2:5
1:5
1:2
- : -
branky (asistence): 01:17 Tomáš Pánek (Petr Červenka), 16:39 Tomáš Pánek, 25:15 Tomáš Pánek (Jakub Mulač), 55:01 Jakub Mulač (Petr Červenka)
branky (asistence): 10:50 Marek Reithar (Jan Štípek), 12:50 Ondřej Štifter (Jan Štípek), 14:57 Marek Reithar (Jiří Vokřál), 15:31 Jiří Petrásek (Petr Listík), 18:25 Jan Štípek (Jiří Vokřál), 20:26 Jan Štípek, 24:19 Jiří Schwarz (Jiří Petrásek), 25:36 Jiří Vokřál (Ondřej Štifter), 39:33 Petr Listík (Jan Dus), 39:42 Ondřej Štifter (Marek Reithar), 41:20 Jan Štípek, 58:18 Ondřej Štifter (Jan Štípek)

FbŠ Bohemians B - FBC Kutná Hora  4:12
2. Tomáš Pánek, 17. Tomáš Pánek, 26. Tomáš Pánek, 56. Jakub Mulač - 11. Marek Reithar, 13. Ondřej Štifter, 15. Marek Reithar, 16. Jiří Petrásek, 19. Jan Štípek, 21. Jan Štípek, 25. Jiří Schwarz, 26. Jiří Vokřál, 40. Petr Listík, 40. Ondřej Štifter, 42. Jan Štípek, 59. Ondřej Štifter; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Michal Křenek 5 + ČK3:1 + Marek Reithar 5; využití: 1:2; diváků: 7; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 26 - Bohuslav Bochníček 12, Jaroslav Dlouhý 0; po třetinách: 2:5, 1:5, 1:2;
60:00
59:59
Komentar kapitana hostu: souperi dekujeme za utkani Komentar kapitana domacich: smula se nam lepi na hokejky
58:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Štípek (4:12).
55:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Petr Červenka (4:11).
50:24
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Kutná Hora na 5 minut za hrubost.
41:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek bez asistence (3:11).
40:00
40:00
39:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Marek Reithar (3:10).
39:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jan Dus (3:9).
35:30
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
29:48
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
25:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Ondřej Štifter (3:8).
25:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Pánek, asistoval Jakub Mulač (3:7).
24:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jiří Petrásek (2:7).
20:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek z trestného střílení (2:6).
20:00
20:00
18:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek, asistoval Jiří Vokřál (2:5).
18:22
Vyloučen hráč Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
17:42
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání.
17:42
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za nesportovní chování.
17:42
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za držení.
16:47
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
16:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Pánek z trestného střílení (2:4).
15:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Petr Listík (1:4).
14:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Jiří Vokřál (1:3).
12:50
10:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Jan Štípek (1:1).
08:57
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Pánek, asistoval Petr Červenka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora :
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Michal Křenek, Jan Harák, Petr Hromádko