2:2
1:2
5:2
- : -
branky (asistence): 06:23 Filip Kučaba (Jindřich Grosse), 07:06 Hynek Nikolič (Jindřich Grosse), 37:43 Filip Kučaba (Ladislav Svoboda), 41:15 Filip Kučaba (Jindřich Grosse), 42:44 Hynek Nikolič (Ladislav Svoboda), 53:27 Jindřich Grosse (Filip Kučaba), 54:56 Daniel Křížek, 56:20 Filip Kučaba (Jakub Koník)
branky (asistence): 01:53 Jakub Kroupa (Jan Hrdlička), 19:08 Jakub Kroupa (Jan Hrdlička), 22:15 Martin Beneš, 33:16 Jakub Kroupa (Jan Hrdlička), 52:13 Jaroslav Ježek (Jan Jirotka), 59:08 Jakub Kroupa (Jan Jirotka)

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP A 8:6
7. Filip Kučaba, 8. Hynek Nikolič, 38. Filip Kučaba, 42. Filip Kučaba, 43. Hynek Nikolič, 54. Jindřich Grosse, 55. Daniel Křížek, 57. Filip Kučaba - 2. Jakub Kroupa, 20. Jakub Kroupa, 23. Martin Beneš, 34. Jakub Kroupa, 53. Jaroslav Ježek, 60. Jakub Kroupa; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 24 - Ondřej Perníček 30, Jakub Rudiš 3; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:2;
60:00
Komentář hostujícího Hejhala: Dnes jsme byli výhře mnohem blíže než včera, protože se zvedla produktivita.
60:00
Komentář domácího Grosseho: Dneska to bylo z naší strany trápení, naštěstí jsme se ve 3. třetině vzchopili a utkání urvali do vítězného konce. Děkuji soupeři za utkání
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Ústí 16 Lovosice 12
59:08
Timeout ASK Lovosice - LFP A
59:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jan Jirotka (8:6).
58:43
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení.
56:21
No tak tohle já ovšem můžu. Kombinace na jeden dotek je mi vlastní a po ose Grosse - Koník - Kučaba vedeme o 3 branky
56:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jakub Koník (8:5).
54:57
Křížek pouští pumelenici z půlky, která měla konstantní rychlost 4km za 3 dny, ale i přesto si našla své místečko v bráně hostí
54:56
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Daniel Křížek bez asistence (7:5).
53:54
Kučaba střílí z půlky a Grosse na brankovišti pohotově dává domácím opět náskok jedné branky
53:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (6:5).
53:10
Vyloučen hráč Miroslav Zůna družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
53:10
Koník teď dostal sekeru značky Fiskars a bude se hrát přesilovka
52:14
Lovosice teď zamkli Ústí a nechytatelnou střelou srovnávají stav utkání na 5:5
52:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jaroslav Ježek, asistoval Jan Jirotka (5:5).
51:41
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
51:10
Rozhodčí signalizují výhodu pro Lovosické. Ti zatím zkouší v 6 srovnat
50:12
Hrdlička teď dostal loktem jako v kleci UFC. Rozhodčí přerušuje a nařizuje buly. Lovosičtí sportovně vrací
48:04
Lovosice jsem viděl včera a musím uznat, že dnes jsou mnohem disciplinovanější. Včera je potopily vlastní oslabení
46:41
Kučaba na Koníka, ale přihrávka byla tak prudká, že to spíše vypadalo, že ho chce zastřelit. Koníkovi přeskakuje balon a Lovosice jdou do brejku. Hlava na čáře fenomenální
46:34
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Rudiš družstva ASK Lovosice - LFP A
42:45
A vidíme deja vu. Po standartní situaci ze stejného místa jako v první třetině. Dokonce ti stejní jmenovaní a úplně stejný gól. Lovosický trenér teď na trní, protože to hráčům říkal!
42:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Ladislav Svoboda (5:4).
42:02
Ústecký Svoboda teď na Nergla a ten bohužel z malého brankoviště přestřeluje vysoko nad. Je tohle ještě možné v rámci fyziky?
41:16
A máme srovnáno. Po Lovosickém Kroupovi si připisuje hattrick i domácí Kučaba
41:15
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (4:4).
37:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Ladislav Svoboda (3:4).
37:43
Ústecký Svoboda teď v přetlačovacím souboji s Hrdličkou úspěšnější, poté namíchal Lovosickou obranu jak drink na baru a neskutečnou zadovkou nachází Kučabu, který věší pod víko. Krásná podívaná
36:04
Kučaba teď ze vzduchu bohužel netrefuje prázdnou bránu
33:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jan Hrdlička (2:4).
33:16
Hrdlička nachází Kroupu a ten vymetá růžek. Kroupa završuje hattrick
31:40
Ústečtí se usazují na Lovosické polovině a zamykají Lovosice, nicméně bez branky
30:08
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
28:02
Beneš dostal druhou šanci nájezdu. Nyní Hlava úspěšnější v minisouboji je to tak 1:1
28:00
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP A neproměnil Martin Beneš.
28:00
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
28:00
Nikolič Adama zachraňuje situaci na brankové čáře, nicméně nohou uvnitř. Je z toho trestné střílení
24:35
Pokračujeme v 5 na obou stranách
24:03
Ústecká přesilovka docela ušla, ale bez úspěchu branky
22:15
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Martin Beneš z trestného střílení (2:3).
22:15
Chvíli po přesilovce přesekává Nikolič hráče Lovosic a je nařízeno trestné střílení. Toho se ujal Beneš a s přehledem proměnil
22:02
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za blokování hokejky.
22:02
Lovosický Perháč teď dal závoru ústeckému Svobodovi a dostává dvojku za blokování hole
20:29
2. třetina zahájena. Ústecký Svoboda teď zkoušel obkroužit branku a zasunout jak Albi Reichel
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Ústí - Lovosice 13:12
19:08
19:08
Hostující Hrdlička teď nabral rychlost a dokázal se dostat před bránícího beka. Vystřelil, Hlava vyráží a Kroupa pohotově srovnává
17:25
Rozhodčí řeší pouze přestpukem
17:18
Ústecký Nikolič H. teď dostal jako dárek 30 Dkg sekaný jak z Globusu. Tu máš a jdi