0:2
4:2
0:1
FBC Liberec
branky (asistence): 11:35 Štěpán Slaný (Jaromír Ekl), 11:59 Jakub Novák (Radovan Vnuk), 40:09 Lukáš Mlejnek (Štěpán Slaný), 48:28 Tomáš Marek (vlastní branka), 54:58 Kamil Břiška (Jaromír Ekl), 58:03 Štěpán Slaný (Jaromír Ekl)
FBC Liberec
branky (asistence): 08:51 Jakub Kopecký (Lukáš Kořínek), 12:56 Jan Baudisch (David Böhm), 27:31 Jakub Kopecký, 29:54 Lukáš Veselý (Prokop Ferdan), 50:06 Radek Valeš, 51:20 Lukáš Veselý (Prokop Ferdan), 61:12 Lukáš Veselý (Radek Valeš)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec 6:7p
12. Štěpán Slaný, 12. Jakub Novák, 41. Lukáš Mlejnek, 49. Tomáš Marek, 55. Kamil Břiška, 59. Štěpán Slaný - 9. Jakub Kopecký, 13. Jan Baudisch, 28. Jakub Kopecký, 30. Lukáš Veselý, 51. Radek Valeš, 52. Lukáš Veselý, 62. Lukáš Veselý; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5 + Jakub Jirsa 10:3; využití: 2:1; diváků: 1322; zásahy brankářů: Jan Dvořák 32 - Vít Vaníček 14; po třetinách: 2:2, 0:2, 4:2, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: 0 - 1.
65:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Nejvíce mě mrzí naše druhá třetina, která se nám opravdu nepovedla. Nemůže se nám stávat, že začneme být pasivní a tím nechat soupeře tvořit. A bohužel opět jsme se nechali pětkrát vyloučit. Na štěstí se nám povedla třetí třetina a tak jsme získali alespoň zlatý bod.
65:00
Vyjádření trenéra hostů Zdeňka Skružného: Skvělá atmosféra, nadprůměrné superligové utkání. Neproměněná série přesilovek nás stála více bodů.
61:12
61:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (6:7).
60:45
Liberec je na soupeřově polovině.
60:00
60:00
Střely na branku v prodloužení: 10 - 10.
60:00
59:40
Ferdán mohl rozhodnout, ale minul.
58:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jaromír Ekl (6:6).
58:03
Slaný zakončil přesně, drama pokračuje.
56:45
Dvořák opět zasáhl a udržel naděje domácích.
55:45
Vnuk odstavil Kopeckého.
54:58
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Jaromír Ekl (5:6).
54:00
Bříška mířil nad.
53:01
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
52:30
Dvořák dnes chytá fantasticky.
51:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Prokop Ferdan (4:6).
51:20
Veselý technickou střelou z velké dálky vrátil dvou gólové vedení Liberci.
50:45
Bříška nedokázal prostřelit brankáře.
50:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (4:5).
48:36
Matějíček dotlačil míček za záda brankáře.
48:28
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek (4:4).
47:01
Ekl zkusil ránu z první, ale branku minul.
42:00
Chybu hostů mohl potrestat Mlejnek,ale střela mu nesedla.
41:40
Liberec kontroluje míček na svých holich.
40:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Štěpán Slaný (3:4).
40:09
V přesilovce vyslal Mlejnek dělovou ránu, která snížila náskok Liberce.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 1 - 18.
40:00
39:32
Mlejnek trefil obránce.
38:26
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
37:45
Kroupa uklidnil hru.
37:20
Novák neproměnil velkou šanci.
36:50
Slaný zastavil nahrávku do další gólové šance.
35:35
Obrovská šance Liberce neskončila gólem.
35:00
Karel klekl do střely Valeše.
33:45
Klucho branku netrefil.
33:18
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
31:22
31:22
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
31:22
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 10 minut za nesportovní chování.
29:54
29:54
Veselý to trefil parádně.
29:41
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
29:12
Domácí se osvobodili.
28:03
Liberec zahrozil střelou z úhlu.
27:57
Vyloučen hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení.
27:36
Kopecký si natlačil před branku a zakončil mezi tělo a ruku brankáře.
27:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký bez asistence (2:3).
27:12
V hale není slyšet vlastního slova. Diváci bouří.
27:01
Ve druhé třetině mají hosté viditelně převahu.
24:00
Hosté nyní drží domácí na jejich polovině.
23:35
Nahrávka nenašla Ferdenovu hůl.
23:23
Liberečtí obránci skvěle podporuji útok.
22:10
Hosté kombinují na polovině hřiště
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 9 : 10.
20:00
17:00
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
13:25
Skvělý zakrok Libereckého brankáře.
12:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval David Böhm (2:2).
11:59
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Radovan Vnuk (2:1).
11:35
10:36
Hosté rozehrávají za brankou domácích.
09:30
Další šance Liberce skončila u Dvořáka.
08:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Lukáš Kořínek (0:1).
08:51
A je tu první branka! Jakub Kopecký střelou na zadní tyč umlčel domácí fanoušky.
08:04
Omlouváme se za neaktivitu. V hale byl problém s internetem.
06:48
Hráči hostů hrají velmi tvrdě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Marek Dzierža, Jan Spilka, Jaromír Ekl
00:00
Dobrý večer! Vítáme Vás z českolipského zimního stadionu. Tentokráte se tu nehraje hokej, nýbrž severské derby ve florbale. Domácí Česká Lípa v minulém domácím zápase vyhrála po trefě Slaného v poslední vteřině zápasu.