5:1
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 04:44 Helena Böhmová (Nikola Staňková), 14:46 Nikola Staňková, 16:25 Šárka Denková, 19:17 Nikola Staňková (Helena Böhmová), 19:52 Michaela Mašková (Gabriela Vaníčková), 21:37 Eva Chalušová (Lenka Přerostová), 57:16 Gabriela Vaníčková (Helena Böhmová)
branky (asistence): 05:20 Adéla Valentová (Lucie Smutná), 36:50 Lucie Smutná (Zuzana Kodrová), 43:29 Zuzana Kodrová

FBŠ SLAVIA Plzeň - Wizards DDM Praha 10 7:3
5. Helena Böhmová, 15. Nikola Staňková, 17. Šárka Denková, 20. Nikola Staňková, 20. Michaela Mašková, 22. Eva Chalušová, 58. Gabriela Vaníčková - 6. Adéla Valentová, 37. Lucie Smutná, 44. Zuzana Kodrová; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 17 - Kristýna Blažejová 26; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 9 - Wizards 6, celkem 34 - 20
60:00
Komentář trenéra hostů (Michal Kuník): Domácí tým potvrdil roli favorita, přesto si myslím, že nebýt konce první třetiny, kdy jsme obdrželi po našich chybách 4 góly, tak mohl být zápas i výsledek z našeho pohledu lepší. Děkujeme soupeři lepší.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Je začátek sezóny. Většinu věcí teprve ladíme, proto jsme rádi, že jsme rozhodli v 1. třetině. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:45
Domácí kontrolují závěr zápasu, a připíšou si první body v nové sezóně
58:17
Vyloučen hráč Adéla Valentová družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Helena Böhmová (7:3).
57:16
Vaníčková proběhla kolem soupeřky a střelou na bližší tyč překonává Blažejovou, a pravděpodobně rozhoduje dnešní utkání
57:00
Tři minuty do konce, hosté teď měli několik šancí, ale domácí zatím stále drží třígólový náskok
47:59
Mašková málem vybojovala balonek před hostující brankou, hostující obrana ale nakonec situaci zvládla
46:00
Chalušová zblízka nepřekonala Blažejovou, na druhé straně se to samé nepodařilo Kodrové
44:11
Staňková to zkoušela sama podél mantinelu. Její střelu na bližší tyč si Blažejová pohlídala
43:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová bez asistence (6:3).
39:57
Blažejová vytáhla 2 fantastické zákrok proti domácím hráčkám a udržela tak stav 6:2
37:35
Denková od mantinelu pouze do náruče Blažejové
36:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Zuzana Kodrová (6:2).
36:50
Po dlouhém obléhání hostující branky vyrazily Wizardky do protiútoku, který perfektně využívají
35:04
Neúspěšné dobývání hostující branky pokračuje
33:51
Urbanová po křižné přihrávce střílí z první, Blažejová chytá
32:29
Wizardky měly standartku cca 6 metrů od domácí branky. Střela ale skončila na domácí zdi
32:10
Staňková se opět snažila prokličkovat až před branku, tentokrát jí ale obrana Wizardek dokázala zastavit
30:54
Hosté mohli jít do přečíslení, ale hráčka s rozehrávkou příliš váhala, a tak se domácí obrana stihla vrátit
28:32
MAšková střílí z výběhu, ale i tuto střelu zastavila obrana Wizardek dříve než doletěla k brance
27:14
Po delší době šance Wizardek, Fialová chytá
25:06
Domácí přenesli hru na druhou stranu na Denkovou, té ale při střel míček utekl
21:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eva Chalušová, asistoval Lenka Přerostová (6:1).
21:37
Hezká akce domácího juniorského útoku. Urbanová zadovkou hledala Přerostovou, ta vypálila ihned z první, ale její střela trefila pouze hráčku Wizardek. Balonek se ale odrazil k Chalušové, která ho okamžitě poslala do branky. Domácí vedou už 6:1
19:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Gabriela Vaníčková (5:1).
19:52
A další branka domácích. Vaníčková našla zpoza branky Maškovou, před kterou byla odkrytá teméř celá branka, kterou pro ní nebylo "výjimečně" problém trefit
19:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Helena Böhmová (4:1).
18:48
Domácí se snaží kombinovat, většina akcí ale bohužel končí nepřesnou přihrávkou
16:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková bez asistence (3:1).
16:25
Velkou chybu v rozehrávce hostů trestá Denková a domácí vedou o 2 branky
14:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková bez asistence (2:1).
14:46
Staňková svůj další slalom mezi soupeřkami zakončila přesnou střelou nad nohu brankářky a vrací Slavii vedení.
13:25
Volkmannová zkusila soupeřky překvapit střelou od mantinelu, Blažejová s tím neměla problém
12:15
MAchková po individuální akci střílela po zemi, Blažejová chytá
09:48
Staňková se protlačila do střely, ale trefuje pouze Blažejovou
09:19
Po rychlém přiťuknutí od spoluhráčky střílela Pechrová, ale domácí branku těsně minula
08:51
Mašková pálí nad branku
07:46
Hezky rozehraný volný úder hostů zakončila střelou Černochová, Fialová vyráží
05:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Lucie Smutná (1:1).
05:20
Hosté ale v přesilovce rychle vyrovnávají. Z dorážky se prosadila Valentová
04:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (1:0).
04:44
Staňková hezky obešla dvě soupeřky a předložila balonek Böhmové, která ho uklízí do branky Wizards. SLávistsky se v oslabení dostávají do vedení
04:16
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
04:16
Uvidíme první přesilovku, budou jí mít Wizards
03:10
Po chybě Wizardek se dostala k balonku Suková, už se chystala ke střele, ale hráčky Wizards dokázaly napravit své zaváhání a střelu zablokovaly
02:02
Staňková hledala před brankou B)ohmovou, balonek ale přes obránkyni Wizards neprošel
01:38
Hra je zatím rozkouskována častými fauly z obou stran
00:45
Střela Volkmannové zablokována
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Luděk Franc.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Andrea Suchánková, Lucie Smutná, Tereza Vudarčíková, Adéla Valentová, Jana Zderková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Eliška Machková, Michaela Urbanová, Lenka Přerostová, Eva Chalušová