1:1
1:1
5:3
- : -
branky (asistence): 18:04 David Šimáček, 20:06 Adam Kobr (Václav Vilímek), 48:00 Martin Kadavý (Tomáš Vítek), 50:44 Milan Koubek (Ladislav Rozlivka), 52:56 Martin Kadavý, 58:20 Václav Vilímek (Milan Koubek), 59:56 Martin Kadavý (Milan Koubek)
branky (asistence): 03:22 Ondřej Toman (Matěj Doubek), 38:41 Tomáš Voldřich, 47:14 Michal Hošek (Tomáš Voldřich), 52:01 Michal Hošek (Milan Buřič), 55:46 Matěj Doubek (Milan Buřič)

FTC Vysoké Mýto - Pacovští Honzíci 7:5
19. David Šimáček, 21. Adam Kobr, 49. Martin Kadavý, 51. Milan Koubek, 53. Martin Kadavý, 59. Václav Vilímek, 60. Martin Kadavý - 4. Ondřej Toman, 39. Tomáš Voldřich, 48. Michal Hošek, 53. Michal Hošek, 56. Matěj Doubek; rozhodčí: Karel Balla - Vladimír Lešák; vyloučení: 8:3; využití: 0:2; diváků: 108; zásahy brankářů: Václav Musel 46 - Jaroslav Mareš 46; po třetinách: 1:1, 1:1, 5:3;
60:00
59:59
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTÍ: 87- HOŠEK MICHAL HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍCH: 87- VÁCLAV MUSEL
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ DIVIŠ PETR: Co říct, určité zlepšení po špatném výkonu s Litomyšlí, Vyrovnaný zápas který se rozhodl v závěru. Děkujeme. Připravujeme se na příští zápasy, aby byl výsledek lepší než dnes. Děkujeme divákům a soupeřům. KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICH VEČEŘE: Vyrovnané utkání které se muselo divákům líbit. Věděli jsme o kvalitách soupeře a vážím si svých hráčů jak dokázali utkání zvládnout. Hostům z Pacova přeji šťastnou cestu domů.
59:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Milan Koubek (7:5).
59:56
Kadavý hattrick!!!!
58:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Milan Koubek (6:5).
58:20
Mýto vede!!!
56:30
Hra je velmi vyostřená a na atmosféře přidávají bubny fanoušků.
55:46
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (5:5).
55:46
Pacovští Honzíci se snaží o vyrovnání.
54:53
Timeout FTC Vysoké Mýto
52:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (5:4).
52:56
Po krásné individuální práci střílí Martin Kadavý šibenici a Mýto vede.
52:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Milan Buřič (4:4).
52:01
Vyrovnáno.
51:46
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
50:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Ladislav Rozlivka (4:3).
50:44
Po krásné nahrávce Ladislava Rozlivky trefuje šibenici Milan Koubek.
49:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
48:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Tomáš Vítek (3:3).
48:00
Vyrovnávací gól Martina Kadavého po krásné kličce. Asistoval Tomáš Vítek.
47:14
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Tomáš Voldřich (2:3).
45:49
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
45:49
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
45:30
Vysoké Mýto kombinuje.
45:03
Vyloučen hráč Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
45:03
Domácí tým si zahraje přesilovou hru.
44:30
Pacovští Honzíci napadají domácí obranu.
42:54
Domácí tým v plné sestavě.
42:30
Domácí brankář velmi podpořil svůj oslabený tým.
41:00
Hostí pokračují v přesilové hře.
40:00
40:00
39:59
Opět máme střel pro Mýto 15 ku 12. Hra je velmi rychlá a přiostřená na obou stranách. Hráči na střídacích lavičkách vypadají prozatím klidně. Fanoušci pořád podporují týmy.
39:00
Hráči i přes rychlé tempo nevypadají unaveně.
38:48
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
38:48
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:48
Vyrovnáno!
38:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Voldřich bez asistence (2:2).
33:25
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
33:25
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
31:35
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:35
Mýto ve třech.
31:32
Vyloučen hráč Václav Hanus družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
24:52
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
24:52
Domácí tým si dnes poprvé zahraje přesilovou hru.
23:00
Rychle hrací tempo přetrvává.
22:00
Brankář hostí velmi podržel svůj tým.
20:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Václav Vilímek (2:1).
20:06
Mýto vede po prvních sekundách druhé části!!
20:00
20:00
19:59
V první třetině jsme mohli vidět velmi přiostřenou hru na obou stranách. Tempo je velmi rychlé. Střelově je to pro Mýto 15 ku 12. Doufejme že prvním gólem na straně domácích se probouralo štěstí v padání gólů. Obra brankáři se velmi prosazují svými zákroky. Doufejme, že v další třetině uvidíme více gólů a že hrací tempo přetrvá.
18:50
Domácí brankář je rozčílen za chování jednoho hráče hostí.
18:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček bez asistence (1:1).
18:04
Ke konci zápasu srovnává Mýto na 1:1 v podání Davida Šimáčka.
16:00
Hostí velmi tlačí na domácí obranu.
15:00
Dnes nemají domácí štěstí k proměnění branky, doufejme že se to v brzkých minutách změní.
13:00
Mýto má opravdu velké šance, ale trochu přesnosti jim chybí.
12:00
Fanoušci podporují domácí tým.
11:40
Domácí brankář Václav Musel si připisuje další zákrok.
10:00
Brankář hostí svůj tým podržel.
08:00
Mýto převážně na míčku.
07:20
Velka Šance domácího hráče s číslem 11, bohužel nebyla proměněna.