1:1
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 12:19 Petr Kittel (Matěj Kostka), 32:59 Marek Zapletal (Michal Nagy), 58:03 Tomáš Sovják (Lukáš Petřík)
branky (asistence): 14:46 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 23:44 Marek Matejčík (Michal Podhráský), 26:04 Michal Strachota (Jan Vacenovský), 50:42 Jan Vacenovský (Dan Kašovský), 52:55 Martin Koutný (Martin Řezáč)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
13. Petr Kittel, 33. Marek Zapletal, 59. Tomáš Sovják - 15. Marek Vávra, 24. Marek Matejčík, 27. Michal Strachota, 51. Jan Vacenovský, 53. Martin Koutný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 17 - Jan Barák 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2;
60:00
Střely celkem: Domácí-17, Hosté-22.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Dnes nás Chodov vyškolil v produktivitě, přestože jsme se snažili dobře bránit, těch pár našich chyb nekompromisně potrestal. Musíme zapracovat na produktivitě. V takovém zápase musíme vypracované šance proměňovat. Máme na čem pracovat. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni, z celku hostů junior s číslem 86 Vacenovský Jan a z domácího celku, nejstarší hráč a muž, jenž je předseda klubu Ťopek Karel.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-5, Hosté-7.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Davida Podhrádského: Dnes jsme zvládli zápas celkem zkušeně, výborně nám zahrála třetí lajna, včetně Honzy Vacenovského. Jsem rád, že když nasadíme naše juniory, tak nám do hry přináší kvalitu. Děkujeme soupeři za zápas a Karlovi Ťopkovi přejeme hodně štěstí do nové části života.
60:00
Chodov potvrdil roli favorita a z Otrokovické půdy si odváží tři body. Domácí nepředvedli vůbec špatný výkon, ale hosté si utkání pohlídali. Další utkání v Otrokovické hale uvidíme 7.10 v 19:00, kdy se zde představí Bulldogs Brno! Jste srdečně zváni.
58:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Petřík (3:5).
58:03
Sovják snižuje na rozdíl dvou gólů.
56:00
Panteři se snaží, ale je to marné, Chodov dokazuje, proč je dvojnásobným mistrem.
54:46
Chodov utkání kontroluje.
53:33
Barák dvakrát zasáhl, po každé úspěšně,
52:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Martin Řezáč (2:5).
52:55
A máme tady další gól v domácí síti, Chodov vede 2:5.
50:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Dan Kašovský (2:4).
50:42
Kašovský milimetrovým pasem vybídl ke Vacenovského a ten se nemýlil.
49:31
Konečně nějaké vzrušení, Michajlovič předvedl bravurní reflex a zneškodnil tutovku hostujícího hráče.
48:40
Na hráčích se asi podepisuje pozdní start zápasu, obrany obou družstev výborně brání a útočníci se nemohou dostat do šancí.
48:00
Tři minuty odehrány a šancí jsme viděli tolik, jako když je půlnoc, to znamená nula nula nic.
44:55
Utkání je velice mdlé, nic se neděje.
43:36
Chodov drží zápas, zdá se, ve svých rukou.
42:43
Michajlovič musel zasahovat.
41:22
Panteři se snaží vyrovnat, ale Barák je zatím úspěšný.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-7, Hosté-8.
40:00
39:36
Michajlovič musel ve vlastní přesilovce vytáhnout z rukávu další skvělý zákrok.
38:45
Utkání sleduje 268 diváků, děkujeme.
38:14
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Michal Nagy (2:3).
32:59
Zapletal snižuje na 2:3 a utkání dostává nový spád.
31:23
Hosté hrají dobře kombinačně, s rychlou hrou si domácí neví rady.
30:21
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat.
29:21
Velká šance domácích, Barák na čáře chytá.
28:00
Chodov přebral iniciativu a domácí si neví rady.
26:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Vacenovský (1:3).
26:04
Chodov odskakuje na rozdíl dvou branek a s Pantery to začíná vypadat bledě,
24:21
Panteři se dostali do velké šance, ale Barák byl bezchybný.
23:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Podhráský (1:2).
23:44
Chodov přesilovou hru využívá a otáčí skóre.
23:18
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
22:01
Panteři se snaží dostat do šancí, ale hostující obrana dobře brání.
20:43
Michajlovič si připsal další dva zákroky.
20:00
20:00
Střely po první třetiny: Domácí-5, Hosté-7
20:00
19:55
Poslední rozehrávka domácích v první třetině a následný zákrok Baráka.
19:03
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10
Michajlovič převedl další pěkný zákrok.
16:58
Chodov převzal otěže zápasu a domácí do ničeho nepouští.
15:50
Chodov dal gól, ale pro útočný faul neplatil.
14:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (1:1).
14:46
Chodov bleskově vyrovnává na 1:1.
12:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Matěj Kostka (1:0).
12:19
Panteři otevírají skóre.
11:44
Barák fantastickým zákrokem udržel bezbrankový stav,
11:21
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
11:21
Vacenovský držel protihráče a domácí si zahrají přesilovku.
10:00
Půlka třetina za námi a nic zajímavého jsme neviděli.
08:47
Petřík nabídnutou šanci prováhal a svou střelu poslal vysoko nad bránu,
07:52
Další zásah domácího strážce svatyně.
07:00
Domácí brankář se opět vyznamenal a předvedl jeden z dobrých zákroků.
05:43
Michajlovič si připsal první zákrok dnešního dne,
04:51
Kotlas napravil svou chybu skvělým obranným zákrokem.
03:01
Zápas se odehrává především na domácí polovině.
01:45
Chodov převzal iniciativu a domácí běhají bez míčku.
00:32
Domácí začali aktivně a první půlminutu nepůjčili hostům míček. Vzápětí se zranil jeden z hráčů Chodova a musel odejít ze hřiště, nemělo by se jednat snad o nic vážného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tom Ondrušek, Jan Fiala, Marek Vávra, Ondřej Mikeš
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Miroslav Koníček, Petr Kittel, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Krásný páteční večer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích. Domácí Hu-Fa Panthers Otrokovice vyzvou úřadujícího mistra FAT PIPE Florbal Chodov! Před zápasem byl oceněn Karel Ťopek, který vstoupí o víkendu do svazku manželského a od týmu dostal věcný dar. Zápas za minutu začíná! Fanděte s námi! Let's go P-A-N-T-H-E-R-S!!!