0:2
- : -
Orka
branky (asistence): 32:37 Martin Perháč
branky (asistence): 39:28 Ondřej Tichý (Patrik Totzauer), 44:43 David Hendrich (David Novotný), 49:10 Martin Mikšovský (Michal Šeda)

ASK Lovosice - LFP - Orka 1:3
33. Martin Perháč - 40. Ondřej Tichý, 45. David Hendrich, 50. Martin Mikšovský; rozhodčí: David Scholz - Josef Monzer; vyloučení: 6:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 22 - Vojtěch Nockin 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:2;
60:00
55:56
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Pavel Kadlec.
55:56
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva Orka na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
49:10
Branku družstva Orka vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Michal Šeda (1:3).
44:43
Branku družstva Orka vstřelil David Hendrich, asistoval David Novotný (1:2).
44:03
Vyloučen hráč Lukáš Hruza družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
39:28
Branku družstva Orka vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Patrik Totzauer (1:1).
34:30
Vyloučen hráč Pavel Kadlec družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
34:30
Vyloučen hráč David Novotný družstva Orka na 2 minuty za nesportovní chování.
32:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Perháč bez asistence (1:0).
30:36
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
30:36
Vyloučen hráč David Hendrich družstva Orka na 2 minuty za hrubost.
27:30
Aktuální bodový stav vzbuzuje u obou týmů velice agresivní hru.
26:00
Vyloučen hráč Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
13:55
Vyloučen hráč David Novotný družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře.
13:55
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
09:05
Hosté se snaží všemi silami využít oslabení domácího týmu, ale skórovat se jim nepovedlo.
07:06
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:50
Zlý muž lovosické eskadry Tomáš Rudolf nedal soupeři za brankou šanci a s přehledem získává míček pro domácí