1:5
- : -
FBC SLAVKOV
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 10:31 Marek Šmerda (Marcel Knesl), 50:47 Dominik Horák (Jakub Holomek)
branky (asistence): 05:37 Jakub Zatloukal (Lukáš Blizňák), 20:05 Lukáš Blizňák, 29:43 Jakub Mrnuštík, 40:21 Lukáš Blizňák (Zdeněk Křivák), 43:34 Lukáš Blizňák, 44:22 Jakub Mrnuštík, 45:26 Lukáš Blizňák, 53:41 Michal Bartík (Petr Gajdošík)

FBC SLAVKOV - SK Březolupy 2:8
11. Marek Šmerda, 51. Dominik Horák - 6. Jakub Zatloukal, 21. Lukáš Blizňák, 30. Jakub Mrnuštík, 41. Lukáš Blizňák, 44. Lukáš Blizňák, 45. Jakub Mrnuštík, 46. Lukáš Blizňák, 54. Michal Bartík; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Jan Chlud ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:5;
60:00
58:55
Vyloučen hráč Petr Gajdošík družstva SK Březolupy na 2 minuty za hrubost.
53:41
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Michal Bartík, asistoval Petr Gajdošík (2:8).
50:47
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák, asistoval Jakub Holomek (2:7).
49:03
Vyloučen hráč Jakub Mrnuštík družstva SK Březolupy na 2 minuty za blokování hokejky.
45:26
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Lukáš Blizňák bez asistence (1:7).
44:22
Timeout FBC SLAVKOV
44:22
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Jakub Mrnuštík bez asistence (1:6).
43:34
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Lukáš Blizňák bez asistence (1:5).
40:21
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Zdeněk Křivák (1:4).
40:00
40:00
30:04
Vyloučen hráč Michal Šopík družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání.
29:43
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Jakub Mrnuštík bez asistence (1:3).
20:05
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Lukáš Blizňák bez asistence (1:2).
20:00
20:00
10:31
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Marek Šmerda, asistoval Marcel Knesl (1:1).
09:44
Vyloučen hráč Josef Blaha družstva SK Březolupy na 2 minuty za hra rukou.
05:37
Branku družstva SK Březolupy vstřelil Jakub Zatloukal, asistoval Lukáš Blizňák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Březolupy: brankář: Jan Chlud; hráči v poli: Zdeněk Křivák, Josef Blaha, Petr Gajdošík, Jakub Zatloukal, Lukáš Blizňák
00:00
Line-up domácích FBC SLAVKOV: brankář: Jan Šícha; hráči v poli: Michal Šopík, Jan Trávníček, Dominik Horák, Michal Drápal, Jakub Holomek