1:2
3:1
3:2
- : -
branky (asistence): 01:51 Natálie Janouchová (Lenka Láryšová), 26:39 Nikol Manlíková (Pavlína Jancsóvá), 30:08 Lenka Láryšová (Klára Svobodová), 33:13 Nikol Manlíková (Dominika Klímová), 42:07 Jitka Krajčová (Lenka Láryšová), 51:14 Eliška Šidlochová (Lenka Láryšová), 54:22 Klára Svobodová (Dominika Klímová)
branky (asistence): 03:05 Tereza Urbášková (Lucie Kalinová), 08:28 Lenka Čiháková (Tereza Urbášková), 25:46 Tereza Urbášková (Lucie Kadlecová), 43:54 Lada Flachsová (Tereza Budská), 45:24 Tereza Budská

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:5
2. Natálie Janouchová, 27. Nikol Manlíková, 31. Lenka Láryšová, 34. Nikol Manlíková, 43. Jitka Krajčová, 52. Eliška Šidlochová, 55. Klára Svobodová - 4. Tereza Urbášková, 9. Lenka Čiháková, 26. Tereza Urbášková, 44. Lada Flachsová, 46. Tereza Budská; rozhodčí: David Scholz - Jan Rubáš; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 18 - Lucie Kadlecová 21; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Chomutov 8, Litvínov 5.
59:59
Vyjádření hostujícího týmu: Šlo o vyrovnané utkání. Na konci nám docházely síly.
59:59
Komentář domácího trenéra Davida Tauše: V dnešní utkání byl na naší straně mnoho chyb, které budeme chtít postupně odbourat. Dnes to pro nás nyly cenné body. Děkuji holkám, že zabojovaly, soupeři a fanouškům.
59:39
Nepřesná střela hostí.
58:49
Hostující brankářka likviduje jasnou šanci Láryšové.
57:54
Nepřesná střela domácích.
56:31
Hostující hráčky se připravily o nadějný výpad 2 na 1.
56:04
Domácí drží míček a kombinují.
54:46
Šanci domácích likviduje brankářka.
54:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Klára Svobodová, asistoval Dominika Klímová (7:5).
54:22
Tohle byla s převahou nejjistější přesilovka domácích.
54:03
Střela mířící do poloprázdné branky byla sražena hostující obránkyní.
53:40
Vyloučen hráč Marie Langová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
53:40
Po neproměněném trestném nájezdu je tu přesilovka domácích.
52:28
Výpad domácích a pěkný reflex brankářky.
51:40
A hned je tu tlak hostů do branky.
51:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Eliška Šidlochová, asistoval Lenka Láryšová (6:5).
51:14
Jedna z povedenějších akcí domácích přináší vedení.
49:59
Teď si dvě hostující hráčky překáželi osamocené před brankou.
49:32
Špatné bránění domácích, šanci likviduje brankářka.
48:52
Domácí v jasné pozici po skvělé zadovce Láryšové přestřelují.
47:43
Dvě střely hostů z bezprostřední vzdálenosti po skrumáži končí u domácí brankářky.
47:06
Výpad domácích likviduje hostující brankářka.
45:24
Timeout Florbal Chomutov
45:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Budská bez asistence (5:5).
45:24
Domácí dvakrát po sobě nevyvezli míček ani přes půlku vlastní poloviny a výsledkem je vyrovnání.
43:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Tereza Budská (5:4).
43:54
Série domácích chyb přinesla hostům v přesilovce samostatný nájezd zakončený "ruským blafákem".
43:38
Rychlý výpad domácích a slušná střela do ramene brankářky.
43:12
Pěkná střela hostů, brankářka viděla a vyrazila.
42:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Krajčová, asistoval Lenka Láryšová (5:3).
42:07
Teď si Láryšová počkala na perfektní přihrávku.
41:58
Velmi nepřesná střela domácích.
41:08
Vyloučen hráč Andrea Butková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
40:53
Nápor hostů pokračuje, přinesl jedno nahození, které prošlo až k brankářce a několik závarů.
40:28
Hosté začali náporem a dvěma nepřesnými střelami
40:03
Vyloučen hráč Tereza Prošková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Chomutov 12, Litvínov 10.
39:07
Nesourodý úsek plný soubojů a nepřesností.
36:21
Rychlý výpad hostů končí nepřesnou střelou.
35:37
Zblokovaná šance domácích.
35:10
A teď hostující útočnice, naprosto osamocená, zakopla o půlící čáru.
34:38
Hostující obránkyně se chytila do sítě vlastní branky, naštěstí se jí nic nestalo.
34:20
Hostující kapitánka míjí ve velké šanci, kterou přinesl trošku šťastnější odraz.
33:56
Výpad hostů likviduje brankářka.
33:44
Další střela domácích, nepřesná.
33:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková, asistoval Dominika Klímová (4:3).
33:13
První vážnější zámek domácích končí hezkou střelou pod břevno.
31:39
Hostující brankářka napravuje po hezké kombinaci domácích, dorážka ze vzduchu končí daleko mimo.
31:16
Důraz hostů přináší dvě šance, nakonec střela končí na tribuně.
30:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová, asistoval Klára Svobodová (3:3).
30:08
Brutální chyba hostující brankářky vyrovnává zápas, střela bez důrazu na bližší tyč.
29:26
Rychlé vysunutí hostující brankářky hatí slušnou střeleckou kombinaci. Hlavně šlo o slušnou kombinaci domácích, což je des vzácné.
26:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková, asistoval Pavlína Jancsóvá (2:3).
26:39
Hezká individuální akce střelkyně, nedůraz obránkyně a předčasná reakce brankářky přináší snížení.
25:46
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Lucie Kadlecová (1:3).
25:46
Hostující brankářka předvedla první povedenou nahrávku druhé třetiny.
25:41
První vážnější střela domácích.
24:57
Domácí branku ohrozila teč obránkyně.
24:51
Střela hostů z dálky přinesla trochu vzruchu.
23:48
Rekordem posledních minut se staly tři přesné přihrávky za sebou.
20:22
Rychlý výpad hostů po chybě domácích likviduje brankářka.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Chomutov 8, Litvínov 8.
18:46
Vyloučen hráč Tereza Trávníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:17
Dvě nedůrazné střely domácích rychle za sebou.
17:10
Hostující brankářka nadvakrát zachraňuje.
16:31
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:46
Po dalším šikovném nahození zachránila poslední domácí hráčka.
15:01
Skrytá střela hostů od půlky zaplachtila o něco výš.
13:46
Velká šance domácích, brankářka zasáhla na poslední chvíli.
13:12
Hostující brankářka ztratila míček ve skrumáži, střela byla zablokována a tečována mimo.
12:51
Chyba domácích a hostující střela šla nad.
12:09
Dvě chyby hostů na půlce za sebou přinesly domácím šanci, střela byla nepřesná.
11:51
Hostující hráčka šla sama, v rozhodující chvíli jí míček sjel z čepele.
11:17
Domácí se znovu nemohou usadit na útočné půlce.
10:41
Rychlý výpad domácích a opět hezký zákrok brankářky.
10:22
Hostující hráčky už zase zamykají domácí.
08:59
Špatné domácí bránění a rychlý semafor domácí brankářky.
08:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Tereza Urbášková (1:2).
08:28
Důraz před brankovištěm po chytrém nahození přináší hostům vedení.
07:28
Přečíslení domácích skončilo vlastní špatnou nahrávkou.
06:00
Hostující hráčky zamkli domácí, střele chyběl důraz.
04:49
Rychlá kombinace domácích, skvělý zásah hostující brankářky.
03:38
Rychlý výpad domácích středem přináší dvojitou šanci na zakončení. Napoprvé zasáhla brankářka, dorážka ze vzduchu nebyla přesná.
03:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Lucie Kalinová (1:1).
03:05
První vážnější akce hostů přinesla vyrovnání.
01:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Lenka Láryšová (1:0).
01:51
Další chyba hostů darovala domácím brejk. Na podruhé byl využit.
01:19
Hostující hráčky předvedly sérii chyb v rozehrávce.
00:24
První útok domácích a důrazná Krajčová se od mantinelu prodrala do šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Lucie Kadlecová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Marie Langová, Tereza Urbášková, Lenka Čiháková, Lucie Kalinová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Dominika Klímová, Klára Svobodová, Jitka Krajčová, Natálie Janouchová, Lenka Láryšová