1:4
2:5
3:5
- : -
branky (asistence): 18:11 Tomáš Jetleb, 23:22 Jakub Švelbl, 32:48 Tomáš Mudra (Matěj Nykl), 47:52 Jan Pohořalý (Tomáš Mudra), 53:12 František Novotný (Tomáš Jetleb), 58:26 Jakub Vondruška (Tomáš Mudra)
branky (asistence): 02:20 Petr Hofman (Petr Hašek), 05:31 Petr Hofman (Dominik Emlar), 15:18 Patrik Horčička (Petr Hašek), 16:48 Michal Nožička (Petr Hašek), 23:56 Petr Hofman (Dominik Emlar), 24:44 Tomáš Veinfurter, 25:10 Petr Hofman (Petr Hašek), 27:07 Jan Škola (Petr Hašek), 30:28 Petr Hofman (Petr Hašek), 40:38 Dominik Emlar (Petr Hašek), 40:54 Michal Nožička (Dominik Emlar), 43:27 Petr Hofman (Dominik Emlar), 43:44 Jiří Hofman (Petr Jiřička), 55:19 Petr Hofman (Tomáš Černý)

FC Bučis Team - TJ Sokol Jaroměř 6:14
19. Tomáš Jetleb, 24. Jakub Švelbl, 33. Tomáš Mudra, 48. Jan Pohořalý, 54. František Novotný, 59. Jakub Vondruška - 3. Petr Hofman, 6. Petr Hofman, 16. Patrik Horčička, 17. Michal Nožička, 24. Petr Hofman, 25. Tomáš Veinfurter, 26. Petr Hofman, 28. Jan Škola, 31. Petr Hofman, 41. Dominik Emlar, 41. Michal Nožička, 44. Petr Hofman, 44. Jiří Hofman, 56. Petr Hofman; rozhodčí: Lukáš Husák - Václav Flek; vyloučení: 7 + Jakub Rohn 5:3 + Jan Hrobský 5; využití: 1:8; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Hlinák 20, Marek Galajda 7 - Jiří Veinfurter 15; po třetinách: 1:4, 2:5, 3:5;
60:00
58:26
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (6:14).
58:08
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Hofman.
58:08
Vyloučen hráč Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
55:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Černý (5:14).
53:12
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil František Novotný, asistoval Tomáš Jetleb (5:13).
50:55
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
47:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Tomáš Mudra (4:13).
46:14
Timeout FC Bučis Team
46:14
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za sekání.
43:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Petr Jiřička (3:13).
43:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (3:12).
40:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Dominik Emlar (3:11).
40:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hašek (3:10).
40:00
40:00
38:48
Vyloučen hráč Jakub Rohn družstva FC Bučis Team na 5 minut za hrubost.
35:37
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
34:18
Vyloučen hráč Tomáš Jetleb družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
32:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Matěj Nykl (3:9).
30:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Petr Hašek (2:9).
29:05
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
27:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hašek (2:8).
25:10
24:52
Vyloučen hráč František Novotný družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
24:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter bez asistence (2:6).
23:56
23:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl bez asistence (2:4).
22:14
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Dominik Emlar.
22:14
20:00
20:00
18:11
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Jetleb bez asistence (1:4).
16:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (0:4).
15:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Petr Hašek (0:3).
10:11
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
05:31
02:20
01:30
01:30
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.