5:3
0:3
3:2
1:0
branky (asistence): 02:27 Adam Tkadlec (Jiří Cisler), 06:04 Pavel Honzík (Filip Štědrý), 10:03 Robert Hunsdorfer (Filip Tábořík), 11:14 Ondřej Baroch (Lukáš Porazil), 16:25 Ondřej Baroch (Jan Kašpar), 53:29 Tomáš Vykoupil (Lukáš Porazil), 56:00 Ondřej Baroch (Tomáš Suchý), 57:48 Adam Tkadlec (Filip Štědrý), 63:57 Ondřej Baroch (Robert Hunsdorfer)
branky (asistence): 04:57 Teemu Tuhkanen (Tomáš Szabo), 09:32 Jiří Špak (Jan Burkoň), 17:06 Lukáš Jágr (Marcel Kiefmann), 21:50 Martin Tomas (Lukáš Jágr), 23:00 Marek Žihla, 30:57 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 43:21 Martin Tomas, 56:33 Tomáš Szabo (Jiří Špak)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Panthers Liberec 9:8p
3. Adam Tkadlec, 7. Pavel Honzík, 11. Robert Hunsdorfer, 12. Ondřej Baroch, 17. Ondřej Baroch, 54. Tomáš Vykoupil, 57. Ondřej Baroch, 58. Adam Tkadlec, 64. Ondřej Baroch - 5. Teemu Tuhkanen, 10. Jiří Špak, 18. Lukáš Jágr, 22. Martin Tomas, 24. Marek Žihla, 31. Tomáš Szabo, 44. Martin Tomas, 57. Tomáš Szabo; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 6:3; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Cisler 25 - Stanislav Kolomazník 30; po třetinách: 5:3, 0:3, 3:2, 1:0;
63:57
65:00
Komentář trenéra domácích - Zdeněk Novák: V první řadě chci poděkovat všem hráčům a gólmanovi za nasazení a bojovnost v celém zápase. Soupeři děkuji za jistě divácky atraktivní florbal a rozhodčím, že nám umožnili secvičit hru v oslabení.
65:00
Komentář hostí: Dobrý víkend v Plzni se třemi body, škoda že jich nebylo šest. Rozhodlo, že jsme ve druhé třetině neproměnili přesilovky. Gratulace domácím.
63:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Robert Hunsdorfer (9:8).
63:57
Baroch přidává další zářez a 2 body berou domácí!
63:36
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
63:22
Novinka prodloužení 3 na 3 se nejeví zrovna jako atraktivní.
61:30
Štědrý promáchl sám před gólmanem hostí.
60:14
Cisler nejdříve odkopem ve stylu Jaap Stama, poté i "vyrážečkou" za mantinel. Chytá dobrý zápas.
60:00
60:00
59:40
Ostrý souboj u mantinelu, Baroch končí na střídačce hostí, píšťalka zůstává němá.
57:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Filip Štědrý (8:8).
57:48
Tak to je podívaná, přátelé! Domácí opět srovnávají, dělovka od mantinelu trefuje před brankou stojícího Adama Tkadlece a míč se třepe v síti!
56:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (7:8).
56:33
Hosté bleskově odpovídají, žblabuňka od půlky proletěla vším, co jí stálo v cestě.
56:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Tomáš Suchý (7:7).
56:00
Nová akvizice v bílém dresu srovnává zápas!
55:52
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:52
Standardní situace pro domácí, ty reagují oddechovým časem.
54:58
Honzíkova hezká střela z výběhu trefuje gólmana pouze do hrudníku.
53:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Lukáš Porazil (6:7).
53:29
Vykoupil si poodstopil ze strandardky a přesně trefuje k tyči.
51:15
Špak toho příliš nenaběhá, ale do šance se dostat umí.
50:48
Hra se přelévá ze strany na stranu, šance střídá šanci.
50:10
Hezká střela od Tomáše Suchého, gólman opět vyráží.
49:12
Tkadlec hasí brejk hostí, není rychlejšího hráče ve zdejší hale.
48:20
Druhá lajna domácích nyní zamkla Liberec kolem branky, do vyložené šance se ale nedostali.
46:03
Tkadlec hezkou střelou ze středu, brankář hostí vyráží do rohu.
45:31
Štědrý teď vychytán po střele ze středu, to je škoda, domácí potřebují vsítit kontaktní gól.
43:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas bez asistence (5:7).
43:21
Po chybě v rozehrávce Liberec odskakuje do dvoubrankového vedení.
42:25
Kašpar od půlky prověřil gólmana hostí, ten byl pozorný.
41:05
Série nepřestností zhatila nyní tři domácí brejky.
40:00
40:00
39:59
První slávistická brázda si vytvořila ke konci třetiny tlak. Domácí se budou muset vyvarovat faulů a poté budou mít šanci skóre otočit.
38:42
Vidíme hru v plném počtu, jak dlouho to vydrží??
36:42
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
36:42
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
36:42
4 na 4, to jsme tu dnes ještě neměli.
35:51
A další důležitý zákrok Jirky Cislera, ve druhé třetině si zachytá víc než dost.
34:40
Cisler znovu neskutečný zákrok.
34:06
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
34:06
Další vyloučení domácího mančaftu, v pěti si moc nezahrají.
33:19
Cisler výborným zákrokem drží domácí ve hře.
32:28
Slávisté ve čtyřech.
31:52
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
31:52
Rozhodčí opět posílají Slávisty do tří.
30:57
30:28
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:28
Po sérii tvrdých soubojů si rozhodčí vybral faul holí a vylučuje domácího Vykoupila.
29:00
Vyloučen hráč Jan Kašpar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:51
Vykoupil v dobré možnosti pouze do golmana.
23:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla bez asistence (5:5).
23:00
Žihla vyrovnává a začínáme od znovu
21:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Lukáš Jágr (5:4).
17:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Marcel Kiefmann (5:3).
17:06
Teď už se ale z dorážky trefuje Jágr a je to znovu o 2 branky
16:54
Na druhé straně Císlera zachránilo břevno
16:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jan Kašpar (5:2).
16:25
Baroch překvapil Kolomazníka střelou od mantinelu a už je to 5:2
14:41
Tábořík s Hunsdorferem byli sami před hostujícím brankářem, ale ani ve dvou nedokázali Kolomazníka překonat
14:04
Střelu Porazila vyráží Kolomazník nohou nad branku
12:47
Strolený zblízka nedokázal usměrnit balonek do branky.
11:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Lukáš Porazil (4:2).
11:14
Slavia rychle využívá přesilovku, BAroch se z rohu vytočil do střelecké pozice a nedal Kolomazníkovi šanci
10:59
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Tomáš Suchý.
10:59
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
10:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Filip Tábořík (3:2).
10:03
Domácí opět vedou! Po přihrávce Táboříka se trefuje Hunsdorfer
09:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (2:2).
09:32
Domácí obrana zapomněla u právé tyčky na volného Špaka, který nadvakrát překonává Císlera a srovnává na 2:2
07:54
Szabo se dostal k nebezpečné střele, kterou Císler dokázal vyrazit. Následně ještě Szabo dorážel, jeho dorážka skončila v boční síti
06:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Filip Štědrý (2:1).
06:04
Honzíkova skákavá střela z půlky hřiště přeskočila i ruku libereckého brankáře a skončila v brance
04:58
Liberec vyrovnává po dorážce Tuhkanena
04:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Tomáš Szabo (1:1).
04:16
Hunsdorfer hledal před brankou Honzíka, přihrávka ale byla příliš dlouhá a doskákala až ke Kolomazníkovi
02:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Jiří Cisler (1:0).
02:27
Tkadlec si vzal balon, doběhl s ním za půlku a přesnou střelou nad nohu nedal Kolomazníkovi šanci
01:47
Nepřesná střela se od zadního mantinelu odrazila přímo před branku, dorážka libereckého hráče trefuje pouze Císlera
00:52
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.