0:4
0:2
0:4
- : -
branky (asistence): 01:21 Tomáš Boštík (Michal Háp), 12:36 Jan Vomočil (Michal Háp), 14:29 Tomáš Boštík (Marek Boštík), 19:28 Tomáš Novák (Jan Haupt), 27:29 Jiří Boštík (Jan Haupt), 36:33 Michal Háp (Tomáš Boštík), 44:55 Tomáš Novák (Tomáš Jakubík), 47:24 Radek Madejewský (Michal Háp), 48:20 Marek Boštík (Tomáš Hájek), 51:43 Tomáš Novák (Michal Háp)

Orel Uherský Brod - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 0:10
2. Tomáš Boštík, 13. Jan Vomočil, 15. Tomáš Boštík, 20. Tomáš Novák, 28. Jiří Boštík, 37. Michal Háp, 45. Tomáš Novák, 48. Radek Madejewský, 49. Marek Boštík, 52. Tomáš Novák; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Erik Hauerland ?, Jaromír Ručka ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:4;
60:00
59:24
Timeout Orel Uherský Brod
59:24
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Michal Háp (0:10).
48:44
Vyloučen hráč Karel Semela družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
48:20
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Tomáš Hájek (0:9).
47:24
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Radek Madejewský, asistoval Michal Háp (0:8).
44:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Tomáš Jakubík (0:7).
41:15
Vyloučen hráč Michal Kment družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
36:33
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Tomáš Boštík (0:6).
29:57
Střídání brankáře. Nový brankář Jaromír Ručka družstva Orel Uherský Brod
27:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Jan Haupt (0:5).
20:33
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:28
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jan Haupt (0:4).
14:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Marek Boštík (0:3).
12:36
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Vomočil, asistoval Michal Háp (0:2).
10:57
Vyloučen hráč Ondřej Kudela družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
01:21
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Michal Háp (0:1).
00:01
Začátek utkání 2. kola Poháru České Pojišťovny mezi Orel Uherský Brod vs FBC Peaksport Litomyšl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jiří Boštík, Radek Madejewský, Tomáš Boštík, Jan Haupt, David Mlejnek
00:00
Line-up domácích Orel Uherský Brod: brankář: Erik Hauerland; hráči v poli: Tomáš Plaček, Martin Kelíšek, Lukáš Gofroň, Michal Kment, Ondřej Kudela