2:5
3:3
3:3
- : -
branky (asistence): 14:18 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 19:58 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 24:01 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 32:56 Anna Miholová (Nikola Vitebská), 34:36 Anna Miholová (Eliška Buchalová), 41:41 Lucie Košková (Eliška Buchalová), 53:29 Anna Miholová (Lucie Košková), 54:52 Lucie Linhartová (Lucie Košková)
branky (asistence): 02:53 Monika Jahodová (Petra Ondráčková), 04:00 Klára Jahodová (Martina Horáková), 06:27 Monika Jahodová (Klára Jahodová), 13:55 Kateřina Slezáková (Martina Horáková), 14:51 Monika Jahodová (Kateřina Slezáková), 20:21 Pavla Manová (Pavla Buráňová), 26:59 Klára Jahodová (Jana Pražáková), 30:07 Veronika Martincová (Pavla Manová), 47:16 Veronika Martincová (Jana Pražáková), 49:21 Petra Drápalová (Pavla Manová), 50:47 Klára Jahodová (Pavla Buráňová)

IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  8:11
15. Eliška Buchalová, 20. Denisa Dunajčáková, 25. Eliška Buchalová, 33. Anna Miholová, 35. Anna Miholová, 42. Lucie Košková, 54. Anna Miholová, 55. Lucie Linhartová - 3. Monika Jahodová, 5. Klára Jahodová, 7. Monika Jahodová, 14. Kateřina Slezáková, 15. Monika Jahodová, 21. Pavla Manová, 27. Klára Jahodová, 31. Veronika Martincová, 48. Veronika Martincová, 50. Petra Drápalová, 51. Klára Jahodová; rozhodčí: Jiří Němec - Vojtěch Škvrna; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Kristýna Vrkoslavová 17 - Tereza Harčárová 31; po třetinách: 2:5, 3:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes se nám to zvrhlo v přestřelku, rozhodně jsme nebyli horší než soupeř, ale ten dokázal potrestat každou naši chybu. Musíme neskutečně přitvrdit hlavně na naší půlce, abychom příště nedopadli stejně. Děkuji holkám za odmakaný víkend a soupeřovi děkujeme za hru a přejeme bezpečný návrat domů.
60:00
Střely na branku: 14:6
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Zápas rozhodla první třetina, rychlé góly. Hra se sice v průběhu vyrovnala, ale díky náskoku z první třetiny jsme dotáhly zápas do úspěšného konce. Děkujeme soupeřům za výbornou hru.
59:59
A je tu konec. Hra se ve třetí třetině odehrávala dle taktovky domácích, ale nestačilo to na gólový náskok hostí.
59:59
Zápas se odehrál bez větších zranění, ale pár karambolů tu bylo. Naražená čelist u domácích a hostí mají odřená kolena, ale naštěstí nic vážného.
59:15
Hra je tak rychlá, že nás začíná bolet za krkem. Golmanka hostí nyní vytáhla z rukávu parádní zákrok a vyráží kuličku do nebes.
57:10
Tomečková se sportovně přiznává k teči a rozhodčí upravuje své rozhodnutí. Rozehrávají hostí od branky domácích....hra se přelévá, jako voda v hrnci po špagetách.
56:00
Rozhodčí nyní promlouvá k hráčkám Dunajčákové a Slezákové, aby se zklidnily. Hra je krapet vyostřená, ale rozhodčí nedávají pro takové chování prostor.
54:52
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
54:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Linhartová, asistoval Lucie Košková (8:11).
53:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Lucie Košková (7:11).
53:20
Chumel před bránou domácích rozehnán a hradecké útočí na druhé půli. ......aaaa goooool!
50:47
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (6:11).
49:21
Timeout IBK Hradec Králové
49:21
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Manová (6:10).
48:06
Vyloučen hráč Nikola Vitebská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
47:16
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Jana Pražáková (6:9).
47:00
Nastal hezký florbalový a sportovní moment, kdy hráčka hostí vysekla míček hradecké golmance z ruky a dala gól. Pravda, to moc hezké není (a dost to i bolelo dle výrazu domácí brankářky), ale moment, který nastal poté ano. Rozhodčí se po poradě s kapitánkami obou týmů rozhodli gól neuznat a stav zůstává stejný.
46:26
Vyloučen hráč Kristýna Šarounová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:26
Přesilovka bez proměněné branky a nyní střela hostí prověřila Vrkoslavovou.
45:43
Knapová teď vypálila dělovku od půlky a golmanka hostí tak tak vyráží.
43:52
Vyloučen hráč Pavla Manová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
41:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Košková, asistoval Eliška Buchalová (6:8).
41:06
Vyloučen hráč Kateřina Slezáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:12
Trestné střílení družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators neproměnil Klára Jahodová.
40:12
Vyloučen hráč Alena Vašáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
40:12
Hráčka hostí končí na zemi po střetu s domácí Vašákovou a pojede se nájezd.
40:00
40:00
Střely na branku: 17:9
40:00
39:59
Vše je v pořádku, Aligators rozehrávají od poloviny a to je to poslední, co se v druhé části stane.
39:40
Dohnalová teď sportovně uklízí míček za mantinel, neboť se hráčka Aligators nemůže zvednout z palubovky.
38:46
Hradecké lvice teď ostřelují branku ze všech stran.
34:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (5:8).
34:36
A tak to byla gólová parádička! Únik Buchalové od půlky hřiště a u zadní tyčky už čekala Miholová se svou super hokejčičkou a v klídku dává další gól. Celá hala se probouzí nadšením a skandují už i zářivky na stropě.
34:20
Na obou stranách se odehrávají gólové šance, ale zatím nic.
32:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Nikola Vitebská (4:8).
32:56
A teď už to klaplo! Miholová z krásné otočky doráží za záda Harčárové.
32:50
Střelu Miholové nyní golmanka vyráží vysoko nad hlavy hráček...stále čekáme, kdy spadne...a už je dole a hraje se dál.
31:53
Střela Řezníčkové od pravého mantinelu (ne toho od Mattela, ale toho, co je vpravo) a následná dorážka Dohnalové opět neskončila v síti. Golmanka je velmi pohotová.
31:00
Manová posunula míček od mantinelu a Martincová už věděla co s míčkem udělat. Hostí přidávají další branku.
30:07
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Pavla Manová (3:8).
29:33
Ohrožení branky hostí. Hradeckým se nepodařilo dorazit a stav zůstává nezměněn.
26:59
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Jana Pražáková (3:7).
26:50
Úprk Miholové, míček jen těsně nenašel Buchalovou na druhé straně a hra se stáčí na polovinu domácích.
26:00
Přihrávka Řezníčkové z rohu našla Dohnalovou před brankou hostí avšak Dohnalové se nepodařilo míček propasírovat za záda Harčárové.
24:52
Útěk Koškové zastaven těsně za půlkou a hra se opět trochu vyostřuje.
24:04
Střela Buchalové končí za mantinelem, ale nyní našla tu správnou síť a stav se mění na 3:6.
24:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (3:6).
22:48
Hezká střela Peškové nekončí v síti, ale alespoň prověřila pozornost golmanky hostí.
21:15
Druhá část začíná negativně pro domácí celek a hra se odvíjí opět v rychlém tempu.
20:21
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Pavla Buráňová (2:6).
20:00
20:00
Střely na branku: 8:13.
20:00
19:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (2:5).
18:00
Oba týmy se dostávají do varu a hra se velmi rychle přelévá.
15:21
Vyloučen hráč Kristýna Šarounová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
15:15
aaaa bude se vylučovat
14:51
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (1:5).
14:20
Přiblížíme si obě gólové situace. Před brankou domácích došlo opět ke zmatkům a míček se odrazil od domácí hráčky a skončil za zády golmanky. V zápětí jsme byli svědky krásné situace, kdy Knapová posílá k mantinelu na Miholovou a ta z první dává na Buchalovou, která zasunula kulatý nesmysl do branky.
14:18
13:55
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Martina Horáková (0:4).
12:15
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:55
Vrkoslavová teď na třikrát vyráží míček z brankoviště a na druhé straně ihned ohrožuje branku hostí Miholová.
10:35
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, k vidění je celkem pěkná hra obou celků.
08:59
Teď krásný zákrok domácí golmanky Vrkoslavové, která se natáhla pro míček jak guma v teplácích a vyrazila míček k mantinelům.
08:20
Šitbořice si právě málem dorazily míček do branky, ale golmanka vytáhla míček z brankové čáry. Stav je neměnný.
06:27
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (0:3).
06:27
Nepřehledná situace před domácí brankou vyústila v gól.
05:41
Střela Koškové těsně minula branku hostí.
04:53
Hradec střídá a rozehrává u branky soupeře.
04:00
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Martina Horáková (0:2).
04:00
A opakuje se předešlá situace, rychlý brejk a Aligátorky vedou 2:0.
03:55
Opět lvice semkly soupeře na jeho polovině a rozhodčí píská sekání. Bude se rozehrávat u soupeřovy branky.
02:53
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Petra Ondráčková (0:1).
02:30
Zatím se hradecké hráčky drží na polovině soupeře, ale rychlý únik a Aligátorky střílí první gól.
01:00
Uběhla první minuta a už jsme viděli (vy ne) několik zajímavých momentů.
00:01
Už to začalo! Vítejte u dnešního utkání prvoligových týmů IBK HK a FBC Aligators Šitbořice!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a Vojtěch Škvrna.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Pavla Buráňová, Petra Drápalová, Pavla Manová, Veronika Martincová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Kristýna Vrkoslavová; hráči v poli: Monika Pešková, Lenka Řezníčková, Markéta Dohnalová, Kristýna Šarounová, Alena Vašáková