0:1
1:1
3:0
- : -
branky (asistence): 38:13 Michaela Žáková (Veronika Pohlodková), 41:40 Nikola Domonkosová (Anna Bachratá), 53:54 Nikola Domonkosová (Hana Štěrbová), 57:09 Michaela Žáková (Aneta Koláčková)
branky (asistence): 08:41 Sára Seevaldová (Barbora Maštalířová), 38:58 Nikol Šobáňová (Barbora Maštalířová)

itelligence Bulldogs Brno - Florbal Vsetín 4:2
39. Michaela Žáková, 42. Nikola Domonkosová, 54. Nikola Domonkosová, 58. Michaela Žáková - 9. Sára Seevaldová, 39. Nikol Šobáňová; rozhodčí: Jakub Cigl - Matěj Otáhal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 12 - Kateřina Šimková 28; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (R. Honc): Pro diváka určitě pohledný zápas, napínavý až do posledních minut. Povedl se nám vstup do zápasu, i když jsme nedokázali proměnit několik dobrých příležitostí. Soupeř hrozil především z protiútoků, které řešil velice přesvědčivě. Ve třetí třetině jsme ještě přidali a soupeře přehráli, navíc se nám podařilo vstřelit hned 3 branky. Soupeři děkujeme za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí (M. Kvapil): Do zápasu jsme šli s jedním cílem = ZKUŠENOST. Pro nás jsou všechny zápasy jen pro sběr zkušeností s cílem do budoucna. Myslím, že soupeř byl velice výborný, my se soustředili na obranu a vstřelení branek. Děkuji soupeři za výborné utkání.
60:00
59:33
Vsetínská hráčka opět vypíchla v oslabení míček, který nakonec odevzdala domácím
58:07
Vyloučen hráč Barbora Hnátková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:45
Dostálová se Žákovou - 2 na 1, bohužel překombinováno
57:09
Timeout Florbal Vsetín
57:09
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Aneta Koláčková (4:2).
53:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Hana Štěrbová (3:2).
47:35
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:15
Hezky vyřešená situace Pohlodkové v rohu, našla na hřišti další své spoluhráčky, bohužel bez gólu.
41:40
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Anna Bachratá (2:2).
41:40
Bachratá z rohu nahrála Domonkosové a ta konečně proměňuje šanci
40:00
40:00
Komentář hostujícího týmu: Do zápasu jsme šli s jedním cílem = ZKUŠENOST. Pro nás jsou všechny zápasy jen pro sběr zkušeností s cílem do budoucna. Myslím, že soupeř byl velice výborný, my se soustředili na obranu a vstřelení branek. Děkuji soupeři za výborné utkání.
40:00
Střely 10:3
40:00
39:57
Hezký zákrok před koncem druhé třetiny mladé Dvořáčkové
38:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Barbora Maštalířová (1:2).
38:58
Prosazují se vzápětí i hostující hráčky
38:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Veronika Pohlodková (1:1).
32:00
Po nepovedené snaze Brna o rychlou rozehru, získal Vsetín šanci na rychlý break, končící za mantinelem
27:00
Vsetínské hráčky nastoupily do druhé třetiny s více šancemi a častěji ohrožují domácí
17:55
Naštěstí Dvořáčková zasáhla ve správný čas na správném místě, celá hala zatajila dech na pár vtěřin
17:30
Přízemní střela Štěrbové
17:05
I vsetínské hráčky si hledají šance, ale domácí Dvořáčková je ihned spaluje
16:35
Domonkosová teď z rohu našla před brankou Žákovou, ta bohužel pálí jen do gólmanky