1:1
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 05:34 Petr Kutner (Roman Klípa), 29:41 Josef Mareš, 38:07 Petr Kutner (Andrej Janda), 45:41 Jonáš Jandák (Marek Janovský)
branky (asistence): 19:01 Ondřej Šimek (Václav Hejplík), 37:08 Lukáš Malý (Lukáš Froněk), 39:32 Lukáš Svintek (Radek Hanák), 43:54 Michael Kudláček (Lukáš Froněk), 44:04 Václav Hejplík (Václav Staněk), 59:01 Lukáš Froněk (Václav Staněk)

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice 4:6
6. Petr Kutner, 30. Josef Mareš, 39. Petr Kutner, 46. Jonáš Jandák - 20. Ondřej Šimek, 38. Lukáš Malý, 40. Lukáš Svintek, 44. Michael Kudláček, 45. Václav Hejplík, 60. Lukáš Froněk; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 19 - Josef Macek 22; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:3;
60:00
59:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Václav Staněk (4:6).
56:43
Timeout 1. FbK Tábor
45:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jonáš Jandák, asistoval Marek Janovský (4:5).
44:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Václav Staněk (3:5).
43:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Froněk (3:4).
40:00
40:00
39:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Radek Hanák (3:3).
38:07
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Andrej Janda (3:2).
37:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Froněk (2:2).
29:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (2:1).
28:35
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
24:01
Vyloučen hráč Vojtěch Kollárik družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Václav Hejplík (1:1).
05:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Roman Klípa (1:0).
02:58
Vyloučen hráč Petr Dvořak družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Lukáš Svintek, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Roman Klípa, Petr Kutner, Miroslav Hloušek, Andrej Janda, Josef Mareš