3:2
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 09:27 Radim Zbránek, 12:22 Michal Konečný (Daniel Miczek), 18:38 Josef Koranda, 31:42 Michal Konečný (Milan Fojt), 55:51 Josef Koranda (Patrik Dočkal)
branky (asistence): 05:08 Tomáš Krátoška (Matěj Doubek), 18:12 Milan Buřič (Matěj Doubek), 39:59 Matěj Doubek, 42:39 Michal Hošek (Matěj Doubek)

FBC Playmakers Prostějov - Pacovští Honzíci 5:4
10. Radim Zbránek, 13. Michal Konečný, 19. Josef Koranda, 32. Michal Konečný, 56. Josef Koranda - 6. Tomáš Krátoška, 19. Milan Buřič, 40. Matěj Doubek, 43. Michal Hošek; rozhodčí: Jiří Kroupa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Štěpán Panák 21 - Jan Máca 18; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1;
60:00
59:58
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
55:51
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Josef Koranda, asistoval Patrik Dočkal (5:4).
49:16
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Martin Nesvačil.
49:16
Vyloučen hráč Lukáš Brumlík družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (4:4).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (4:3).
37:24
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
37:24
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
31:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Milan Fojt (4:2).
31:32
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
31:00
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:00
Taj tohle byl hodně kuriózní moment. Hostující sedmaosmdesátka se totiž dostala za obranu Playmakerů, a dala i gól, ovšem nedovoleně: vysokou holí. Místo radosti tak jde hráč naopak pykat na trestnou lavici. Branka není uznána.
28:10
Vyloučen hráč Josef Koranda družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:07
Vyloučen hráč Milan Hnízdil družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
18:38
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Josef Koranda bez asistence (3:2).
18:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (2:2).
12:22
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Daniel Miczek (2:1).
11:20
Vyloučen hráč Milan Buřič družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
09:27
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Radim Zbránek bez asistence (1:1).
05:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (0:1).
01:00
Soupeři už na sebe vypustili několik prvních střel. Zatím však bez úspěchu. Nikdo se nežene do velkého rizika.