1:1
2:5
2:8
- : -
branky (asistence): 17:19 Ondřej Březina (Lukáš Samek), 21:58 Michal Seiner (Daniel Sýkora), 34:11 Daniel Pilný (Daniel Sýkora), 56:09 Daniel Pilný (Aleš Doubravský), 58:28 Lukáš Samek (Daniel Pilný)
branky (asistence): 00:51 Ondřej Benačan (Marek Garreis), 20:06 David Lukáš (Miloš Vojtíšek), 27:45 Tomáš Pícha (Ondřej Novotný), 30:17 Pavel Hýbek (Kryštof Garreis), 39:11 Jan Pavlíček, 39:30 Ladislav Vorel (Tomáš Pícha), 40:36 Miloš Vojtíšek (Ladislav Vorel), 40:58 Marek Garreis (Pavel Hýbek), 43:26 Ondřej Novotný (Miloš Vojtíšek), 44:33 Kryštof Garreis (Jan Pavlíček), 45:00 Ondřej Novotný (Tomáš Pícha), 45:22 Jan Pavlíček (Marek Garreis), 50:58 Miloš Vojtíšek, 57:51 Jan Pavlíček (Ondřej Benačan)

HAGA Pardubice - SK Florbal Benešov 5:14
18. Ondřej Březina, 22. Michal Seiner, 35. Daniel Pilný, 57. Daniel Pilný, 59. Lukáš Samek - 1. Ondřej Benačan, 21. David Lukáš, 28. Tomáš Pícha, 31. Pavel Hýbek, 40. Jan Pavlíček, 40. Ladislav Vorel, 41. Miloš Vojtíšek, 41. Marek Garreis, 44. Ondřej Novotný, 45. Kryštof Garreis, 46. Ondřej Novotný, 46. Jan Pavlíček, 51. Miloš Vojtíšek, 58. Jan Pavlíček; rozhodčí: Martin Trnka - David Kytler; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Vraný 24 - Lukáš Brož 14; po třetinách: 1:1, 2:5, 2:8;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. tř. Domácí: 8, Hosté: 19 Střely na branku v celém utkání Domácí: 19, Hosté: 38
59:59
Nejlepší hráči: Domácí: 11 Vraný Michal Hosté: 38 Garreis Kryštof
58:28
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Lukáš Samek, asistoval Daniel Pilný (5:14).
57:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Ondřej Benačan (4:14).
57:13
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
57:13
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
56:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pilný, asistoval Aleš Doubravský (4:13).
50:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek bez asistence (3:13).
50:46
Vyloučen hráč Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
45:23
Domácí celek si vzal oddechový čas a zřejmě se bude snažit dohrát zápas s co nejmenším počtem inkasovaných gólů. Hostujícímu celku vychází vše, na co sáhne, naopak domácí jsou ve velkém útlumu a nedaří se jim vůbec nic.
45:22
Timeout HAGA Pardubice
45:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Marek Garreis (3:12).
45:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Tomáš Pícha (3:11).
44:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Jan Pavlíček (3:10).
43:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Miloš Vojtíšek (3:9).
40:59
Hosté zasadili ze začátku 3 třetiny 2 smrtící údery, ze kterých se bude HAGA těžce dostávat.
40:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Pavel Hýbek (3:8).
40:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (3:7).
40:23
Domácí začali náporem a Felgr trefil tyč.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. tř. Domácí: 11 , Hosté: 11. Celkem střely v utkání: Domácí: 19, Hosté: 29.
39:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Tomáš Pícha (3:6).
39:30
Poslední černá minutka ve 2. tř. pro HAGU, kdy inkasovala 2 branky. Hosté odskakují na rozdíl 3 branek.
39:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček bez asistence (3:5).
35:28
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
35:28
Nesmyslné vyloučení hostujícího hráče za nesportovní chování.
35:19
Hosté nyní drtí domácí celek, který se brání zuby nehty.
34:12
Krásnou střelu Pilného zastavila až síť za hostujícím brankářem. Využitá přesilovka pro domácí.
34:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pilný, asistoval Daniel Sýkora (3:4).
32:22
Vyloučen hráč Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:22
bude se hrát 4 na 4. Hosté zatáhli na poslední chvíli za záchranou brzdu.
31:21
Domácí si zápas komplikují zbytečnými fauly.
31:20
Vyloučen hráč Martin Peml družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
30:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavel Hýbek, asistoval Kryštof Garreis (2:4).
29:07
Domácí se snaží o odpověď, ale nemohou se dostat ke střele.
27:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Novotný (2:3).
27:45
Hostující Jícha si udělal z domácí obrany trhací kalendář a překlápí vedení na svoji stranu.
27:01
Halousek se snažil prosmýknout okolo hostujícího beka, který byl však důraznější a domácího hráče poslal za mantinel. Hra pokračuje.
26:03
Další obrovská šance hostí. Hráč s číslem 14 ovšem přestřelil.
24:50
Hosté jsou v posledních minutách lepším týmem. HAGA je v útlumu a drží ji fantastický Vraný.
23:28
Zajíček hrubě chyboval a může děkovat Bohu, že hosté šanci nevyužili.
21:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Michal Seiner, asistoval Daniel Sýkora (2:2).
21:58
Krásná branka domácího týmu. Seiner si navedl míček do středu hřiště a vymetl pavučinky v pravém horním rohu hostující branky.
20:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Miloš Vojtíšek (1:2).
20:06
Domácí začali druhou třetinu tragicky.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. tř. Domácí: 8, Hosté: 18. Hraje se vyrovnané utkání.
17:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Březina, asistoval Lukáš Samek (1:1).
16:44
Vyloučen hráč Michal Seiner družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
14:43
Obrovská šance Březiny, který měl celou bránu odkrytou, ale netrefil.
14:08
HAGA se dostává do tempa a začíná být nebezpečná. Hosté však zlobí z protiútoků. Sledujeme atraktivní utkání.
10:00
Časoměřič (Honza Bílý) se na chviličku zbláznil a přestal pracovat. Nyní je vše v pořádku a pokračuje se ve hře.
09:10
Domácí celek se nemůže dostat do zápasu. Hosté hrají velmi dobře.
07:09
Zajíček je z trestné lavice zpět na ploše. Domácí se ubránili.
06:45
Hostující celek se nemůže dostat ke kloudné střele. Domácí brání velmi dobře.
05:09
Vyloučen hráč Miroslav Zajíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
05:00
Domácí Zajíček prošel až do pásma hostující obrany, kde servíroval balónek úplně volnému spoluhráči, ale ten netrefil.
04:00
Hra má spád, hraje se nahoru dolů s velkým množstvím šancí. Brankáři zatím v utkání vévodí.
00:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Benačan, asistoval Marek Garreis (0:1).
00:36
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Ladislav Vorel.
00:36
Vyloučen hráč Michal Seiner družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.