1:2
0:1
2:0
0:0
branky (asistence): 08:31 Kristián Dufek, 47:29 Jíří Novák (Zdeněk Marčon), 56:07 Kristián Dufek (Lukáš Jemelka), rozhodující nájezd Jiří Šincl
branky (asistence): 03:00 Adam Budnik (Tomáš Hořecký), 07:47 Radim Dvořák (Aleš Fafílek), 38:05 Tomáš Hořecký (Jakub Vlček)

FBC MARTECH ZŠ Uničov - FBC MSEM Přerov 4:3pn
9. Kristián Dufek, 48. Jíří Novák, 57. Kristián Dufek, N Jiří Šincl - 4. Adam Budnik, 8. Radim Dvořák, 39. Tomáš Hořecký; rozhodčí: Martin Fráňa - Lukáš Axmann; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Adam Pavlát 22 - Pavel Ceh 25; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov hráč Kristián Dufek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč Martin Jurečka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov hráč Jiří Šincl a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč Aleš Fafílek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov hráč Zdeněk Marčon a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komeńtář asistenta trenéra domácích: Chtěl bych pochválit mladý přerovský tým za velmi sympatický výkon plný nasazení. Zápas byl férový a vyrovnaný i za nepříznivého stavu jsme ale věřili, že můžeme vývoj utkání otočit, což se nám nakonec povedlo. Přesto jsme chtěli před utkáním více - 3 body. Ale i za dva body jsme nakonec rádi.
65:00
Komentář hostujícího trenéra: Vyhrál šťastnější tým. Děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu.
65:00
64:59
Máme tu konec prodloužení, které nám nabídlo hodně šancí na rozhodnutí utkání. Budou následovat nájezdy.
64:28
Kapitán hostů osamocen před Pavlátem, ale neproměnil.
63:29
Kvapil skvěle odebral míček obránci a vyzval Nováka ke skórování. Ten ale branku Přerova netrefil.
62:48
Dufek trefuje horní tyčku.
62:37
Ve hře se hodně přitvrzuje. Hlavně ze strany Přerova. Některé zákroky byly hraniční.
61:38
Na druhé straně musel vytáhnout zákrok i Pavlát.
61:15
Galetka vypustil pěknou střelu. Ceh vyrazil ramenem nad branku.
60:01
Začíná prodloužení. Uvidíme kdo si dnes z Litovle odveze o jeden bod navíc.
60:00
60:00
59:59
Uničovu se podařilo vyrovnat a tak poprvé v letošní sezoně příjde na řadu prodloužení.
59:43
Skvělý zákrok Pavláta.
59:09
Vypadá to, že dnes půjdeme do prodloužení.
58:54
Střela domácích těsně minula branku.
58:00
Poslední dvě minuty základní hrací doby.
56:20
Vypadá to na zajímavý konec utkání.
56:07
Timeout FBC MSEM Přerov
56:07
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Lukáš Jemelka (3:3).
56:07
A JE VYROVNÁNO! Jemelka po mantinelu vyvezl míček až před brankáře. Jeho střelu Ceh vyrazil, ale na dorážku Dufka už nestačil. 3:3
54:31
Marčoň se dostal ke střele. Ceh opět pozorný a jeho střelu ramenem vyráží.
53:36
Dufek úplně sám před bránou. Ke vstřelení branky jeho pokus ovšem nevedl.
52:03
Jemelka se obtočil kolem obránce a vystřelil vedle.
50:39
Ve hře se hodně přitvrzuje a přibývá tím drobných faulů na obou stranách.
49:25
Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
48:50
Fafílek dnes dělá domácím obráncům velké problémy. Opět se několikrát pokoušel o střelu na Pavláta.
47:29
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák, asistoval Zdeněk Marčon (2:3).
47:29
A je to gól v brance Přerova. Domácí Marčoň si v přečíslení 3 na 2 nedělal těžkou hlavu a vystřelil. Ceh skvělým zákrokem vyrazil, ale na Novákovu dorážku byl už krátký.
44:21
Dufek se řítil na Ceha podél mantinelu, vystřelil, Ceh jeho střelu vyrazil a jeden z obránců Přerova srazil vyraženou střelu na horní síťku branky.
43:39
Fafílek vysoko přestřelil bránu domácích.
42:42
Vyloučen hráč Jíří Novák družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:42
Novák si půjde odpočinout na trestnou lavici.
41:49
Dufek přímo do hrudi Ceha, který zatím podává skvělý výkon.
40:10
Jemelka o kousek netrefil bránu hostů.
40:00
40:00
39:49
Domácí se ještě snaží zatlačit na branku hostů ovšem nedaří se trefit zařízení.
39:13
Zámečník nezpracoval míček a ten tak končí v zámezí.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Jakub Vlček (1:3).
38:05
Hosté odskakují do dvou brankového vedení po rychlé rozehrávce ze křížku.
37:37
Ceh skvěle vyběhl proti rodícímu se brejku domácích.
37:11
Přerov odpovídá tlakem na Pavlátovu bránu.
36:30
Dufek vypálil a jeho pokusu chyběl opravdu kousek.
35:06
Opět zvoní tyč hostující branky.
34:21
Přerov v plném počtu.
33:43
Domácí sice tlačí svého soupeře, ale střel je zatím po málu.
33:00
Přerov na oslabení postavil obranu složenou z juniorů.
32:21
Vyloučen hráč Robert Klimecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
32:21
Domácí si zahrají první přesilovou hru, kdy se hostující Klimecký provinil sekáním.
31:40
Novák se mohl dostat do slibné příležitosti, přihrávka byla ale příliš dlouhá.
29:33
Obrana Přerova se na dnešní zápas dobře připravila a hodně střeleckých pokusů blokuje.
28:41
Šincl mohl hledat na křídle volného Nováka místo toho se ovšem pokoušel vystřelit, ale jeho pokus obránce Přerova zblokoval.
27:40
Uničov se čím dál více tlačí před bránu Přerova. Šalda vystřelil a Ceh maskou vyrazil jeho střelu.
26:10
Další Galetkova střela, kterou ovšem Ceh vyráží.
25:52
Galetkova střela letí těsně vedle branky Přerova.
23:43
Do exilu v Litovli dorazil i nejvěrnější fanoušek "domácího" klubu Tom Kůra, kterého tímto zdravíme a děkujeme, že opět nezklamal.
23:00
Závar před Pavlátem domácí obránci zvládají.
22:17
Šincl je zpátky na hřišti.
21:27
Domácí Zámečník se srazil se Šinclem a ten zůstal ležet na zemi. Vypadá to, že naštěstí bude v pořádku.
19:59
Končí první třetina, která se odehrávala v rychlém tempu se spoustou šančí na obou stranách.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13
Jemelka pronikl podél mantinelu a přihrávkou přes osu hřiště našel volného Dufka, který sám před bránou trefuje pouze tyč.
17:30
Přerov bude rozehrávat z poloviny hřiště po Šinclově faulu.
15:20
Další střela Přerova, která končí za brankou domácího brankáře.
14:30
Loucký střílí. Pavlát je pozorný a jeho střelu vyráží za mantinel.
13:54
Domácí rozehrávají z křížku, ale rozhodčí píská špatnou rozehrávku a přisuzuje tím míček Přerovu.
13:47
Macho pálí ovšem střela byla tečovaná a končí až za mantinelem.
12:54
Novák se krásně protáhl podél mantinelu až před Ceha, ten ale dalším skvělým zákrokem nepouští míček za svá záda.
11:02
Šincl sám před Cehem, ale přestřelil. Pár vteřin po něm i Novák netrefil bránu hostí.
09:38
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
08:31
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek bez asistence (1:2).
08:31
Domácí rychle snižují. Dufek trefil míček parádně do šibenice.
07:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák, asistoval Aleš Fafílek (0:2).
07:47
Dvořák krásným zátahem téměř z poloviny zvyšuje na rozdíl dvou branek.
06:19
Pavlát vychytal hráče Přerova a hned vyslal Jemelku do rychlého kontru, jeho střela mu však nesedla a Ceh neměl problém míček zkrotit.
05:44
Domácí v plném počtu.
05:37
Hosté v přesilovce tlačí, ale ne a ne se dostat do lepší střelecké příležitosti.
03:44
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:44
Macho dohrál hráče hostů u mantinelu a byl za to odměněn trestem, ikdyž si o tom myslí něco jiného.
03:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Tomáš Hořecký (0:1).
01:42
Macho v ideální střelecké pozici, ale vůbec míček netrefil.
00:41
Jemelka přestřelil Cehovu branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Radim Dvořák, Martin Jurečka, Aleš Fafílek, Jakub Hnila, Robert Klimecký
00:00
Line-up domácích FBC MARTECH ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Pavel Galetka, Martin Macho, Lukáš Jemelka, Josef Veselík, Kristián Dufek