4:1
6:1
4:2
- : -
branky (asistence): 00:47 Ondřej Firda, 05:42 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 13:17 Josef Rýpar (Adam Delong), 19:55 Jakub Hubálek (Adam Delong), 22:01 Adam Delong (Jan Jastřembský), 28:41 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek), 37:20 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 38:20 Adam Delong (Martin Nehera), 39:02 Lukáš Hrubý (Ladislav Gál), 39:46 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 42:36 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 55:18 Jiří Besta (Adam Delong), 57:02 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 58:40 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek)
branky (asistence): 15:54 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 30:18 David Stummer (Viktor Kopecký), 45:24 Mikuláš Krbec (Jiří Šafařovský), 51:05 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Ústí 14:4
1. Ondřej Firda, 6. Josef Rýpar, 14. Josef Rýpar, 20. Jakub Hubálek, 23. Adam Delong, 29. Jakub Hubálek, 38. Josef Rýpar, 39. Adam Delong, 40. Lukáš Hrubý, 40. Lukáš Hájek, 43. Lukáš Hájek, 56. Jiří Besta, 58. Lukáš Hájek, 59. Jakub Hubálek - 16. Jakub Kolstrunk, 31. David Stummer, 46. Mikuláš Krbec, 52. Viktor Kopecký; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:4 + Jakub Koník 5; využití: 5:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 12 - Petr Weissgärber 6, Tomáš Fibiger 11; po třetinách: 4:1, 6:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Marka Vojty: Pro nás lekce, jenž nemusela výsledkově vyznít takovým rozdílem, pokud bychom nepůsobili odevzdaně. Soupeř zaslouženě zvítězil. Musíme se vrátit k poctivé, důsledné a týmové práci, abychom mohli podávat proti soupeřům z TOP3 výkony s hrdostí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely po třetí třetině: domácí 11 - hosté 8. Střely celkem: domácí 31 - hosté 16.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Skóre asi odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Přišlo mi, že soupeř po 6. gólu odešel psychicky i fyzicky. Dalších x gólů leželo na naších holích. Přeji soupeři klidnou cestu domů.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
58:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (14:4).
58:40
Hájek našel Hubálka, který přesně zakončuje.
57:38
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
57:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (13:4).
56:54
Hájka vychytal Fibiger
55:44
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
55:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Adam Delong (12:4).
55:18
Delong našel Bestu a ten přidává další gól.
51:41
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
51:41
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
51:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (11:4).
51:05
Z otočky střílí branku Kopecký.
48:20
Hraje se nahoru a dolů.
45:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Jiří Šafařovský (11:3).
45:24
Po nahrávce Šafařovského se do víka trefuje Krbec.
42:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (11:2).
42:36
Po nahrávce Rýpara zvyšuje Hájek.
41:45
Ústí má rozehrávku v rohu, na půlce Vítkovic.
40:01
Začala nám třetí třetina.
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: domácí 10 - hosté 6.
40:00
39:46
39:46
Další gól přidává Lukáš Hájek.
39:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Ladislav Gál (9:2).
39:02
Lukáš Hrubý dává devátý gól domácích.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Nehera (8:2).
38:20
Nehera od mantinelu na střed na Delonga a ten se přesně trefuje.
37:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (7:2).
37:20
Hájek přesně na Rýpara, ten neměl problém zakončit.
36:22
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
31:46
Vítkovice jsou v držení míčku na půlce Ústí.
31:04
Timeout Florbal Ústí
30:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Viktor Kopecký (6:2).
30:18
David Stummer využívá přesilovou hru a přidává druhý gól Ústí.
30:06
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
30:06
Další vyloučení tentokrát na straně domácích.
28:42
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Fibiger družstva Florbal Ústí
28:41
28:27
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
28:27
Máme tady další vyloučení, opět na hostů.
28:08
Hra je momentálně plná nepřesných kombinací.
25:43
Domácí kombinují na straně hostí, avšak nedaří se jim vystřelit.
23:40
Vítkovice měli obrovskou šanci, šli 2 na 1 a Pepa Rýpar minul.
22:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (5:1).
22:01
Po nahrávce Jastřembského, trefuje bránu Adam Delong.
20:01
Buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
19:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (4:1).
19:55
Domácí využívají přesilovou hru, a zvyšují na 4:1
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:24
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:24
Domácí si zahrají druhou přesilovku.
18:18
Vítkovice kombinují na půlce Ústí.
16:25
15:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (3:1).
15:54
První gól Ústní vsítil Jakub Kolstrunk.
14:30
Vítkovice jsou v tlaku.
13:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (3:0).
13:17
Domácí využívají přesilovou hru a zvyšují na 3:0
12:32
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:32
Máme tady první vyloučení, domácí si zahrají přesilovku.
08:55
Ústí se moc nedostává ke střelbě, domácí jsou v tlaku
05:42
05:42
Na 2:0 zvyšuje Pepa Rýpar.
00:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (1:0).
00:47
Máme tady první gól, po ividuální akci Ondřeje Firdy.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: David Stummer, Tomáš Sattler, Lukáš Täuber, Jakub Koník, Radek Kužel
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Hubálek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek