0:1
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 24:14 Ondřej Rácz (Antonín Spal), 32:50 Vítek Plešmíd (Jiří Lizec)
branky (asistence): 05:09 Erik Štěrba (Martin Žemlička), 33:05 Pavel Bulín (Erik Štěrba), 36:45 Martin Žemlička (Jiří Prokop)

FbC Red Dragons Hořovice - FBC DDM Kadaň 2:3
25. Ondřej Rácz, 33. Vítek Plešmíd - 6. Erik Štěrba, 34. Pavel Bulín, 37. Martin Žemlička; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt 35 - Radek Baláček 13; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:0;
60:00
59:59
Utkání nám končí. Nakonec vítězí Kadaň, která byla určitě herně i střelecky lepší. Ale Draci se rozhodně nemají za co stydět.
59:44
Vyloučen hráč Martin Odlas družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:44
A ještě naděje pro Draky, budou hrát v posledních vteřinách přesilovku.
59:44
Signál při standardce RDH. Plecitý mohl být hrdinou, ale přestřelil.
59:08
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
59:08
52 vteřin do konce, rozehrávají Hořovice, povede se jim vyrovnat?
59:08
Trenérka Veronika Kopová si bere time-out. Hráči červených už se radí v hloučku u střídačky.
58:30
Kadaň zkušeně drží míček ve své moci.
58:00
Začala nám závěrečná dvouminituvka
56:45
Šance na obou stranách. Nejprve střela Vala a poté nebezpečně na druhé straně pálil Hanzlíček.
56:00
Poslední čtyři minuty třetí části, Draci to nebalí a i nadále bojují o senzační výsledek proti soupeři hrajícím o mnoho soutěží výše.
54:50
Teď se do nadějné pozice vytočil Plešmíd, ale hradbu těl před sebou neprostřelil. Před dotírajícím Valem stačili obránci míček včas uklidit.
52:40
Teď zahrozila Kadaň, ale míček naštěstí jen prosvištěl těsně vedle levé tyče.
51:50
Plecitý si teď vybojoval šanci, ale jeho střela skončila jen na nohou obránce Kadaně.
50:35
A opět Draci v akci, tentokráte mohl vyrovnat Rácz, jeho střelu ale Baláček opět pozorný.
49:50
Valo opět vyšil kličky na středu a zamotal hlavu soupeřům, následná střela Lizce končí v náruči brankáře.
48:37
Sojka skočil z trestné lavičky rovnou pro špatnou rozehrávku obránců Katů, ale velikou šanci ani nadvakrát neproměnil. Velká škoda pro Draky.
47:05
Fantastický zákrok Schmidta, který se bleskurychle přesunul od tyče k tyči a chytá tak jasný gól.
46:30
Vyloučen hráč Adam Sojka družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
46:30
Přesilová hra se Katům moc nepovedla. Jenž hned vzápětí se hosté mohou pokusit o nápravu, když je za hrubost vyloučen Adam Sojka.
43:28
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:28
Bohužel po vyloučení Dušana Vala se Hořovice dnes podruhé budou bránit přesilové hře.
42:14
Již třetí střela na branku RDH, Kadań stupňuje svůj tlak.
41:17
Schmidt teď opět čaruje, když z bezprostřední blízkosti vychytal velkou šanci Kadaně. Následně všem zatrnulo, když Ondra zůstal ležet v brankovišti. Ale vše bude snad v pořádku, za potlesku tribun opět zaujal svůj postoj mezi tyčemi.
40:40
Obraz hry je zatím stejný jaký byl na konci druhého dějství, Kadaň drží balonek na svých holích.
40:01
Začala nám třetí třetina utkání.
40:00
40:00
39:59
Druhá část byla na branku bohatší. Ale rozdíl skóre je stejný jako po prvním dějství, tedy o jednu branku ve prospěch Kadaně. Ta i ve druhé části jasně vládla ve statistice střel a 12 ku 7.
38:55
Jednoznačně nejvíce zmiňované jméno je dnes Ondřej Schmidt, který v brance opět vytáhl na malém brankovišti výborný zákrok.
38:12
Kadaň i nadále drží míček na svých holích, ale se střelbou někdy až zbytečně váhá. Stav je tak i nadále 2:3 z pohledu domácích.
36:45
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Jiří Prokop (2:3).
36:45
A tlak se jim podařilo proměnit i v branku. Rychlou souhru zakončil Źemlička.
36:00
Iniciativa se vrací opět na hole hostujících Katů, kteří teď v dlouhé pasáži svírají domácí na jejich polovině.
33:05
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Pavel Bulín, asistoval Erik Štěrba (2:2).
33:05
Bohužel se domácí z vedení radovali jen 15 vteřin. Chybu v rozehrávce soupeř nemilosrdně trestá a je znovu vyrovnáno.
32:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Jiří Lizec (2:1).
32:50
To jsou věci! Dragons jdou do vedení! Přečíslení tři na jednoho vyřešil Lizec přihrávkou z levého křídla na úplně volného Plešmída na druhé straně a Hořovice vedou.
31:10
Valo tradičně umotal dva soupeře a předložil krásnou přihrávku na Lizce, chyběli jen centimetry!
30:30
Utkání se nám přehouplo do druhé poloviny a za Schmidtem zvoní tyčka!
29:18
Rácz teď ztratil balonek u mantinelu, z následné šance naštěstí soupeř mířil nad.
28:16
Ubráněná přesilovka a Drakům rostou křídla. Další veliká šance Lizce, ale ani tentokráte se skóre nemění.
27:10
Obrovská šance Red Dragons. Plešmíd vypíchl míček obránci a sám se řítil na Baláčka, který jeho bekhendovou kličku vystihl. To je škodaa..
26:12
A Kati už staví přesilovkový deštník. Následně nebezpečnou střelu opět likviduje Ondřej Schmidt.
25:51
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:51
Lukavský teď nasadil strom soupeři a jde si za bráněni ve hře na dvě minuty odpočinout.
24:14
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Antonín Spal (1:1).
24:14
A máme vyrovnáno! Spal nejprve vybojoval u mantinelu, rychlým pohybem se posunul na polovinu soupeře a jeho přihrávku krásnou střelou švihem na bližší tyč zužitkoval Rácz.
22:45
Do útoku se vydal kompletní Valův útok a jeho vedoucího ve slibné šanci zastavil až brankář.
21:23
Klíště si připisuje první zákrok, když kryl střelu Kadaně od "modré".
20:01
Druhá třetina právě začala.
20:00
20:00
19:59
Třetina nám skončila. Střely hovoří jednoznačně pro hostující Kadaň, která vystřelila 14x, Hořovice jen 4x.
19:00
Kadaň má jasnou územní převahu, ale bez gólového efektu. Hořovice hrozí zejména z rychlých protiútoků, ale do opravdu velké šance se již dlouho nedostali.
16:10
Po jedné střele na každé straně, ale skóre se nemění.
14:15
Klíště teď vytahuje další parádní zákrok a drží tak Draky na dostřel jediné branky.
13:30
Lukavský teď ukazuje, že se nikdo nebude dnes divit, když dostane naloženo.
12:10
Kadaň má teď míček na svých holích daleko častěji, ale je to bez zakončení.
11:15
Rychlý kontr Hořovic zakončuje střelou mimo Rácz.
08:00
Teď však Schimdt předvedl, proč se mu říká Klíště. Skvělým zákrokem zlikvidoval velkou šanci hostujícího týmu.
07:47
A opět v akci gólman domácích, když mu však míček, pro něj netypicky odskakuje, ale Štěrba jeho zaváhání nepotrestal.
07:27
Prokop teď střelou z výběhu jen těsně přestřeluje Schmidtovu branku.
05:09
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (0:1).
05:09
A bohužel platí otřepané nedáš, dostaneš. Z protiútoku Draci inkasují, když po střele z křídla otevírá skóre Štěrba.
03:10
Teďse Rácz řítil ve dvojici s Fišerem na jediného obránce Katů, ale prováhal vhodný okamžik pro přihrávku.
02:05
Zatím jsou aktivnější překvapivě domácí.
00:20
V první veliké šanci se ocitl Fišer, ale brankáře nepřekonal.
00:01
Úvodní buly vyhrává Kadaň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kadaň:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání druhého kola poháru Čfbu z nového svatostánku Red Dragons Hořovice. Draci dnes změří síly s Katy Kadaň. Onlinem Vás dnes provede Jiří Vašák. Ale nebojte, o vtipné komentáře Matěje Pužmana, které jistě znáte z kola prvního, nebudete ochuzeni. Mates je v naší časoměřičské kukani, společně se sličnou časoměřičkou Niky. Oba týmy se již rozcvičují v plné polní. Také hlediště se zaplňuje, čeká se hojná účast.