1:1
4:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 03:11 Klára Minářová (Lucie Prokešová), 08:57 Pavla Poulová (Lucie Prokešová), 09:50 Klára Minářová (Barbora Zahradníková), 38:30 Barbora Zahradníková (Veronika Bekeová), 53:02 Lucie Svobodová (Lucie Prokešová), 55:41 Kristýna Minářová (Eva Juříková), 58:31 Kristýna Minářová, 58:41 Eva Juříková (Veronika Bekeová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 23:49 Zuzana Trávníková (Kristýna Šťastná)

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Jihlava 8:1
4. Klára Minářová, 9. Pavla Poulová, 10. Klára Minářová, 39. Barbora Zahradníková, 54. Lucie Svobodová, 56. Kristýna Minářová, 59. Kristýna Minářová, 59. Eva Juříková - 24. Zuzana Trávníková; rozhodčí: Karel Balla - Michal Háp; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 8 - Martina Miksová 25; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:0;
60:00
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH ALEŠ DEJDAR: Protrápili jsme sek vítězství. Dobývali jsme pevnost chyběla nám agresivita soupeř v podstatě povolil v posledních minutách vzhledem k jejich počtu podali obdivuhodný výkon. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. KOMENTÁŘ KAPITÁNKA HOSTÍ PETRA PRZECZKOVÁ: Ve druhé třetině jsme konečně přišli na styl, který nám vyhovuje bohužel však ke konci došly síly a výsledek tomu odpovídá Každopádně děkuji 7+1 statečným za výkon a soupeřům za zápas.
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČKA HOSTÍ: 91-Miksová Martina NEJLEPŠÍ HRÁČKA DOMÁCÍCH: 23-Prokešová Lucie
58:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Eva Juříková, asistoval Veronika Bekeová (8:1).
58:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová bez asistence (7:1).
55:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Eva Juříková (6:1).
53:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Lucie Prokešová (5:1).
50:00
Fanoušci podporují hráčky.
44:00
Tempo je rychlé.
43:00
Brankářka hostí si připisuje další zákrok.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé hrací části jsme mohli vidět důraznější hru z obou stran. Mýto pořád vede, ale Jihlavské hráčky se jen tak nevzdají. Zatím přetrvává čistá hra.
38:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Veronika Bekeová (4:1).
30:00
Důrazná hra.
28:00
Vysokomýtské hráčky si připravují střelu k zakončení.
27:00
Jihlavské hráčky spíše hrají obrannou hru než útočnou.
25:00
Hrací tempo začíná být rychlé.
23:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Kristýna Šťastná (3:1).
23:49
Hráčky hostí se trochu probraly a snižují skóre na 3:1.
20:00
20:00
19:59
Po první třetině jsme mohli vidět opatrnou hru hráček na obou stranách. Domácí hráčky mají 16 střel na bránu hostí. Hostí mají bohužel jen 3 střely a ani jedna z nich nebyla zakončena. Hráčky na střídacích lavičkách vypadají klidně. Doufejme, že ve druhé části uvidíme padat góly jako v první části.
18:00
Domácí brankářka si připisuje první zákrok.
16:00
Domácí hráčky kombinují.
14:00
Hra je opatrná.
12:00
Hráčky hostí se snaží ubránit tlaku Vysokomýtského útoku.
11:00
Rozehrávka před branou hostí nebyla zakončena gólem.
09:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Barbora Zahradníková (3:0).
09:50
Domácí hráčky se nám rozstřílely a vedou 3:0.
08:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Pavla Poulová, asistoval Lucie Prokešová (2:0).
08:57
Po dobře vyvedené hře domácí hráčky zvyšují skóre na 2:0.
06:00
Hra je vyrovnanější.
03:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Lucie Prokešová (1:0).
03:11
Domácí hráčky se brzy ujaly vedení.
02:00
V prvních minutách utkání můžeme vidět opatrnou hru hráček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Michal Háp.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Petra Przeczková, Monika Hadrabová, Kristýna Šťastná, Zuzana Trávníková
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Barbora Zahradníková, Martina Pokorná, Aneta Suchomelová, Kristýna Minářová, Klára Minářová