2:1
3:6
1:4
- : -
branky (asistence): 09:42 Petr Jonáš (Martin Pešava), 11:17 Václav Svratecký (Jakub Kofroň), 31:48 Petr Jonáš (Martin Pešava), 39:18 Daniel Bořetický (Petr Kučera), 39:58 Petr Jonáš (David Brtnický), 55:29 Pavel Holan (Jakub Kofroň)
branky (asistence): 11:39 Martin Chyba (Jan Skoták), 29:04 Jakub Vrána (Pavel Kubka), 29:47 Pavel Kubka (Martin Lepší), 31:26 Martin Chyba, 33:24 Jan Janeček (Pavel Kubka), 37:09 Jakub Vrána (Jan Skoták), 38:57 Martin Chyba (Jakub Vrána), 42:51 Martin Chyba (Jan Skoták), 45:07 Jakub Vrána (Jan Skoták), 46:54 Lukáš Hodan (Martin Chyba), 55:22 Lukáš Hodan (David Vokál)

Sokol Chrudim - FBC Pitbulls Kolín 6:11
10. Petr Jonáš, 12. Václav Svratecký, 32. Petr Jonáš, 40. Daniel Bořetický, 40. Petr Jonáš, 56. Pavel Holan - 12. Martin Chyba, 30. Jakub Vrána, 30. Pavel Kubka, 32. Martin Chyba, 34. Jan Janeček, 38. Jakub Vrána, 39. Martin Chyba, 43. Martin Chyba, 46. Jakub Vrána, 47. Lukáš Hodan, 56. Lukáš Hodan; rozhodčí: Karel Balla - Lucie Hejnová; vyloučení: 7 + Petr Kučera 5:3; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Brandon Bulis 24, Dominik Kaštánek 3 - Martin Lepší 16; po třetinách: 2:1, 3:6, 1:4;
60:00
Slovo trenéra domácích: "Děkujeme za hru a přejeme hodně štěstí do dalších kol." Slovo trenéra hostí: "Také děkujeme a hodně štěstí do sezóny"
60:00
59:59
Je konec. Poslední akci opět Veselíka ukončila siréna.
59:32
Veselík ještě zkouší brankáře tvrdou střelou. Lepší drží míček pevně ve svých rukou.
58:06
Buhr se dostal do střelecké pozice, míček mu bohužel sjel po čepeli.
56:41
Na hřiště přicházejí čerství koně. Buhr, Hájek a do brány jde Kaštánek. Uvidíme jak si budou počínat.
55:29
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Jakub Kofroň (6:11).
55:29
Piráti nepolevují a stále se snaží alespoň snížit ztrátu. Holan - Kofroň !
55:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval David Vokál (5:11).
55:22
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva Sokol Chrudim
55:22
3 přesné přihrávky, klička před golmanem. Kolín navyšuje své skóre.
53:18
Brandon Bulis opět rychlým přesunem zasahuje.
53:09
Domácí se ubránili 5 minutovému tlaku a Kučera je zpátky.
52:16
Timeout FBC Pitbulls Kolín
52:16
Kolínští si berou timeout a taktizují...
48:52
Kofroň se dostává po vypíchnutí balonku a krásné prohazovačce do útoku, ale trefuje jenom tyč. Výborná akce, chybělo štěstíčka pro mladého talenta.
48:07
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva Sokol Chrudim na 5 minut za hrubost.
48:07
Napětí se zvyšuje. Drobné potyčky během zápasu vyvrcholili v ostrý zákrok Petra Kučery. 5 minut se tak bude muset Pirátská posádka bránit ve čtyřech.
46:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval Martin Chyba (5:10).
46:54
Hosté využili chyby v postavení a proměňují další šanci.
45:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Jan Skoták (5:9).
45:07
Pirátská čtveřice se statečně bránila, tlaku Pitbulů. Naneštěstí pro ně 4 vteřiny po návratu Brtnického přišla další rychlá rozehra a gól. Gólová propast se zvětšuje.
43:03
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:03
Daniel Brtnický teď zakročil za "pět minut dvanáct". Zabránil gólu ovšem za cenu faulu a jde si odpykat trest 2 minuty.
42:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (5:8).
42:51
Chyba teď v útočném pásmu předvedl jak umí být technický a po kličce pohodlně zakončuje.
40:00
40:00
Přetahovaná pokračuje. Druhá část byla střelecky velmi plodná, uvidíme co nám přinese poslední dějství základní hrací doby.
40:00
39:58
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval David Brtnický (5:7).
39:58
Poslední minuty přinesly nádhernou přestřelku. Nejprve Chyba navýšil gólový účet hostí. Piráti se však nevzdávají a našli vyslali 2 odpovědi. Nejprve úřadovalo duo matadorů Bořetický - Kučera. Chviličku po něm vyslal Jonáš od půlku nechytatelnou střelu.
39:18
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Kučera (4:7).
38:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (3:7).
37:09
37:09
Využitá početní výhoda navyšuje gólový rozdíl mezi soupeři. Prosadil se Vrána, dnes již druhým gólem.
36:59
Mladá krev, David Brtnický zabránil brance, když se vrhnul vstříc střele.
36:09
Pešava zachytil nebezpečnou přihrávku a o chvíli později se nechal orazítkovat míčkem. Dobré střídání.
35:16
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hra na zemi.
34:49
Rozhodčí jsou v dnešním zápasy striktní a nebojí se vylučovat. Odpočine si Dan Bořetický za hru na zemi.
34:49
Hosté opět hrozí, další střela v podání Cíchy. Minul.
33:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Janeček, asistoval Pavel Kubka (3:5).
33:24
Rychlá rozehra a gól. To byl recept na navýšení vedení Kolínských Pitbulů.
32:41
Kučera vyzkoušel hezkou střelou z první Lepšího, ten však pomocí masky vyráží.
31:48
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Martin Pešava (3:4).
31:48
Hosté sice navýšili své vedení, ale Chrudimští snížili díky duetu Pešavy a Jonáše.
31:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (2:4).
29:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Pavel Kubka, asistoval Martin Lepší (2:3).
29:47
Kolínští předvedli 2 rychlé akce. V prvním případě využili přesilovku 5 na 4 a po kombinaci se prosadil Jakub Vrána. Následně výhozem se blýskl Martin Lepší, jenž si zapsal asistenci v případě gólu Kubky.
29:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Pavel Kubka (2:2).
27:03
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:03
Veselík završuje hattrick! Ovšem ten trestný. Zdá se, že se mu zde na samotce líbí.
26:11
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
26:11
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
26:11
Hráči si opět dopřejí více prostoru po souboji míří na trestnou lavici Bořetický a Kukal
25:49
Bulis nyní 2x skvěle zasahuje. Pirátská posádka se na něj dnes může opravdu spolehnout.
23:01
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
23:01
Sledujeme vyhrocený zápas. Nejprve Kofroň si šel odpočinout za sekání, avšak následuje ho jeden z Pitbulů Vrána za bránění ve hře za vlastní brankou na Jonáše.
22:37
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
22:19
Brankář domácích Brandon Bulis právě vystavil stopku samostatnému úniku Kukala. Výtečný zákrok.
20:19
Začalo druhé dějství našeho představení a s ním se vrací do hry polepšený Veselík.
20:00
20:00
První třetina byla z obou stran velmi aktivní. O útočné výpady a nebezpečné střely nebyla nouze, to jen potvrzuje počet sřel, jenž byl 12:8 ve prospěch Pitbullů
20:00
19:59
Piráti zatím drží v oslabení bez větších obtíží, avšak v závěru třetiny Pitbulové po rychlé crossové nahrávce orazítkovali tyč. Nebezpečná akce.
18:19
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
18:19
Kolínští si teď užijí 2 minuty početní výhody. Již známý návštěvník naší pohodlné cely Michal Veselí si půjde odpočinout na 2 minuty za blokování hole.
16:59
Přesně o čtyřicet vteřin později si hráč hostí Janeček udělal prostor ke střele z pravé části hřiště, Těsně minul.
16:19
Veselík vyzkoušel dalekonosnou střelou golmana Lepšího. Ten se nenechal nachytat.
15:34
Nepříjemná situace nastala před brankou hostí. Pešava se drží za obličej po srážce s Pitbule z Kolína.
14:31
Svratecký pohotově zaklekl do nebezpečné střely a násladně odražený míč putoval k vytaženému Kofroňovi. Ten sice ukázal parádní florbalovou kličku, gólová paráda se však nekoná.
11:46
Uplynulé 2 minuty znamenaly gólovou smršť. Nejprve se prosadil zkušený Jonáš po přihrávce Pešavy . Následně zaúřadovali mladé pušky Svratecký a Kofroň. Hosté však našli adresu a poslali odpověď. Skóroval Martin Chyba za asistence Jana Skotáka.
11:39
11:17
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Jakub Kofroň (2:0).
09:42
09:27
Brankář domácích teď podržel svůj tým rychlým přesunem.
08:30
K vidění je svižný florbal nahoru dolu,
06:32
Jonáš z týmu domácích vyslal pěknou střelu. Gólman Lepší jeho pokus však kryje.
05:26
Vyloučen hráč Pavel Kubka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
05:26
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
05:26
Rozhodčí teď museli uklidnit situaci mezi "devítkami" Pošťuchování u mantinelu bylo oceněno 2 minutami pro oba hráče.
02:03
Týmy se zatím lehce oťukávají, Kučera z Chrudimi se ocitl v šanci.
00:17
První střelu si připisují hosté, Bulis kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jakub Vrána, Martin Chyba, Lukáš Hodan, Jan Skoták, Jan Janeček
00:00
Line-up domácích Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Pavel Holan, Jakub Kofroň, Václav Svratecký, Petr Kučera, Daniel Bořetický