar (Texas), rychlou střelu lapil gólman Dundr.
02:11
Oba týmy se začaly utkání ve velkém tempu, první větši šanci měl Vítězslav Matěj (Tigers), ale netrefil poloodkrytou branku Texasu. Tento hráč si připsal i další nebezpečnou střelu.
00:24
Texastí Rangers začali aktivně a snaží se zaskočit první pětku Tygrů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Jiří Petr, David Musil, Vojtěch Mlnářík, Martin Vichnar, Michal Sládek
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Michal Nekovář, Jan Hruška, Kryštof Antůšek, Vítězslav Matěj, Patrik Wagner
00:00
Obě mužstva vbíhají za zvuku hymny Ligy mistrů UEFA na hrací plochu, domácí hrají v bílém, hosté ve své klasické modré kombinaci. V sestavě domácích chybí největší letní posila Miloš Tyl, kterého na hřiště nepustilo zranění.
00:00
V základním line-upu Tigers nastupují hned tři vítězové letního Beograd open - Michal Nekovář, Kryštof Antůšek a Jan Hruška, kteří tento titul získali v barvách týmu Nimble Old Man. Tímto zdravíme zbytek tohoto úspěšného turnajového týmu.