2:0
- : -
TJ Hodonice
TJ Hodonice
branky (asistence): 12:41 Lukáš Bartůněk (Ondřej Kredatus), 20:27 Jan Dokulil, 49:12 Lukáš Bartůněk (Ondřej Kredatus), 56:23 Roman Moravec (Ondřej Kredatus)
branky (asistence): 08:48 Šimon Borek (Radek Kunstmüller), 30:04 Daniel Žilka (David Matoušek), 31:46 Jakub Fedra (Daniel Žilka)

TJ Hodonice - FBK Atlas Blansko 4:3
13. Lukáš Bartůněk, 21. Jan Dokulil, 50. Lukáš Bartůněk, 57. Roman Moravec - 9. Šimon Borek, 31. Daniel Žilka, 32. Jakub Fedra; rozhodčí: Michal Havelka - Martin Srna; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Marek Čižmar 24, Tomáš Štěrba 6 - Radim Kapoun 24; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0;
60:00
59:22
Timeout TJ Hodonice
58:47
Timeout FBK Atlas Blansko
56:23
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Moravec, asistoval Ondřej Kredatus (4:3).
53:37
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Štěrba družstva TJ Hodonice
53:37
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
53:37
Vyloučen hráč Lubomír Mihalík družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hrubost.
49:12
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Lukáš Bartůněk, asistoval Ondřej Kredatus (3:3).
43:04
Vyloučen hráč Ondřej Čípek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
31:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Daniel Žilka (2:3).
30:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval David Matoušek (2:2).
28:18
Vyloučen hráč Ondřej Kredatus družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
26:47
Vyloučen hráč Tomáš Štěrba družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:53
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
24:31
Vyloučen hráč Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:27
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jan Dokulil bez asistence (2:1).
20:00
20:00
12:41
08:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Radek Kunstmüller (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Martin Srna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Daniel Žilka, Jakub Marek, Pavel Hoch, František Fedra, Jakub Fedra
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Marek Čižmar; hráči v poli: Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček, Jan Dokulil, Ondřej Kredatus, Roman Moravec