1:3
3:1
3:4
- : -
branky (asistence): 07:56 Jakub Lajczyk (Lukáš Milerský), 22:05 Tomáš Milerský (Jakub Lajczyk), 25:33 Tomáš Milerský (Jakub Lajczyk), 30:11 Josef Zbořil (Michal Starostka), 45:22 Radek Jantoš (Jakub Lajczyk), 54:07 Radek Jantoš (Lukáš Milerský), 58:00 Radek Jantoš
branky (asistence): 10:39 Adam Štěrba (Martin Krchňáček), 11:40 Marek Šimíček (Vojtěch Duda), 12:09 Martin Krchňáček (Martin Tuhý), 28:14 Tomáš Olbert (Tomáš Janča), 46:48 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 51:39 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček), 57:31 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 57:46 Martin Krchňáček (Jan Holý)

1. FBK Eagles Orlová - FBK Spartak Hluk 7:8
8. Jakub Lajczyk, 23. Tomáš Milerský, 26. Tomáš Milerský, 31. Josef Zbořil, 46. Radek Jantoš, 55. Radek Jantoš, 59. Radek Jantoš - 11. Adam Štěrba, 12. Marek Šimíček, 13. Martin Krchňáček, 29. Tomáš Olbert, 47. Pavel Krchňáček, 52. Martin Krchňáček, 58. Pavel Krchňáček, 58. Martin Krchňáček; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 7:6; využití: 2:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Fukala 27 - Richard Podškubka 30; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:4;
60:00
58:01
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
58:01
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
58:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš bez asistence (7:8).
57:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Jan Holý (6:8).
57:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (6:7).
57:22
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
57:22
Oba týmy berou time - out. Koncovka bude velmi napínavá.
57:21
Timeout FBK Spartak Hluk
56:49
Starostka o milimetry netrefil před prázdnou bránou nabídku.
56:20
Fukala vychytal samostatně unikajícího Olberta.
55:24
Tomáš MIlerský dostal nahrávku do úhlu , Podškubka byl připraven.
55:08
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
54:52
Jantoš dobře zaklekl nahrávku do volného prostoru.
54:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (6:6).
54:06
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
53:32
Orlová vysunula svůj presink
53:06
Hluk se sám sebe připravil o míček, u míčku Eagles.
52:13
Hra je teď velmi nervózní.
51:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (5:6).
51:26
Tomáš Milerský promáchl v dobré pozici.
51:00
Louda vyslal dobrou dělovku ze středu, Podškubka vykopl.
50:49
Hluk v pěti.
50:34
Jantoš dobře zachytil přihrávku za obranu.
50:00
Fukala ten instinktivně zásahl proti Petlanovi.
48:51
Lukáš Milerský s Radkem Jantošem hledají cestu.
48:48
Vyloučen hráč Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
48:35
Duda to zkoušel ze stejného místa jak Janča, ale také on přestřelil.
48:12
Janča běžel z boku sám na Fukalu, ale přestřelil.
47:30
Fukala bez problému chytá dalekonosnou střelu Holého.
47:22
Tomáš Milerský trefil rameno Podškubky!
47:16
Tomáš Milerský střílel už z úhlu, Podškubka si poradil s jeho projektilem.
46:48
46:46
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:20
Janča proběhl sám obranou Eagles, jeho projektil ale mířil nad bránu domácích.
45:47
Bečkis, Pajko, Funzo zdraví všechny fanoušky.
45:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Lajczyk (5:4).
45:22
Lajczyk shodil na Jantoše na střed, který propálil Podškubku.
45:18
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
45:03
Fukala chytil pěknou střelu Oberta.
44:31
Dnešní utkání sleduje 22 utkání.
44:15
Zbořil málem dokázal ztečovat nahrávku od Toma Kříže.
44:00
Eagles se drží na své polovině.
43:28
Tichý poslal svoji přihrávku mimo hřiště, Eagles u míčku.
43:10
Pavel Krchňáček nestihl přihrávku od Martina Krchňáčka. Velká příležitost Hluku, která zůstala nevyužita.
43:00
Zapomněl jsem napsat, že Orlová ubránila oslabení ve třech.
42:50
Duda se uvolnil na pravém křídle, Lukáš Milerský ho dokázal zastavit.
42:30
Janča trefil jen bránícího Jantoše.
42:02
Orlová ve 4!
40:24
Holý v dobré pozici trefil jen clonícího Loudu.
40:00
40:00
39:40
Vyloučen hráč Radek Šolc družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
39:40
Hluk má dlouhou výhodu v pěti proti třem.
39:08
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
38:45
Lajczyk to zkusil z úhlu, ale Podškubka byl připraven.
38:25
Duda vůbec netrefil míček.
37:25
Hluk často shazuje přihrávky do roku, odkud jdou přihrávky bu´d do předbrankového prostoru nebo na beky.
36:28
Kříž přizvedl střelu Obertana
36:08
Olbert poslal svůj projektil mimo tři tyče.
35:08
Fukala chytil tři dorážky hostů z bezprostřední blízkosti!
34:28
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
34:28
Starostka v poslední chvíli zastavuje útok hostů jen za cenu faulu. Dvě minuty za sekání.
34:05
Fukala chytá akrobaticky pokus Jančy! Krásný zákrok.
33:40
Hudec dobře zachytil přihrávku Jančy a šetří čas.
33:20
Hluk šel ve třech, ale Martiň Krchňáček zkazil svou přihrávku.
33:00
Fukala chytil tvrdou střelu Dudy.
32:25
Hluk kombinuje kolem brány Eagles.
31:46
Tomáš Milerský napálil jen obránce před bránou.
31:26
Orlová kombinuje na své půlce.
31:00
Pavel Krchňáček netrefil holí dlouhý pass Dudy.
30:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Michal Starostka (4:4).
30:11
Starostka šel v tandemu s Josefem Zbořilem, který prostřelil Podškubku nad nohou.
29:37
Lukáš Milerský chtěl jít do kličky kolem obránce, míček se mu svezl a tak mu klička nevyšla.
29:06
Louda čistě poslal Dudu přes mantinel.
28:47
Hluk se snaží najít místo v Orlovské obraně.
28:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (3:4).
28:14
Vyloučení se konat nebude, Olbert našel na středu Janču, který 20 centimetrů nad zemí prostřelil Fukalu.
27:26
Signalizovaná výhoda pro Hluk. Martin Krchňáček šel sám a Lajczyk ho sekl zezadu.
26:40
Janča poslal svůj tvrdý projektil tesně kolem levé tyče.
25:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jakub Lajczyk (3:3).
25:33
Hluk by si měl dávat pozor na Tomáše Milerského, situace jak u předchozího gólu, Lajczyk našel volného Milerského Tomáše u pravé tyčky Podškubkovi brány , který nastavil jen hůl a poslal míček za záda Podškubky.
25:02
Hosté se teď sami vyhnali z útočného pásma.
24:30
Hluk kombinuje na své polovině.
23:40
Martin Krchňáček si našel v chumlu míček, který jen tesně minul bránu Fukaly.
23:26
Závoda zastavil nahrávku Obertana na volného Šimíčka.
22:58
Orlová teď aktivnější, tlačí se za vyrovnaním.
22:05
22:05
A do třetice to Tomášovi Milerskému vyšlo, Kuba Lajczyk od pravého mantinelu našel na středu volného Tomáše Milerského, který vymetl růžek.
21:31
Hra je teď často přerušovaná drobnými fauly.
21:09
Tomáš Milerský sám proti Podškubkovi neuspěl.
20:35
Tomáš Milerský se hned zapojil do akce, ale přihrávka od Lajczyka neprošla.
20:25
Orlová se ubránila.
20:00
20:00
19:45
Šimíček mohl pálit do prázdné brány, ale v rozhodující chvíli netrefil rychlý kros Jančy.
19:20
Janča svůj projektil poslal těsně nad bránu.
18:25
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
18:25
Tomáš Milerský zastavil nahrávku na volného Dudu pouze za cenu faulu. Dvě minuty za hrubost.
17:55
Kryštof napálil svůj projektil jen do betonů Podškubky.
17:00
Z bezprostřední blízkosti domácí brány loboval Obertan, Fukala si s jeho padáčkem poradil.
16:23
Orlová hledá marně cestu skrz defenzívu Hluku.
16:04
Janča prokličkoval v oslabení celé hřiště, byl zastaven až za cenu faulu.
15:50
Lajczyk trefil jen před bránou stojícího Starostku.
15:03
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
15:03
Z následného protiútoku se hnala za snížením Orlová a Štěrba si přidržel svého protihráče v souboji. Dvě minuty za držení.
15:00
Fukala chytil samostatná nájed Podškubky.
14:07
Obrovská šance Orlové! Osamocený Lajczyk na středu shodil ještě na lépe stojícího Tomáše Milerského, projektil druhého jmenovaného prověřil panty v masce Podškubky.
14:00
A opět to Jantoš zkusil lobem za obranu, ale obránci hostů si jeho lob pohlídali.
13:35
Jantoš našel volného Tomáše Milerského za obranou, obránci se ale stihli vrátit.
13:00
Kříž zastavil střelu Dudy.
12:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (1:3).
12:09
Krchňáček vystihl přihrávku obránce domácích, naservíroval volnému Tuhýmu, který potřetí prostřelil domácího golmana.
11:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Vojtěch Duda (1:2).
11:40
A Hluk otáčí zápas. Kombinace tři na jednoho využili po ose Šimíček - Duda, kdy první jmenovaný udělal kličku poslednímu obránci Orlové , přihrál na volného Dudu, který propálil Fukalu.
10:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba, asistoval Martin Krchňáček (1:1).
10:39
Hluk využívá přesilovku. Martin Krchňáček shodil doleva na Štěrbu, který napálil míček do protipohybu Fukaly.
10:20
Janča vypálil z velkého brankoviště, Fukala jeho střelu vykopl nohama.
10:00
Hru provází velké emoce, každý moment je doprovázen hlasitým komentářem.
08:53
Vyloučen hráč Tomáš Pietras družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
08:53
A opět se hráči Hluku zlobí, hráči byli ve čtyřech před Fukalou, Pietras táhl za záchranou brzdu v podobě sekání. Hráčům hostů se nelíbí, že nebylo nařízeno odložené vyloučení.
08:37
Janča v dobré pozici pouze promáchl.
07:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Lukáš Milerský (1:0).
07:56
Hráči Hluku se teď hodně zlobí sami na sebe. Faul v roho rychle rozehrál Lukáš Milerský, který našel před bránou samotně stojícího Lajczyka, který neměl problém usměrnit míček za záda Podškubky.
07:36
Olbert šel do výběhu, trefil ale jen Šolce stojícího před ním.
07:15
Klášter si prohodil dva bránící hráče Hluku, třetí ho už zastavil .
06:25
Tuhý promáchl krosovou nahrávku od Martina Krchňáčka.
05:52
Srážka dvou hráčů byla vyhodnocena jako faul pro Pepu Zbořila.
05:25
Šimíček se dokázal vrátit a zablokovat střelu Lukáše Milerského.
05:01
Špatnou rozehrávku hostů málem využil Závoda, v dobré pozici trefil rameno Podškubky.
04:35
Závoda se snažil probít dopředu, Duda ho dokázal zastavit.
04:11
Pietras zablokoval střelu Jílka.
03:32
Kovář přečetl přihrávku Lpudy na Hudce.
03:00
Lukáš Milerský dostal přihrávku od Tomáše Milerského na střed, jeho střelu zablokoval obránce hostí.
02:15
Loudův projektil z veliké dálky mířil mimo bránu.
01:45
Kryštof se probíjel po pravém křídle, ale byl zastaven.
01:35
Janča z otočky trefil pouze Jantoše před bránou.
01:10
Hluk ve třech kombinuje na své polovině, Eagles čeká.
00:20
První útok si připsal Hluk, obránci Orlové jejich snahu zblokovali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Marek Šimíček, Jiří Petlan, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Radek Jantoš, Jakub Lajczyk, Michal Starostka, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský