0:1
1:3
3:3
- : -
branky (asistence): 33:20 Marek Štěpán (Jakub Skýpala), 45:32 Marek Štěpán (Lukáš Bartík), 54:18 Marek Štěpán (Jiří Kratochvíl), 57:55 Daniel Kotrs (Jakub Skýpala)
branky (asistence): 14:29 Pavel Galetka (Lukáš Jemelka), 20:17 Lukáš Jemelka (Tomáš Šalda), 30:25 Lukáš Jemelka (Pavel Galetka), 39:46 Tomáš Šalda (Jiří Šincl), 45:07 Kristián Dufek (Lukáš Jemelka), 52:03 Jiří Šincl, 56:41 Kristián Dufek (Lukáš Jemelka)

TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC ZŠ Uničov 4:7
34. Marek Štěpán, 46. Marek Štěpán, 55. Marek Štěpán, 58. Daniel Kotrs - 15. Pavel Galetka, 21. Lukáš Jemelka, 31. Lukáš Jemelka, 40. Tomáš Šalda, 46. Kristián Dufek, 53. Jiří Šincl, 57. Kristián Dufek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Eliáš ?, Šárka Vávrová ? - Adam Pavlát ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Zdeněk Polách- Sestavu jsme lepili velmi těžko, přesto se nám podařilo sehrát dobrý zápas. Soupeři gratulujeme k postupu a děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostů Lukáš Jemelka. Myslím si, že jsme odehráli kvalitní zápas. Samozřejmě tam byly nějaké chyby, ale bereme to hlavně jako přípravu na sezonu. Soupeř hrál velmi dobře. Celkově to byl slušný zápas. Děkuji fanouškům i soupeři za zápas.
57:55
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Daniel Kotrs, asistoval Jakub Skýpala (4:7).
56:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Lukáš Jemelka (3:7).
54:18
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Jiří Kratochvíl (3:6).
52:03
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Šincl z trestného střílení (2:6).
45:32
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Lukáš Bartík (2:5).
45:07
40:00
40:00
39:46
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Jiří Šincl (1:4).
39:33
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
33:20
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Jakub Skýpala (1:3).
32:00
Vyloučen hráč Matyáš Adámek družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Pavel Galetka (0:3).
30:25
Střídání brankáře. Nový brankář Šárka Vávrová družstva TJ Sokol Frenštát p.R.
20:17
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Tomáš Šalda (0:2).
20:00
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
14:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Pavel Galetka, asistoval Lukáš Jemelka (0:1).
13:30
Vyloučen hráč Daniel Kotrs družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.