3:2
2:0
1:3
- : -
branky (asistence): 00:27 Filip Hušek (Marek Čížek), 11:39 Filip Hušek (Tomáš Pokorný), 15:38 Matěj Mikšovský, 22:55 Filip Hušek (Tomáš Koldinský), 29:51 Matěj Mikšovský (Vít Heger), 59:09 Tomáš Pokorný
branky (asistence): 02:13 Marek Kovář (Ondřej Bachtík), 04:43 Filip Geisler (Ondřej Bachtík), 42:33 Ondřej Bachtík (Ondřej Nosek), 54:46 Ondřej Bachtík (Jonáš Mědílek), 59:47 Ondřej Nosek (Marek Kovář)

FbC Hradec Králové - Florbal Náchod 6:5
1. Filip Hušek, 12. Filip Hušek, 16. Matěj Mikšovský, 23. Filip Hušek, 30. Matěj Mikšovský, 60. Tomáš Pokorný - 3. Marek Kovář, 5. Filip Geisler, 43. Ondřej Bachtík, 55. Ondřej Bachtík, 60. Ondřej Nosek; rozhodčí: David Kytler - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 115; zásahy brankářů: David Šimeček 21 - Daniel Meduna 19; po třetinách: 3:2, 2:0, 1:3;
60:00
59:59
Komentář hostů: Vyrovnané utkání, které rozhodla produktivita domácích. Pro nás jenom plus, před sezonou musíme pracovat ještě intenzivněji. Díky soupeři za utkání. Komentář domácích: Děkuji týmu za skvěle odvedenou práci. Zaslouženě jsme si došli pro postup.
59:59
Nejlepší hráči utkání: FbC Hradec Králové - Filip Hušek, Florbal Náchod - Ondřej Bachtík
59:47
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Nosek, asistoval Marek Kovář (6:5).
59:09
Timeout Florbal Náchod
59:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (6:4).
59:09
Pokorný skóruje do prázdné branky a přibližuje Hradec k výhře.
55:00
Do konce utkání zbývá posledních 5 minut a je zaděláno na pořádné drama.
54:46
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (5:4).
50:55
Hradec trpělivě brání nápor hostů a čeká na otvírající se mezery v náchodské obraně.
45:43
Náchod se pouští do ostrého napadání, zatím bez změny na skóre.
42:33
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Nosek (5:3).
41:38
Poslední třetina začíná z ostra už od úvodních vteřin.
40:00
40:00
38:07
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:59
Třígólový náskok domácích přidal zápasu na obrátkách. Oba týmy mají více střeleckých příležitostí.
29:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Vít Heger (5:2).
29:51
Efektivita v přesilových hrách zatím jednoznačně na straně domácích.
29:00
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
26:17
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
25:44
Odložené vyloučení umožňuje Náchodu hru v 6 hráčích v poli.
22:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Tomáš Koldinský (4:2).
22:55
Filip Hušek využívá další přesilovou hru Hradce a kompletuje hattrick.
21:51
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
První třetinu Hradec vyhrává poměrem 3:2.
18:04
Hradec je po vedoucím gólu aktivnější a nepouští Náchod k míčku.
15:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (3:2).
15:38
Po ztrátě Náchoda se přesnou střelou prosazuje Matěj Mikšovský, a Hradec se tak ujímá vedení.
11:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Tomáš Pokorný (2:2).
11:39
Z tlaku hradeckých Innebandytos pramení druhá branka Huška, který srovnává na 2:2.
09:55
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hrubost.
07:16
Přesilová hra Náchoda by ještě potřebovala doladit. Nepřesnost na hokejkách nepouští hosty do větších šancí.
06:24
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
06:24
Utkání se odehrává ve slušném tempu, šance na obou stranách.
04:43
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Bachtík (1:2).
02:13
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Marek Kovář, asistoval Ondřej Bachtík (1:1).
02:13
Po krátké chvíli Náchod odpovídá golem do Šimečkovi brány.
00:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Marek Čížek (1:0).