0:1
0:3
- : -
branky (asistence): 06:03 Jakub Martinek (Jan Novák)
branky (asistence): 00:30 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 32:33 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 42:13 Matěj Kostka (Karel Ťopek), 58:02 Matěj Kostka (Karel Ťopek), 59:31 Tomáš Sovják (Marek Zapletal)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 1:5
7. Jakub Martinek - 1. Marek Zapletal, 33. Marek Zapletal, 43. Matěj Kostka, 59. Matěj Kostka, 60. Tomáš Sovják; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 20 - Radovan Michajlovič 16; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostujících Karla Ševčíka: "Zápas byl pro nás velmi důležitý. Tohle jsou soupeři, s kterými musíme bodovat. Byli jsme dnes velmi silní na míčku a díky tomu jsme měli celý zápas pod kontrolou. Pochvalu za bojovnost a koncentraci zaslouží celý tým. Soupeři děkujeme za zápas."
59:59
Vyjádření trenéra domácích Jana Šťastníka: "Stejně jako ve čtvrtek byla k vidění naše zlepšená obranná fáze, ale dopředu jsme tragičtí, máme 14 dní na to zapracovat na ofenzivě, na jeden gól se prostě vyhrát nedá, soupeř hrál dnes velmi efektivně. Díky za utkání"
59:59
Dnešní vyrovnaný zápas ovládlo družstvo Hu-Fa Panthers Otrokovice, když vyhráli ve Znojmě skóre 1:5. Nejlepší hráč za Otrokovice je Karel Ťopek, za domácí brankář Jiří Skácelík. Hezký zbytek večera a díky za pozornost. Nashledanou ze Znojma.
59:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (1:5).
59:31
Gólem do prázdné branky dělá tečku za dnešním zápasem Tomáš Sovják....Střely ve 3. třetině : domácí - 7 , hosté - 6
58:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Karel Ťopek (1:4).
57:44
Otrokovice zvyšují náskok na znojemské čtvrtou brankou.
52:07
Otrokovická "68" v klidu pohlídala míček.
51:30
Kittel pálí za mantinel.
50:25
Střelec první znojemské branky Jakub Martinek teď předvedl krásný obranný zákrok před brankou domácích.
49:20
Neúnavná znojemská legenda Petr Sláma je dnes všude!
48:20
Míček se teď před znojemskou brankou odrazil od Rady!
47:32
VIdiíme velice vyrovnané a napjaté utkání.
46:53
Ex-Chodovský Vojta Procházka pálí z otočky, ale Michajlovič samozřejmě připraven!
46:15
Petr Kittel těsně míří mimo!
45:08
Domácí Kuba Procházka se snažil o individuální akci, ta ale nevyšla.
44:22
Dnešnímu utkání přihlíží 320 diváků. Děkujeme!
43:29
I přes nepříznivé skóre jsou domácí diváci stále v "Laufu" a fandí svým Laufenům k odvrácení výsledku.
42:40
Kostka navyšuje vedení Východomoravanů na 1:3.
42:13
41:55
Otrokovičtí nikam nespěchají a postupně přechází přes půlku hřiště.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny opět na holích Pantherů z Otrokovic.
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Fridrich družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ .
40:00
40:00
39:59
Poslední minuta druhé třetiny a míč na holi otrokovických...Střely ve 2. třetině : domácí - 3 , hosté - 8
38:20
Sláma pálí mimo!
36:55
Krejčíř zachytil přihrávku Pantherů a míček je na znojemské straně!
35:49
Skácelík opět výborný.
34:00
Otrokovičtí se díky gólu dostali do víru a ovládají palubovku.
32:34
Zapletal střelil, Skácelíkovi to sjelo po noze a je z toho druhý gól Otrokovic.
32:33
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
31:40
Pantheři byli v nebezpečném protiútoku, ale Skácelík opět připraven!
31:11
Znojmo na půlce rozehrává a následně Fridrich pálí mimo!
30:22
Krejčíř vyhazuje vysokým lobem.
29:29
Nebezpečná standardka a Skácelík opět chytá exkluzivně!
28:36
Otrokovice v plném počtu a mají dnes druhou přesilovku.
28:35
Vyloučen hráč Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
27:26
Procházka teď zamotal se Zapletalem.
26:50
Znojemští si dnes poprvé zahrají přesilovou hru.
26:36
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:55
Laufeni mají míček pod kontrolou.
24:58
Daberger teď odstřelil hrozivou situaci.
23:05
Jakub Procházka pálí a nepropálil Michajloviče.
22:00
Pantheři rozehrávají a jdou do postupné rozehrávky.
20:55
Znojemští kombinují na vlastní půli.
20:15
Otrokovičtí vyhráli první buly druhé třetiny.
20:00
20:00
19:59
Poslední minuta první třetiny....Střely po 1. třetině : domácí - 7 , hosté - 11
18:30
Slámu ve velké šanci teď vychytal Michajlovič. Dnes jsou oba brankáři ve formě!
17:18
Znojmo působí velmi odhodlaně.
16:44
A teď opět začaroval úžasný Skácelík!
15:44
Skácelík čaruje a Znojmo hraje v pěti, Otrokovice nevyužívají přesilovou hru.
14:35
Virgl zablokoval střelu hráče s číslem 56, Michala Nagye.
13:45
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:55
Pešatovi nevyšel bekhend, následný znojemský protiútok nevychází, když Fridrich pálí do boční sítě branky.
11:37
Šindelář zkusil střelu z poloviny hřiště.
11:20
Stále se hraje na znojemské obranné půli.
10:03
Gesto fair play teď předvedli Otrokovičtí a Znojemští teď můžou podniknout rozehrávku.
09:07
Skácelík teď vychytal nebezpečného Pešata.
07:39
Ve znojemské Městské sportovní hale panuje bouřlivá atmosféra!
06:20
Znojemský bek Martinek vyrovnává krásným gólem skóre utkání na 1:1!
06:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Martinek, asistoval Jan Novák (1:1).
05:24
Gólman hostujících teď senzačně vychytal znojemského kapitána Paláta.
04:46
Kucharič ve velké šanci pálil o centimetry mimo branku.
03:54
Z Otrokovického nebezpečného protiútoku nakonec nic nebylo.
03:33
Fridrich pálí těsně vedle!
02:46
Zkušený znojemský bek Vojta Procházka zkusil střelu na bránu z větší vzdálenosti.
02:29
Znojmo rozehrává z levého útočného rohu.
02:05
Znojemští se přesouvají na útočnou polovinu.
01:05
Zatím probíhá rozehrávka na straně hostí.
00:30
00:30
Rychlý gól
00:02
Úvodní buly na straně Otrokovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Lukáš Pešat, Marek Zapletal, Marek Švajný
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Jakub Martinek, Zdeněk Rada, Jiří Salava, Jan Novák, Jakub Procházka
00:00
Dobrý večer ze Znojma, kde se dnes odehraje 6. kolo Tipsport Superligy. Na jih Moravy zavítá celek Panthers Otrokovice, který je jen o dvě místa výš v tabulce, než domácí tým. Znojmo se po 7 letech dostalo do tuzemské nejvyšší florbalové soutěže. Superligový nováček zatím porazil pouze Liberec při své premiéře v soutěži. Dnes můžeme očekávat velmi zajímavý zápas. Hezký sportovní zážitek.