- : -
FBC Příbram
FBC Příbram
branky (asistence): 02:30 Jakub Dvořák (Martin Lukeš)
branky (asistence): 02:03 Petr Körner (Ondřej Budek), 04:40 Matěj Surák (Tomáš Janouškovec), 05:25 Petr Procházka (Ondřej Budek), 10:47 Jakub Vandák (Jakub Albrecht), 16:54 Marek Firla (Matěj Surák), 19:49 Jiří Trnka (Matěj Zicho), 22:37 Václav Lauda (Jakub Vandák), 29:59 Petr Procházka (Ondřej Budek), 38:30 Petr Procházka (Ondřej Budek), 51:46 Ondřej Budek (Petr Körner)

FBC Příbram - Florbalová škola Plzeň 1:10
3. Jakub Dvořák - 3. Petr Körner, 5. Matěj Surák, 6. Petr Procházka, 11. Jakub Vandák, 17. Marek Firla, 20. Jiří Trnka, 23. Václav Lauda, 30. Petr Procházka, 39. Petr Procházka, 52. Ondřej Budek; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tomáš Řepík ? - Tomáš Strolený ?; po třetinách: 1:6, 0:3, 0:1;
60:00
58:10
Vyloučen hráč Vlastimil Buchta družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:00
Závar před brankou Plzně a dva pokusy o střelu končí jen u mantinelu.
51:46
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Körner (1:10).
51:46
Plzeň zkrátka závary před brankou soupeře zvládá lépe než domácí a z dalšího opět proměňuje šanci v gól.
51:09
Stejný hráč na své půlce hřiště vzápětí krásně blokuje střelu soupeře.
50:35
Bodický (Příbram) neproměňuej ajsnou tutovku před bránou soupeře ve vlastním oslabení.
49:23
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva FBC Příbram na 2 minuty za sekání.
48:00
Příbrami se daří v první půli třetí třetiny srovnat tempo se soupeřem.
40:00
40:00
38:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Procházka, asistoval Ondřej Budek (1:9).
38:30
Plzeň jde do rychlého protiútoku, příbramští se nestačí vracet, je to tři na dva a situace končí gólerm. Plzeň zvyšuje na 9:1.
38:07
Zazvonila tyčka příbramské branky.
33:10
Plzeň málem opět skóruje, odkrytou bránu osamocený hráč Plzně ale netrefil.
29:59
29:00
Plzeň opět začíná hrát svoji hru a začíná zatlačovat domácí na jejich polovinu.
27:40
Střelu k tyči ale nakonec vysílá Plzeň, gólman Tomáš Řepík chytá.
26:59
Hra se začala přelévat ze strany na stranu, Příbram začíná konečně v zápase lehce zlobit soupeře.
22:37
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Václav Lauda, asistoval Jakub Vandák (1:7).
22:37
Plzeň po zmatku v obraně Příbrami zvyšuje přes les hráčů na 7:1.
20:00
20:00
19:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jiří Trnka, asistoval Matěj Zicho (1:6).
19:49
Jern co se Plzeň vymanila ze sevření, jde do útoku a překonáví gólmana Příbrami a zvyšuje na 6:1.
19:21
Ke konci první třetiny se Příbra, drží delší dobu u soupeře před bránou, ale marně.
16:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Marek Firla, asistoval Matěj Surák (1:5).
16:54
Plzeň ještě více zvyšuje náskok a odskakuje na rozdíl 4 gólů. 5:1
14:00
Není uznán gól Příbrami pro hru nohou.
10:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jakub Vandák, asistoval Jakub Albrecht (1:4).
10:47
Krátce poté, co Příbram nevyužila přesilovku, se daří Plzni zvýšit náskok, Plzeň - Příbram 4:1.
07:58
Vyloučen hráč Vlastimil Buchta družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:58
Příbram má šanci vyrovnat, je vyloučen plzeňský Vlastimil Buchta.
05:25
05:25
První třetina je na góly mimořádně štědrá, Plzeň zvyšuje náskok na 3:1.
04:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Tomáš Janouškovec (1:2).
04:40
Hosté jdou opět do vedení. 2:1
02:30
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Martin Lukeš (1:1).
02:30
Domácí vyrovnávají obratem. 1:1
02:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Körner, asistoval Ondřej Budek (0:1).