4:1
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 07:39 Petr Zabloudil (Michal Trnečka), 10:33 Jan Smička (Marek Judas), 15:33 Marek Vlček (Tadeáš Foltýn), 19:36 Jan Smička (Marek Maťcha), 41:41 Tadeáš Foltýn (Marek Judas), 51:20 Jakub Krnáč (Jan Smička)
branky (asistence): 18:00 Tomáš Pešek (Lukáš Roztočil), 46:41 Lukáš Zelenka (Petr Liška), 58:12 Jan Sláma

SK K2 Prostějov - TJ Sokol H. Brod 6:3
8. Petr Zabloudil, 11. Jan Smička, 16. Marek Vlček, 20. Jan Smička, 42. Tadeáš Foltýn, 52. Jakub Krnáč - 19. Tomáš Pešek, 47. Lukáš Zelenka, 59. Jan Sláma; rozhodčí: Tomáš Hruška - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:7 + Patrik Kučera 10; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 13 - Jakub Hozlár 28; po třetinách: 4:1, 0:0, 2:2;
60:00
59:59
Komentář vedoucího Havlíčkova Brodu: Domácí vyhráli zaslouženě. Dokázali trestat a využívat naše chyby. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.
59:59
Počet střel ve třetí třetině: Prostějov - 14, Havlíčkův Brod - 7
59:59
Komentář trenéra Prostějova: Viděli jsme pěkný zápas, měli jsme více šancí a také jsme jich více využili. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do sezóny.
59:59
Celkový počet střel: Prostějov - 34, Havlíčkův Brod - 16
59:59
Utkání je u konce a domácí Prostějov tak postupuje!
59:45
Kratochvíl selhal v další tutovce a skóre se tak již asi nezmění.
59:19
Prostějov se moc dopředu nežene a hlídá si vítězství.
58:50
Vyloučen hráč Marek Müller družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:50
Müller teď předvedl hodně tvrdý zákrok, za který si vysloužil dvě minuty.
58:12
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Jan Sláma bez asistence (6:3).
58:12
Sláma si teď pohrál se dvěma obránci Prostějova, položil si gólmana a pohodlně skóruje. Krásná branka.
57:03
Prostějov má díky faulu příležitost standartní situace ze zajímavého místa. Ovšem vinou špatné rozehrávky se míček ocitá v rohu, na holích ho tak má soupeř.
56:04
Brod ale bojuje i dál a snaží se alespoň korigovat. Ovšem žádnou vyloženou šanci si zatím nevytvořil.
55:10
Prostějov drží míček na hokejkách a hlídá si výsledek zápasu.
54:18
Již při hře pět na pět se Prostějov díky sérii dlouhých, rychlých přihrávek dostává do pěkné šance. Judas poslal míček po mantinelu na Zabloudila, ten jej poslal na druhou stranu na volného Trnečku a ten střelou míří nad.
53:48
Prostějovu se přesilovky prostě nedaří a Brod se v pohodě brání a místy hrozí z brejku.
52:52
A Brod si tvoří tutovku v oslabení! Pešek našel krásnou přihrávkou Slámu, který střelou nechal vyniknout Krátkého. Tato šance volala po proměnění.
51:55
Vyloučen hráč Petr Liška družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:55
Foltýn poslal centrovaný míč do brankoviště, ideálně na hlavičku. Tento míček si ovšem ze vzduchu vysokou holí stáhl Liška a máme tu tak další vyloučení.
51:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jan Smička (6:2).
51:20
Machač vybojoval míček pro Krnáče, který bombou z otočky skóruje pod tyčku!
50:12
I přes řadu šancí Prostějov dvojnásobnou přesilovku nevyužil.
48:06
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:06
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H. Brod na 10 minut za nesportovní chování.
48:06
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
48:06
A máme tu několik vyloučení, z nichž to druhé bylo opravdu zbytečné. Patrik Kučera zlomil hůl a následné emoce již neunesl.
47:39
Brod se nadechuje k náporu. Ovšem faul posílá míček na hole Prostějova.
46:41
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Petr Liška (5:2).
46:26
Havlíčkův Brod oslabení umí a pozorně brání.
46:26
A Brod se prosazuje v oslabení! Pár dlouhými přihrávkami se hráči Brodu dostali do pásma a Zelenka prostřeluje Krátkého do levého horního růžku.
45:55
Vašut to vzal nyní na sebe a navedl si míček na střed. Jeho pěkná střela mezi tyče však nemířila.
45:12
Na začátku přesilové hry se ovšem dostávají hosté, které musel vychytat Krátký.
44:57
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
44:57
Již třetí přesilová hra Prostějova. Dočkáme se konečně využití?
43:56
Tak co teď nedal Kratochvíl, to se jen tak nevidí.Foltýn jej našel milimetrovým pasem na malém brankovišti a místo uklizení míčku do prázdné brány Kratochvíl trefuje tyčku.
41:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tadeáš Foltýn, asistoval Marek Judas (5:1).
41:41
Nedáš - dostaneš v praxi. Hosté místo zkorigování skóre kapitulují po páté.
41:19
Výtečný zákrok Krátkého! Král ztratil míček v obraně a před Krátkým tak byli dva osamocení útočníci. Krátký ovšem střelu vykryl a soupeř se již k zakončení nedostal.
40:32
Smička měl na holi hattrick. Ve vyložené šanci ale trefil dobře postaveného Hozlára.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Prostějov - 9, Havlíčkův Brod - 6
39:59
Druhá třetina nám žádnou branku nepřinesla, ale i tak jsme byli svědky zajímavých příležitostí na obou stranách. Prostějov byl ze začátku třetiny lepším týmem, ovšem postupem času Brod začal více tlačit a ke konci třetiny Prostějovu dosti zatápěl. Čeká nás tedy velmi zajímavá třetí třetina.
39:57
Brod je ke konci zápasu opravdu nebezpečný a tvoří si šance. Prostějov zatím všechny zvládá bránit a čeká na vysvobození v podobě sirény oznamující konec druhé třetiny.
39:06
Brod nyní velmi kouše a Prostějov se musí dostat znovu do zápasu.
38:37
Liška si našel míček ve vzduchu, ale nedokázal jej nasměřovat do branky. Míček si tak vzal Krátký.
38:22
Krátký byl při střele Brodu opět pozorný.
37:02
Brod měl nyní velkou šanci, kdy se jeden z jeho útočníků prodral přes obránce Prostějova až před brankáře. Při zakončení neměl ovšem dostatek místa a stav zůstal nezměněný.
36:48
Havlíčkův Brod ubránil i další oslabení.
36:17
Vašut našel křižnou přihrávkou přes tři hole Vlčka, toho však vychytal Hoznár.
35:35
Prostějov se drží v pásmu, ale nemůže najít prostor ke střele.
35:03
Na zemi skončil opět Sláma a hra tak stojí.
34:43
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za hrubost.
34:43
Čermák poslal do hrazení hráče Prostějova a odsedí si tak dvě minuty.
33:56
Brod při snaze o založení útoku přišel o míček a ke střele se tak dostal Smička, který trefil rameno Hozlára.
32:37
Kratochvíl dobře vybojoval míček pro Foltýna, ten křižnou přihrávkou vybídl ke skórování Vlčka, tomu ovšem míček skočil a přesně tak nezakončil.
31:43
Hraje se ve středu hřiště a čekáme na nějakou větší šanci. K slaboučké střele se nyní dostal z půle hřiště Brod. Ovšem po zemi letící míček nenadělal Krátkému žádný problém.
30:41
Nahození Roztočila si málem do brány srazil Král.
29:28
Na brankáře šel nyní i Foltýn, ten měl ovšem složitější situaci a i s ním si Hozlár poradil.
28:52
Skvělá akce Smičky! V situaci dva na jednoho s Foltýnem se rozhodl přejít přes obránce a šel sám na brankáře, který ovšem vytáhl parádní zákrok. Smička si tak na hattrick musí počkat.
28:02
Machač ztratil při zakládání útoku míček a do šance se tak řítil Pešek. Ten se ovšem dostal z úhlu a Krátký si tak střelu pohlídal.
27:15
Další dobrý zákrok brankáře Brodu.
27:10
Vašut vystřelil tvrdě z úhlu, jeho povedenou střelu však maskou vyráží Hozlár.
26:33
Vlček nyní dobře vytvořil šanci pro Kratochvíla, který trefil před bránou stojícího obránce.
25:54
Po jednom ze soubojů zůstává na hřišti ležet Sláma, rozhodčí nepíská a do šance se tak dostal Prostějov. Smička však trefil jen boční síťku.
25:19
Po dvou faulech na obou stranách jde na míč Prostějov.
24:45
Brod je v plném počtu.
24:02
Souhra trojice Vlček, Krnáč, Smička vedle ke střele na pozorného brankáře Brodu.
23:32
Prostějov se nemůže usadit v pásmu. Brod zatím dobře brání.
22:45
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
22:40
Prostějov byl ve výhodě, Trnečkova střela šla však mimo a bude se tedy vylučovat.
22:15
Prostějov je opět v pásmu a vynutil si vyloučení!
21:16
Prostějov teď krátce po sobě udělal dva fauly a Brod měl k dispozici zajímavou standartku. Ovšem žádné ohrožení z ní nebylo.
20:40
Prostějov drží hosty pod zámkem. Smička se dostal ke střele, která mu ovšem sjela a trefil obránce. Od něj se míček zajímavě odrazil, ale cestu do brány si nenašel.
20:18
Útočník Havlíčkova Brodu se dostal k nebezpečné střele, ta ovšem míří mimo tři tyče.
20:01
Opět upozorňujeme diváky, že na našich oficiálních facebookových stránkách naleznete živý obrazový přenos.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Prostějov - 11, Havlíčkův Brod - 3.
19:59
Máme tu konec první části. Prostějov byl jasně lepším týmem a po zásluze tak vede. Uvidíme s čím vyrukuje Havlíčkův Brod ve druhé třetině.
19:36
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Marek Maťcha (4:1).
19:36
Prostějov se i tak raduje! Navrátivší se Nor Smička prostřeluje brankáře.
19:13
A Prostějovu mohlo být veseleji. Smička nahrál Zabloudilovi, který kdyby trefil míček normálně, tak trefuje prázdnou branku. Míček mu ovšem na holi poskočil a šance zůstala nevyužita.
18:31
Trnečka byl poslán do mantinelu. Z následné rozehrávky však nic nebylo.
18:00
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Roztočil (3:1).
18:00
Brodu stačil i malý prostor a slaví svoji první branku.
17:45
Brod teď dobře napadal rozehrávku Prostějova a jde na míček.
17:10
Vašut našel na středu hřiště Krnáče a ten z první trefil betony hostujícího brankáře.
16:39
Brod teď zatápěl prostějovským obráncům za brankou, ale míček i tak nevybojoval.
15:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Tadeáš Foltýn (3:0).
15:33
Tak to byla paráda! Sám faulovaný Vlček rozehrál standartku na blízko z Vašutem, vzal si míček a z úhlu ho poslal do pravého horního rohu!
15:19
Vlček vybojoval faul v rohu a je tu šance.
14:11
Brod teď přešel po rychlé souhře přešel do útoku, ale střelou trefil pouze připraveného obránce.
12:59
Prostějov skvěle v obraně drží pásmo a Brod se do něj nemůže dostat. Přichází nahození, faul a míček má opět Prostějov.
12:24
Brod jde na míček. Uvidíme, jestli se dostane do nějaké šance.
10:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Marek Judas (2:0).
10:33
Prostějov dobře rozehrál standartní situaci z kraje hřiště. Judas poté našel křižnou přihrávkou norskou akvizici Smičku a ten trefil prázdnou branku.
08:44
Prostějov hraje zatím výborně. V obraně je pozorný a v útoku si připravil již pár šancí.
07:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Michal Trnečka (1:0).
07:39
Trnečka krásně našel křižnou přihrávkou osamoceného Zabloudila, který střelou z první uklidil míč do odkryté brány.
07:09
Oba týmy již po několikáté předvedly hezké gesto fair-play a přiznaly se k tečím, čímž opravily výroky rozhodčích.
06:30
Prostějov pozorně brání a soupeře k ničemu moc nepouští.
05:32
Pro naše příznivce jsme nachystali i obrazový přenos, který naleznete na našich oficiálních facebookových stránkách!
04:34
Prostějov drží míček a kombinuje, ovšem bez nějaké šance.
02:55
Vlček našel kolmou přihrávkou Trnečku, který nezakončil přesně.
02:30
Brod měl k dispozici zajímavou standartní situaci od mantinelu. Rozehra se nepodařila a Prostějov šel na míček.
02:10
Máme zde první střelu zápasu, o kterou se postaral domácí Krnáč. Trefil však střed brány, kde byl připravený brankář Havlíčkova Brodu.
01:21
Prostějov drží míček a snaží se dostat do pásma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H. Brod: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Lukáš Roztočil, Petr Liška, Tomáš Pešek, Jan Sláma
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Marek Maťcha, Michal Vašut, Jakub Krnáč, Robert Machač, Jan Smička